لوازم آرایش عروس را چطور انتخاب می کنید؟ برای خرید ست لوازم آرایش عروس به چه نکاتی توجه می کنید؟ لیست لوازم آرایش شما شامل چه اقلامی است؟

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.

تا مدت ها بعد از عروسی تان، شما ستاره بی چون و چرای همه مجالس هستید و باید به فکر آراستگی ظاهرتان باشید. پس مهم است چه لوازم آرایشی بخرید و چگونه از آنها استفاده کنید. اما در خرید لوازم آرایش عروسی چه نکاتی را باید درنظر گرفت؟

ریملِ لوازم آرایش عروس

ریمل مشکی پرطرفدارترین رنگ ریمل در ایران است اما اگر تنوع رنگی را دوست داشته باشید، رنگ قهوه ای، سبز و آبی تیره آن نیز وجود دارد. موقع خرید ریمل فرچه و مایع درون آن را ببینید. ریملی انتخاب کنید که فرجه انحنادار داشته باشد تا تعداد بیشتری از مژه ها را پوشش دهد.

ریمل ها دو نوع ساده و ضد آب دارند. با اینکه ریمل ضد آب بهتر روی مژه ها می ماند و نمی ریزد اما شستن آن سخت تر است و ممکن است باعث کنده شدن مژه ها شود.اگر خیلی اهل آرایش کردن نیستید، بهتر است ریمل تان را در یخچال نگهداری کنید تا زود خشک نشود.

ریمل ها بر اساس ویژگی هایشان به حجم دهنده، بلند کننده و خرده مژه دار تقسیم می شوند. افرادی که دارای مژه های کوتاهی هستند بهتر است از ریمل های بلند کننده مژه استفاده کنند و افرادی که دارای مژه های ضعیفی هستند، بهتر است از ریمل هایی استفاده کنند که دارای خرده مژه هستند و افرادی که دارای مژه های کم رنگی هستند بهتر است از ریمل های حجم دهنده استفاده کنند.

اگر چشمان حساسی دارید یا از لنزهای طبی استفاده می کنید، بهتر است ریمل های ضد حساسیت استفاده کنید. ریمل‌هایی که دارای دوسر هستند برای اینکه چشمان شما حالتی زیباتر به خود بگیرد استفاده می‌شود .یک سر این ریمل‌ها مایع سفید رنگ دارد که هم محافظت کننده مژه ها از خشک شدن و شکننده شدن است و هم تقویت کننده و سر دیگر حاوی مایع ریمل است.

در سایت خانومی می توانید انواع مختلف ریمل ها را ببینید و خریداری نمایید.

رژلبِ لوازم آرایش عروس

بیشتر خانم ها رژلبی را ترجیح می دهند که ماندگاری بالایی داشته باشد و با خوردن یا آشامیدن پاک نشود؛ اما بد نیست بدانید مواد آرایشی که دارای ماندگاری طولانی تری روی پوست هستند، حاوی درصد بالایی سرب هستند، زیرا این فلز تاثیر زیادی در باقی ماندن پارافین و رنگ‌های آرایشی روی پوست دارد. پس هنگام خرید رژ لب به این مسئله دقت نمایید.

برای انتخاب رنگ رژلب دست تان کاملا باز است. چون اکثر برندها طیف گسترده ای از رنگ ها را ارائه می کنند. برای انتخاب رنگ رژ، به رنگ پوست تان توجه کنید. بهتر است دو یا سه رنگ رژ بخرید که به تناوب از آنها استفاده کنید.

اگر می خواهید انواع رژ لب را در سایت خانومی ببینید اینجا کلیک کنید.

کرم پودر و پنککِ لوازم آرایش عروس

پوست پایه آرایش است. اگر پوست تان خوب باشد، آرایش تان جلوه بهتری خواهد داشت، بنابراین در انتخاب آن دقت کنید. رنگ پوست تان را درنظر بگیرید و کرم پودر یا پنکک که یک درجه روشن تر یا تیره تر از پوست خودتان باشد انتخاب کنید. اگر پوست تان چرب است یا جوش دارد کرم و پنککی انتخاب کنید که فاقد چربی باشد. لوازم آرایشی که بر پایه مواد گیاهی ساخته شده اند، معمولا برای پوست مناسب تر هستند؛ اما به طور کلی هیچ قانونی برای انتخاب از میان برندهای مختلف وجود ندارد، جز سازگاری با پوست شما. البته روی بعضی برندها توافق نظر بیشتری وجود دارد.

برای خرید انواع کرم پودر و پنکک از فروشگاه اینترنتی خانومی اینجا کلیک کنید.

از کجا بخریم؟

انتخاب محل خرید، قبل از همه چیز به میزان هزینه ای که قصد دارید بپردازید، بستگی دارید. بهتر است برای خرید لوازم آرایش جاهایی را انتخاب کنید که معتبر باشند و فروش زیادی داشته باشند تا مطمئن باشید که محصولات شان مانده و کهنه نیست. موقع خرید هم آنچه باید به آن توجه کنید، تاریخ مصرف ذکر شده روی جعبه لوازم آرایشی است. محصولات معتبر حتما دارای تاریخ تولید و تاریخ انقضا هستند. البته در بسته بندی محصولات آرایشی بهداشتی آمریکایی این مساله مقداری متفاوت است و تاریخ تولید و انقضا محصول بر روی پک های محصول درج شده است. موقع خرید لوازم آرایشی حواس تان باشد، ذوق زده نشوید و هر چیزی که فروشنده جلویتان گذاشت، نخرید. اگر مشتری برند خاصی هستید و تا به حال از محصولاتش راضی بوده اید، روی پوست تان ریسک نکنید و همان را بخرید. لازم نیست همه انواع و اقسام لوازم را بخرید بلکه فقط چیزهایی را بخرید که برایتان بیشتر استفاده دارند. همچنین اصلا لزومی ندارد همه لوازم را از یک برند انتخاب کنید، از هر برند بهترین محصولش را بخرید. در این مورد می توانید با دوستانتان مشورت کنید یا از خود فروشنده راهنمایی بخواهید.

فروشگاه اینترنتی خانومی در این زمینه بسیار معتبر است و با خیال راحت می توانید تمام لوازم آرایش مورد نیازتان را از آن خریداری نمایید.

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.