etrics.com/atrk.gif?account=tFj7q1KAfD20Cs" style="display:none" height="1" width="1" alt="" />-->

در تهران

لیست کامل آتلیه های عروس ممتاز تهران را ببینید و از هر کدام می توانید بصورت جداگانه قیمت بگیرید، فیلمبردار عروسی و آتلیه عکاسی روز مراسم خود را انتخاب کنید. مشاوران آتلیه عروس و داماد شما را راهنمایی می کنند تا بهترین خدمات را برای جشن عروسی تان انتخاب کنید.
آتلیه مهران
--- تهرانپارس
آتلیه لینوس
-- نیاوران
آتلیه اکسیر سعادت
--- فرجام غربی
آتلیه زئوس
-- سعادت آباد
آتلیه صدف بانو
--- ستارخان - شادمهر
بیشتر

راهنمای انتخاب بهترین آتلیه عروس و فیلمبرداری روز مراسم

جشن عروسی یکی از بیادماندنی ترین و خاطره انگیزترین روز برای هر عروس و داماد است که با مرور زمان تنها چیزی که از آن به یادگار می ماند عکس و فیلم جشن عروسی است. هر عروس و دامادی باید آتلیه عروس خود را بدرستی انتخاب کند، نوعروس برای انتخاب بهترین آتلیه عروس شما را راهنمایی و به نکات لازم اشاره می کند.

1- عکاس ماهر و با تجربه انتخاب کنید

جشن عروسی شما فقط یک بار است و باید برای روز عروسی تان عکاس و فیلم بردار با تجربه انتخاب کنید. عکاس شما باید ایده های نو و جذاب داشته باشد تا بتواند برای روز عروسی لحظات زیبا و خاطره انگیز را بخوبی به تصویر بکشد.

2- جدید و به روز بودن کارهای آتلیه

همه چیز در حال تغییر است و برای انتخاب بهترین آتلیه عروس باید به تجهیزات برای استفاده در روز مراسم و به سابقه کار آتلیه عکاسی و همچنین نمونه کارها دقت کنید که ساختگی نباشند.

3- نورپردازی عکس و فیلم

نور یکی از دلایل مهم برای خوب شدن عکس هاست، برخی از عکاس ها از نور جهت ایجاد حس و هیجان در عکس ها استفاده می کنند و برخی دیگر عکس های کاملا روشن را برای روح دار شدن کارهای خود در نظر می گیرند، بهر حال بهترین عکاس ها برای عالی شدن عکس و فیلم عروس و داماد از تکنیک های مخصوص خود برای نورپردازی استفاده می کنند که باید در این خصوص از آنها سوال کنید.

4- ترکیب بندی برای توجه به سوژه در عکس

به انتخاب جایگاه مناسب در عکس و تنظیم آن توسط عکاس باید دقت شود تا بتواند توجه بیننده را به سوژه اصلی جلب کند، زاویه عکس و چگونگی گرفته شدن عکس توسط عکاس برای اینکه شما با دیدن عکس حس خوبی داشته باشید بسیار موثر است و باید در دیدن نمونه کارهای استودیو عروس به این نکته توجه کنید.

5- تعداد و کیفیت عکس

تعداد کم تر ولی باکیفیت تر عکس خیلی بهتر از تعداد زیاد عکس و بدون کیفیت است، برای انتخاب آتلیه عکاسی فقط به قیمت توجه نکنید و کار خوب و حرفه ای عکس و فیلم را اولویت قرار دهید.

6- تجهیزات فیلمبرداری عروسی

در خصوص تجهیزات عکاسی و فیلم برداری عروسی حتما تحقیق کنید و این مورد که آتلیه روز عروسی شما از چه تجهیزاتی استفاده می کند سوال کنید. بهر حال خیلی از عکاس ها هم نمی دانند کدام دوربین خوب است و کدام بهتر از دیگری ولی چیزی که مهم است با توجه به نمونه کار و کیفیت عکس و فیلم آتلیه می توانید به این موضوع پی ببرید و نمونه کار با کیفیت را تشخیص دهید.

جشنی شاد همراه با ثروت، آرامش و لذت را برای شما آرزومندیم.
گروه رسانه ای نوعروس

اننتخاب محدوده

لطفا کمی صبر کنید...