نوعروس - تشریفات عروسی - عکس و فیلم عروسی - آرایش عروس - تالار و باغ - لباس عروس - گل و ماشین عروس
برای تدارک جشن عروسی ت کمک میخای؟
 آره
 نه،ممنون

ممنون عزیزم. نوعروس رو به عروس خانومهای

خوشگل دور و برت معرفی کن.

 0 عکس

10 حلقه ازدواج که می‌توانید با انگشتر نامزدی ست کنید

عروس‌ خانم‌ها چه سنتی باشند چه مدرن، چه دانشجو باشند چه خانه‌دار، چه دکتر باشند چه معلم، از هر بخش و مراسم عروسی که صرف‌نظر کنند، از خرید حلقه نمی‌گذرند. اصلا حلقه پای ثابت عروسی‌هاست و اگر نباشد، جای خالی‌اش در انگشت چهارم دست چپ عروس حسابی توی ذوق می‌زند.

ایرانی و اروپایی و آمریکایی ندارد، عروس‌های امروزی معمولا تا روز ازدواجشان صاحب دو انگشتر می‌شوند. یکی همان انگشتر به اصطلاح «نشان» خودمان یا انگشتر نامزدی خارجی‌هاست که بیشتر وقت‌ها انگشتری ساده با یک نگین کوچک یا حتی یک رینگ ساده است و بعد نوبت به خرید ازدواج می‌رسد و پای نگین‌های زمرد و برلیان و... به میان کشیده می‌شود (برای بعضی‌ها قضیه کاملا برعکس است).البته این روزها ماجرا به دامادهای جوان هم کشیده شده و آنها هم بدشان نمی‌آید علاوه بر حلقه نامزدی، یک حلقه ازدواج هم از عروس خانم بگیرند. سخت‌ترین بخش کار انتخاب حلقه‌ای است که به انگشتر نشان یا نامزدی بیاید و ترکیب دو تا حلقه روی انگشت، منظره زیبایی ایجاد کند. اگر هنوز در مورد این خرید مردد هستید، پیشنهادهای ما را از دست ندهید.

ثبت نام عضو جدید

چند لحظه صبر کنید تا کد فعال سازی برای شما پیامک شود... درصورت عدم دریافت کد فعالسازی، بعد از 30 ثانیه، می توانید با تلگرام ثبت نام کنید، در این صورت دیگر نیازی به کدفعالسازی نیست. کلیک کنید:

  ثبت موبایل و ادامه
من حساب کاربری دارم
عضویت دارم، وارد می شوم  
ورود عضو نوعروس
بازیابی کلمه عبور  

  ادامه
از نو  
حساب کاربری ندارم ، ثبت‌نام می کنم
  ثبت نام عضو جدید
مرا به خاطر بسپار