اصلا چرا باید بریدن کیک و عکس گرفتن با آن را به آخر جشن عروسی موکول کرد؛ در آن زمان چهره شما و همسرتان خسته است

بهترین تالار های عروسی رو در نوعروس ببین و قیمت بگیر.

یکی از مهم‌ترین و جالب‌ترین ویژگی‌های یک عروسی پر خاطره کیک آن و همان چند دقیقه شادی برای بریدن آن است. برای این‌که این لحظات باشکوه به بهترین نحو طی شوند باید در انتخاب کیک، رساندن آن به جشن و مراسم بریدن آن نهایت دقت را به خرج دهید با کمک این نکات می‌توانید کیک عروسی‌تان را به رخ مهمان‌ها بکشید.

1. نمونه کیک را در خواست کنید.

 

ممکن است شما کیکی صورتی را سفارش دهید اما آن صورتی که قناد با مواد موجود در آشپزخانه‌اش برای‌تان در می‌‌آورد آن طیفی نباشد که می‌خواهید برای همین در روز عروسی یک دعوای حسابی بین شما و قناد پیش بیاید بنابراین حتما قبل از روز عروسی نمونه‌ای هرچند کوچک را از کیک ببینند.

 

2. به ذائقه مهمان‌ها گیر ندهید.

 

بعضی عروس دامادها هنگام انتخاب کیک‌شان در قنادی باعث سردرد قناد می‌شوند آن‌قدر که در مورد انتخاب کیک وسواس به خرج می‌دهند و درست زمانی که به نظر می‌رسد کیکی را پسندیده‌اند یکی از آنها گیر می‌دهد:« نکند خاله بابات به گردو حساسیت داشته باشد»، « نکند عموی مامانم این طرح را مسخره کند» و نگرانی‌هایی از این دست. این کیک نمادی از شیرینی زندگی مشترک شماست و باید فقط و فقط مطابق سلیقه شما باشد.

 

3. رنگ‌های مصنوعی را انتخاب نکنید.

 

رنگ‌هایی تندی چون سبز یشمی، آبی نفتی، سرخابی یا بنفش سیر مسلما از نوع مصنوعی‌اند و بعد از خورده شدن کیک دهان تمام مهمان‌ها را رنگی می‌کنند و اگر تکه‌ای از خامه آغشته به این رنگ‌ها خدای نکرده بر لباس خودتان یا یکی از مهمان‌ها بیافتد تا پایان جشن باید به فکر لکه زشت آن بود. برای هماهنگ کردن کیک‌تان با تم عروسی از روبان‌های رنگی و گل‌های طبیعی استفاده کنید و خامه کیک را سفید ساده سفارش دهید.

 

4. در مورد بودجه‌تان صادق باشید.

 

به قناد رک و راست بگویید که برای کیک عروسی‌تان حداکثر می‌توانید چقدر پول خرج کنید در غیر این صورت او با این همه مشتری باید برای شما کلی حرف بزند و آخر سر هم متوجه نشود دقیقا چه می‌خواهید.

 

5. مراسم کیک را برای پایان شب نگذارید.

 

این روزها در بیشتر عروسی‌ها مراسم کیک کمی قبل از صرف شام اجرا می‌شود سپس کیک را سر میز شام می‌گذارند تا مهمان‌ها خودشان آن را سرو کنند. پیشنهاد ما این است که بریدن کیک عروسی را بگذارید برای همان اوایل عروسی در این صورت هم قیافه شما و همسرتان خسته نیست و در عکس‌ها بد شکل نمی‌افتد، هم قبل از این‌که عکاس مجلس را ترک کند هنگام بریدن کیک از شما عکس‌های بکر می‌گیرد و درضمن کیک هم به مدت طولانی در آشپزخانه نمی‌ماند و احتمال خراب شدن دکورش کم می‌شود.

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.