باغ تالار پردیس

باغ تالار نور
-- شرق تهران
باغ تالار آفرودیت
- پردیس - خیابان کرشت
بیشتر

پس از این که ویروس کرونا در سراسر دنیا همه گیر شد، بیشتر عروس و داماد ها به دنبال محیط آزادی هستند که بتوانند مراسم خود را در آن برگزار کنند. به همین دلیل نیز آن ها برای بیشتر مراسمات خود در جست و جوی بهترین باغ تالارهای مجهز به فضای باز هستند. اگر به دنبال مکان بی نظیری برای مراسم عقد و عروسی خود هستید، بدون شک یکی از بهترین مناطق باغ تالارهای واقع در منطقه ی پردیس می باشند.

باغ تالارهای مجلل این منطقه، دارای دو سالن بزرگ و مجزا بوده که بیشتر از ۲۵۰۰ نفر ظرفیت دارد. این باغ تالارهای رویایی در دنج ترین منطقه از شهر تهران، یعنی جاده دماوند واقع شده اند و دارای امکانات بی شماری می باشند. باغ تالارهای پردیس تهران، در نزدیکی شهر بومهن بوده و به دور از شلوغی های شهر می باشد. بیشتر عروس و داماد هایی که باغ تالار پردیس را برای مراسم با شکوه خود انتخاب می کنند به علت دکوراسیون ویژه آن و همچنین چیدمان فوق العاده تالار می باشد. اما بهترین باغ تالار در این منطقه کدام است؟ در ادامه بررسی می کنیم.

بهترین امکانات باغ تالار پردیس

باغ تالار عروسی پردیس دارای امکانات بی شماری است که باعث شده عروس و داماد های زیادی را به خود جذب کند. یکی از بهترین امکاناتی که شما می توانید در باغ تالارهای زیبا و شکیل پردیس مشاهده کنید فضاسازی جذاب است. وجود رقص آب و فضای زیبا در این باغ تالارها باعث شده است که عروس ها و داماد های بسیاری بخواهند که مراسم خود را در این فضاها برگزار نمایند. علاوه بر این باید اضافه کنیم که این باغ تالارها دارای دیزاین های حرفه ای و زیبا می باشند که چشم هر بیننده ای را به خود جذب می کند.

شاید به نظر شما کمی عجیب و جالب باشد ، اما در باغ تالار پردیس تهران، ورود عروس و داماد با سایر باغ تالار ها متفاوت است. چرا که در صورت تمایل زوجین در بعضی از این سالن ها، عروس و داماد با بالن به ورودی وارد خواهند شد. سایر امکاناتی که در باغ تالارهای این منطقه وجود دارد باعث می شود که شما رویایی شیرین از مراسم عروسی خود را ثبت کنید.


موقعیت و دسترسی های باغ تالارهای پردیس

باغ تالار پردیس تهران، به عنوان یکی از بهترین مناطق دارای باغ تالار به شمار می رود که در دنج ترین موقعیت واقع شده است. منطقه ی پردیس در سمت جاده آبعلی قدیم احداث شده است. اگر می خواهید که موقعیت دقیق باغ تالارهای این منطقه را به دست آورید، کافی است که موقعیت آن را در گوگل مپ جست و جو کرده و آن را پیدا کنید
یک مورد باغ تالار پردیس نرسیده به شهر بومهن می باشد که نزدیک به ۵۰ کیلومتر با شهر تهران فاصله دارد. از لحاظ دسترسی، باغ تالارهای این منطقه فاصله چندانی با شهر ندارند و از شلوغی های شهر نیز در آن‌ها خبری نیست. برای کسب اطلاعات بیشتر، ارتباط با مدیریت هر کدام از باغ تالارها و رززو از امکانات بی نظیر وبسایت نو عروس استفاده کنید.

اننتخاب محدوده

لطفا کمی صبر کنید...