7 عکس

گلدن گلوب 2018؛ نگاهی به استایل ستاره های هالیوود

گلدن گلوب سال 2018 تفاوت فاحشی با مراسم سال های گذشته داشت. در مراسم گلدن گلوب سال 2018 تمام ستاره های هالیوود به صورت یکپارچه به نشانه اعتراض به آزار جنسی در عرصه سینما و دیگر عرصه ها و همچنین نابرابری زن ها و مردها در محیط کار لباس مشکی پوشیدند. در این گالری نگاهی به استایل ستاره های هالیوود در این مراسم می اندازیم.
گلدن گلوب 2018؛ پیراهن مشکی پشت باز

نیکول کیدمن، الیسون بری، لیلی جیمز و میلی بابی براون پیراهن های مشکی پشت باز را برای مراسم گلدن گلوب 2018 انتخاب کردند.

گلدن گلوب 2018؛ پیراهن همراه با کت

ستاره هایی همچون امریکا فررا، گل گدوت، پاملا ادلون و میشل فایفر استایل مشکی خود را با کت های زیبا تکمیل کردند.

گلدن گلوب 2018؛ پولک روی لباس

مراسم گلدن گلوب 2018 فرصتی برای خانم ها بود تا بدرخشند، بعضی از ستاره ها با پولک هایی که روی لباس شان داشتند واقعا درخشیدند! از جمله این ستاره ها: سارا پلسون، کری واشینگتن، مگی جیلنهال و اکتاویا اسپنسر بودند.

گلدن گلوب 2018؛ لباس مشکی با شنل

برخی از ستاره ها با پوشیدن شنل روی پیراهن های مشکی شان ثابت کردند که ابرقهرمان های گلدن گلوب 2018 هستند: دیانه کروگر، آنجلینا جولی، هلن میرن و ایسا رِی.

گلدن گلوب 2018؛ پیراهن های یقه رومی

نائومی کمبل، ریس ویترسپون، گرتا گرویگ و ریچل بروزناهان پیراهن های مشکی یقه رومی را برای مراسم گلدن گلوب 2018 انتخاب کردند.

گلدن گلوب 2018؛ شلوار

برخی از ستاره ها نه تنها لباس مشکی پوشیدند بلکه شلوار مشکی پوشیدند تا اعتراض شان را بیشتر نشان دهند: دبرا مسینگ، الکسیز بلدل و الیسون بری.

گلدن گلوب 2018؛ پیراهن مشکی تک آستین

پیراهن های مشکی سیرشا رونان، مری جی. بلایژ و جیلین اندرسون را ببینید. به نظر شما چرا این هنرمندان پیراهن های تک آستین را برای این مراسم انتخاب کرده اند؟

لطفا کمی صبر کنید...