پیشنهادی برای مشکل پسندانی که می خواهند یک جشن عروسی متفاوت با تم رنگی یاسی داشته باشند

دوست داری عروس های واقعی رو از نزدیک ببینی و مدل میکاپ روز عروسیت رو انتخاب کنی؟

یاسمین ثریا/ اگر قرار است جشن عروسی‌تان در بهار یا زمستان برگزار شود، رنگ یاسی در عین تداعی حس لطافت می‌تواند بیانگر سرمای هوا یا گل‌های خاص این دو فصل هم باشد. با سفارش رومیزی‌ها و پرده‌های روشن می‌توانید تزیینات زیبایی را به این رنگ انتخاب کنید و فضای جشن‌تان را با آنها تزیین کنید.

1. این لباس کوتاه برای ساقدوش‌ها ایده بی‌نظیری است. قد این لباس باعث می‌شود در عکس‌هایی که با ساقدوش‌ها می‌گیرید تمام تصویر از رنگ لباس آنها پر نشود و لباس عروس شما بیشتر به چشم بیاید. در عین حال روبان سورمه‌ای این پیراهن آن را برای یک مجلس شبانه برازنده‌تر کرده است.2. این‌ گل‌های ظریف در کنار تزیینات ریزتر آبی باعث تنوع بیشتر دسته گل شما شده و مهمان‌ها از دقت و سلیقه شما درانتخاب این ظرافت‌ها متعجب خواهند ‌شد. پوشش بنفش تیره برای ساقه‌های این دسته گل‌ انتخاب هوشمندانه ای است، زیرا هم حس سنگینی را تداعی می‌کند و هم با رنگ گل‌ها هماهنگ است. این روبان راه راه نازک هم ظاهر دسته‌گل را خیلی با نمک کرده است.

 


3. این صندل پاشنه‌دار یاسی برای لباس ساقدوش‌ها بی‌نظیر است. وجود بندهای مختلف در قالب این صندل نمی‌گذارد که توجه از لباس‌های زیبای آنها منعطف نشود و در عین حال ظرافت پاهای آنها را هم نشان می‌دهد.4. اگر در جشن عروسی شما دختر کوچکی هم دعوت است می‌توانید چنین پیراهنی برای او سفارش دهید. چین‌های این پیراهن خوشگل برای دختربچه‌ها طراحی مناسبی است خصوصا اگر موهای او را با پاپیون درست کنید. 5. کیک 3 طبقه پیشنهادی ما اگرچه سفید و ساده است اما با این‌ گل‌های پهن و درشت یاسی رنگ بسیار به نظر می رسد. طراح برای با شکوه کردن این کیک دور هر طبقه را با مروارید تزیین کرده است که با فضای جشن هماهنگی ویژه‌ای دارد.6. این گوشواره‌های بنفش روشن با طرح نقره زیبایش برای لباس پلیسه‌ای ساقدوش‌های‌تان حرف ندارد. قسمت پهن پایینی گوشواره طرحی با نمکی دارد و بخش بالایی آن با طرح ظریف و آویزیش برای مهمانی شب انتخابی صحیح است.7. این کیف راه راه را می توانید برای خودتان یا ساقدوش‌ها انتخاب کنید و رژ لب، گوشی تلفن همراه، دارو یا دستمال‌تان را در آن قرار دهید. مزیت این کیف در آن است که می‌توانید آن را با لباس‌های دیگر هم ست کنید.


8. یکی از مواردی که کمتر کسی حین طراحی جشن عروسی به آن فکر می‌ند طرح دستمال‌ها و قاشق‌ و چنگال‌هاست. اگر رنگ یاسی را برای جشن‌تان انتخاب کرده‌اید می‌توانید قاشق‌ و چنگال‌هایی با دسته‌های یاسی و دستمال سفره‌هایی با حاشیه‌های بنفش سفارش دهید.9. این گل‌های کوچک و لطیف برای شینیون موهای خودتان یا ساقدوش‌ها عالی هستند. یاسی تداعی کننده شکوفه‌های اسفند ماه است و گل‌های پیشنهادی ما برای فضای جشن شما انتخابی جالب و زیبا هستند.10. این روبان گلدار یاسی کمی از موارد قبلی پررنگ‌تر است و اگر رنگ موهای خودتان یا ساقدوش‌هایتان روشن است می‌توانید از این روبان برای تزیین موها استفاده کنید. لطافت این روبان ساتن با رنگ جشن‌تان هماهنگی خاصی دارد.


11. این روزها بازار پر از کارت‌های عروسی بد شکل و یکنواخت‌ است اگر دنبال یک کارت عروسی خاص برای عروسی‌تان هستید طرحی از گل‌های زیبا و ملیح پیدا کنید و رنگ آنها را هم بنفشی سرد در نظر بگیرید. شکل مستیطلی کارت و نوشته‌های بزرگ آن هم از ویژگی‌های منحصر به فردش است.

<

اگه می خوای جشن عروسیت رو توی تالار پذیرایی برگزار کنی، شیک ترین ها رو می تونی اینجا انتخاب کنی.