نوعروس - تشریفات عروسی - عکس و فیلم عروسی - آرایش عروس - تالار و باغ - لباس عروس - گل و ماشین عروس

سلامت جنسی

شوهرم سرد مزاج است!

شوهرم سرد مزاج است!

پرسش: یک سال است که ازدواج کردم. متوجه شدم که شوهرم در مسایل جنسی سرد مزاجه و من فوق العاده دختر گرمی هستم. به طور مثال روند منظمی بین ما وج

چطور از بارداری در دوران عقد پیشگیری کنم؟

چطور از بارداری در دوران عقد پیشگیری کنم؟

پرسش: من ۲ماه است عقد کردم. هم من و هم همسرم خیلی دوست داریم باهم رابطه کامل داشته باشیم؛ آخه ده سال هست باهمیم و بعد ده سال با هم عقد کردیم

مشاوره

رابطه جنسی

پرسش: دختری هستم که چند ماه است عقد کرده ام اما هنوز مجلس عروسی نگرفته ایم و به قول معروف سر خانه زندگیمان نرفته ایم. همسرم حقیقتا از بهترین مردان است و تنها مشکلی که دارم این است که ایشان تمایل دارند حالا که هم از نظر شرعی و عرف همسر رسمی یکدیگر هستیم با هم رابطه جنسی کامل داشته باشیم و من هم می ترسم و هم اینکه نمی دانم آیا این کار قبل از رفتن به خانه و زندگی شخصی صحیح است یا خیر؟ اگرچه رابطه فعلی ما بعد از عقد به صورت لمس و ارضا شدن است اما ایشان تمایل دارند این رابطه به صورت سکس کامل و دخول صورت بگیرد. نمی دانم چه باید بکنم.

مشاوره

حس میکنم جذابیت جنسی برای همسرم ندارم

٣٠ ساله هستم و شوهرم ٢٧ ساله. مدت ٦ سال از آشنایی ما میگذره و از سال اول آشنایی رابطه جنسی داشتیم و اوایل رابطه جنسی ما خوب بود. الان چند ماهه که عقد کردیم و زمانهای بیشتری را کنار هم هستیم ولی حس میکنم برای شوهرم جذابیت ندارم. اول اینکه میلش کم شده و خیلی دیر به دیر رابطه برقرار میکنه و بعضی وقتها که من سراغش میرم منو پس میزنه. به بهونه خسته ام، باشه فردا، چقدر زیاد دیشب با هم بودیم و ... منو پس میزنه و فقط وقتی که خودش دلش می خواد سراغ من میاد و باهام رابطه برقرار میکنه. من واقعا احساس ناراحتی دارم. واقعا برام غیر قابل تحمل شده این حس پس زده شدن. بعد از آخرین بار تصمیم گرفتم دیگه سمتش نرم ولی وقتی بعد از مدتها سمتش رفتم و بازم منو پس زد و گفت خسته اس و من دیگه عصبانی شدم و باهاش قهر کردم. پشیمون شد و معذرت خواهی کرد ولی بهش گفتم نمی خوام راجع بهش حرف بزنم دیگه. موضوع دیگه اینکه میدونم واقعا دوسم داره و از روی اجبار باهام ازدواج نکرده ولی واقعا نمی دونم باید چه کار کنم لطفا راهنماییم کنید.

مشاوره

راه و رسم مصرف قرص ضد بارداری

پرسش: مراسم عروسیم نزدیک است. شنیده ام برای پیشگیری از بارداری باید از یک تا دو هفته قبل از نزدیکی قرص ال دی مصرف کنیم. من شروع به مصرف کردم چیزی که باعث شک من شده اینه که از کسی شنیدم حداقل از یکماه قبل باید شروع به خوردن قرص می کردم حالا میخواستم ببینم نظر شما چیست؟ اگر بجای قرص ال دی از قرص اچ دی استفاده کنم بهتر نیست؟

ثبت نام عضو جدید

چند لحظه صبر کنید تا کد فعال سازی برای شما پیامک شود... درصورت عدم دریافت کد فعالسازی، بعد از 30 ثانیه، می توانید با تلگرام ثبت نام کنید، در این صورت دیگر نیازی به کدفعالسازی نیست. کلیک کنید:

  ثبت موبایل و ادامه
من حساب کاربری دارم
عضویت دارم، وارد می شوم  
ورود | نوعروس

ورود به نوعروس

لطفاً شماره موبایل را وارد نمایید
لطفا کلمه عبور را وارد نمایید
مرا به خاطر داشته باش
کاربر جدید هستید؟ ثبت‌نام کنید
لطفا کمی صبر کنید...