کیتی همراه با 80 ساقدوش سرخابی پوش به کلیسا رفت و در محراب ایستاد

اگه می خوای جشن عروسی توی باغ عروسی و خونوادگی برگزار کنی و یه عروسی شیک، کلیک کن.

کیتی دالبی که با یک آتش‌نشان ازدواج کرده در روز عروسی‌اش یک تفاوت خیلی خیلی کوچک با بقیه عروس‌های دنیا داشت؟ لباسی از طلا پوشیده بود؟ داخل کیک عروسی‌اش قطعات الماسی پنهان شده بود که قرار بود به مهمان‌های خوش‌شانس برسد؟ در یک سفینه فضایی عروسی گرفته بود؟ نه، شاید به فکرتان هم نرسد ولی کیتی همراه با 80 ساقدوش سرخابی پوش به کلیسا رفت و در محراب ایستاد!
کیتی 26 ساله یک مربی رقص باله است و در ابتدا 6 نفر از صمیمی‌ترین دوستانش را به عنوان ساقدوش انتخاب کرده و با آنها قرار و مدار گذاشته بود ولی روزی که شاگردان 7 تا 12 ساله‌اش خبر عروسی او را شنیدند، چنان هیجان زده شدند و او را با درخواست‌های خود برای ساقدوش شدن بمباران کردند که عاقبت کیتی هم فکر ‌کرد با انتخاب یکی دو نفر از شاگردانش در حق دیگران اجحاف کرده و ممکن است بالرین های آینده را از خودش برنجاند، تصمیم گرفت همه‌شان را ساقدوش کند و یکی از متفاوت ترین عروسی‌های دنیا را رقم بزند.
74شاگرد کوچک کیتی در روز عروسی مربی شان، مثل باقی ساقدوش‌ها لباس‌های سرخابی با کمربندهای ابریشمی مشکی پوشیدند و گل‌هایی به رنگ سفید و صورتی به دست گرفتند. جالب است بدانید که کیتی و ساقدوش‌هایش خیابان جلوی کلیسا را کاملا بند آورده بودند. البته شاید باور نکنید ولی یک عروس تایلندی با 95 ساقدوش رکورد عروسی با بیشترین ساقدوش را در اختیار دارد.

اگه دوست داری یه جشن خونوادگی و شیک توی باغ تالار داشته باشی لیست کامل رو اینجا ببین.