ارتباط زناشویی

ارتباط زناشویی

درد دارم، پوزیشن غلط است

سلام اقای دکتر روزتون بخیر. من یک سال و نیم که عقد کردم و دو ماه که عروسی کردیم، در دوران عقد رابطه بدون دخول داشتیم که هیچ مشکلی نداشتیم و هردو سعی میکردیم از اونچه که لذت میبریم به هم بگیم. وقتی عروسی کردیم موقع دخول من درد زیادی داشتم و با علم به حرفای شما که ناشی از ترس و استرس سعی کردم با نفس عمیق و رها کردن فکرم روند رو آسون تر کنم. ولی خوب درد خیلی قابل تحمل نبود و همسرم مجبور میشد رابطه رو رها کنه و این پروسه تا چندین بار ادامه داشت تا دخول انجام شد. اما من همچنان این درد رو دارم و پوزیشن های مختلفی امتحان کردیم درد در بعضی از پوزیشن ها کاهش پیدا میکنه. ممنون میشم راهنماییم کنید که این درد عدم آمادگی منه یا میتونه از نادرست بودن پوزیشن باشه؟!

ارتباط زناشویی

حس میکنم جذابیت جنسی برای همسرم ندارم

٣٠ ساله هستم و شوهرم ٢٧ ساله. مدت ٦ سال از آشنایی ما میگذره و از سال اول آشنایی رابطه جنسی داشتیم و اوایل رابطه جنسی ما خوب بود. الان چند ماهه که عقد کردیم و زمانهای بیشتری را کنار هم هستیم ولی حس میکنم برای شوهرم جذابیت ندارم. اول اینکه میلش کم شده و خیلی دیر به دیر رابطه برقرار میکنه و بعضی وقتها که من سراغش میرم منو پس میزنه. به بهونه خسته ام، باشه فردا، چقدر زیاد دیشب با هم بودیم و ... منو پس میزنه و فقط وقتی که خودش دلش می خواد سراغ من میاد و باهام رابطه برقرار میکنه. من واقعا احساس ناراحتی دارم. واقعا برام غیر قابل تحمل شده این حس پس زده شدن. بعد از آخرین بار تصمیم گرفتم دیگه سمتش نرم ولی وقتی بعد از مدتها سمتش رفتم و بازم منو پس زد و گفت خسته اس و من دیگه عصبانی شدم و باهاش قهر کردم. پشیمون شد و معذرت خواهی کرد ولی بهش گفتم نمی خوام راجع بهش حرف بزنم دیگه. موضوع دیگه اینکه میدونم واقعا دوسم داره و از روی اجبار باهام ازدواج نکرده ولی واقعا نمی دونم باید چه کار کنم لطفا راهنماییم کنید.

ارتباط زناشویی

بازگشت میل به رابطه زناشویی؛ راهکار چیست؟

پرسش: من و شوهرم 3 ماهه عقد کردیم. هر دو بسیار گرم مزاج و آتشین بودیم. اما متاسفانه از وقتی که عقد کردیم شوهرم به یکباره تمام میل به رابطه زناشویی اش رو از دست داده و اصلا نه تنها تحریک نمی شه بلکه بدش می آید از این مسئله. خودش بسیار ناراحته و می گه نمی دونم دلیلش چیه و چرا یکدفعه اینطوری شدم. کمکمون کنید که باید چه کاری انجام بدیم تا دوباره میل شوهرم برگرده؟

ارتباط زناشویی

عدم آمادگی برای شروع رابطه زناشویی

پرسش : دختری 25 ساله هستم. 7 سال است که با شخصی آشنا شده و به تازگی عقد کرده‌ایم. عاشق هم هستیم و او خیلی مراعات من رو می‌کنه، دوره دوستی بارها پیش میومد که من در خانه تنها باشم اما او هیچ وقت درخواستی از من نداشت. مشکل من اینه که او به شدت گرمه اما من هیچ حسی ندارم. نمیدونم چرا؟! گاهی که تو ماشین هم بهم دست میزنه فقط احساس درد می‌کنم و گاه هم هیچ حسی ندارم. این موضوع من رو اذیت میکنه.

ارتباط زناشویی

امتناع از رابطه زناشویی در دوران عقد

پرسش: دختری 24 ساله هستم که حدود 6 ماه است عقد کرده ام. همسرم مدام اصرار به رابطه زناشویی کامل داره و من تا زمان عروسی نمیخوام این اتفاق بیفته و باعث شده از رابطه زناشویی ناقص هم امتناع کنم و همسرم از این موضوع ناراحته.

بیشتر

آخرین بحث ها و نظرات

جدا از همسرتان نخوابید
یه محصولم هست به اسم نوزونت. پسر عموی من از یه شرکت دانش بنیان...

دیروز

هشت آزمایش پزشکی واجب برای خانم‌ها
اگر دنبال اطلاعات کامل درباره انواع سرطان میگردید حتما یه سر ب...

پریروز

نظرتون چیه راجع به سرطان سینه حرف بزنیم؟
سایت هومن کنسر یه سایت تخصصی درباره سرطانه میتونید کلی اطلاعات...

پریروز
لطفا کمی صبر کنید...