درگوشی‌هایی درباره آرایش ستاره‌های هالیوودی را با شما در میان گذاشته‌ایم آنها را از دست ندهید

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.

بیایید با هم نگاهی به آرایش سر و صورت ستاره‌های هالیوودی در هفتاد و یکمین مراسم سالانه گلدن گلوب در آمریکا بیندازیم و ببینیم آنها چه حقه‌هایی برای زیباتر شدن دارند! شاید آرایش آنها الهام بخش شما برای آرایش عروسی یا نامزدی یا حنابندانتان شد.

 


جنیفر لارنس
جنیفر لارنس به ما ثابت کرد که احتیاجی نیست بین چشم های مشکی و لب های قرمز یکی را انتخاب کنیم. او برای این مراسم از ماتیک قرمز برای لبهایش و خط چشم مشکی و سایه خاکستری برای آرایش چشمهایش به استفاده کرده بود، آن هم به بهترین نحو!

 


سوفیا ورگارا
ستاره سریال خانواده مدرن، موهای مواج و آرایشی تازه و زیبا را برای خود انتخاب کرده بود. چه باور بکنید و چه نکنید، آرایشگر او برای درست کردن موهایش فقط از یک برس و سشوار استفاده کرده بود. این آرایشگر برای آرایش چهره خانم ستاره هم هم سایه قهوه ای و ماتیک قرمز مات را انتخاب کرده بود.

 


زویی دشانل
البته ستاره سریال پرطرفدار دختر جدید، لاک های زیبایش را پیشتر در صفحه شخصی اش نشان داده بود، اما ماتیک قرمز و آرایش او بیشتر توجه ها را به خود جلب کرد. این چهره و آرایش برای عروسهایی که دوست دارند عروسی خود را به سبک کلاسیک برگزار کنند، بسیار مناسب است.

 


امی آدامز
این هنرپیشه مو قرمز تصمیم گرفته بود که برای مراسم امسال از شخصیتش در آخرین فیلم خود American Hustle ایده بگیرد. به هرحال چشم برداشتن از او کار مشکلی بود!

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.