نوعروس - تشریفات عروسی - عکس و فیلم عروسی - آرایش عروس - تالار و باغ - لباس عروس - گل و ماشین عروس

زنا

سلامت جنسی

بعد از 7 سال زندگی مشترک هنوز ارضا نشده ام

پرسش: سلام خانم هستم و 7سال هست ازدواج کرده ام و درطی این سالها تاحالا من ارضا نشدم. یک بار قبلا ازدواج کرده ام و در ازدواج قبلی هیچ مشکلی نداشتم. اما چون توی شهر کوچک زندگی میکنم متاسفانه نتونستم دکتر حاذقی پیدا کنم. لطفا کمکم کنید. چیکار کنم؟

سلامت جنسی

همسرم می گوید حق نداری بروی مشاوره!

سلام آقای دکتر خسته نباشید. 27 سالمه من و همسرم یک سال باهم بودیم سه سال عقد بودیم و الان نزدیک یک ساله عروسی کردیم. توی دوران عقدمون مشکلات زیادی داشتیم از لحاظ اختلافات خانوادگی ولی خب تحمل میکردم و میگفتم همه چیز درست میشه و الانم اون مشکلات برام کمتر اهمیت داره چون معتقدم به مرور حل میشه ولی چیزی که منو خیلی آزار میده بی علاقگی شوهرم هست. ما با عشق ازدواج کردیم. همو دوس داشتیم و خانواده هامونو راضی کردیم. ولی الان چند وقته شوهرم همش ازم ایراد میگیره از هیکلم از قیافم از لباس پوشیدنم. چندین بار که خیلیم ازش ناراحت بودم رک بهم گفت دوستم نداره. بعدا گفت ببخشید ولی بارها ازش خواستم که چی میشه بهم بگی دوسم داری اگه واقعا دوسم داری حداقل به خاطر دل من ولی نگفت. دید که دارم داغون میشم ولی نگفت. بارها هم گفته میدونم بگم دوست دارم باورت نمیشه ولی نمیخوام زندگیمونو خراب کنم. سر همین مسائل ظاهری و علاقه و موارد اینجوری رابطه زناشوییمونم کم شده. شوهرم که آدم گرمی بود و خودمم همینطور الان خیلی سرد شده و میگه تو منو نمیتونی تحریک کنی. ظاهرتو هیکلت منو تحریک نمیکنه و این حرفا منو داغون کرده. جوری که همش دلم میخواد یه گوشه بشینمو گریه کنم. صد باااار گفتم بریم مشاوره مشکلمونو حل کنیم ولی به هیچ وجه قبول نمیکنه. گفتم پس من برم ولی دعوا راه میندازه که حق نداری بری. واقعا نمیدونم چیکار کنم. بارها به طلاق فکر کردم ولی پشیمون شدم. تو رو خدا اگه میشه راهنماییم کنید. ممنون

سلامت جنسی

درد در رابطه زناشویی؛ کدام پوزیشن درد را کمتر می کند؟

سلام اقای دکتر روزتون بخیر. من یک سال و نیم که عقد کردم و دو ماه که عروسی کردیم، در دوران عقد رابطه بدون دخول داشتیم که هیچ مشکلی نداشتیم و هردو سعی میکردیم از اونچه که لذت میبریم به هم بگیم. وقتی عروسی کردیم موقع دخول من درد زیادی داشتم و با علم به حرفای شما که ناشی از ترس و استرس سعی کردم با نفس عمیق و رها کردن فکرم روند رو آسون تر کنم. ولی خوب درد خیلی قابل تحمل نبود و همسرم مجبور میشد رابطه رو رها کنه و این پروسه تا چندین بار ادامه داشت تا دخول انجام شد. اما من همچنان این درد رو دارم و پوزیشن های مختلفی امتحان کردیم درد در بعضی از پوزیشن ها کاهش پیدا میکنه. ممنون میشم راهنماییم کنید که این درد عدم آمادگی منه یا میتونه از نادرست بودن پوزیشن باشه؟!

مشاوره

از رابطه نامشروع پشیمانم!

پرسش: ۴سال است که با نامحرمی آشنا شدم و طی ۳سال پیش اصرار به دیدن و قول ازدواج و حرفهایی که باعث گول زدنم شد کرد تا اینکه یک روز رفتم بیرون و خواست دستمو بگیره که ندادم همینطور تا چند ماه بیرون رفتنامون ادامه داشت تااینکه یه شب که خیلی شهوت بهش فشار آورده بود بهم پیام داد و گفت که خیلی دلش میخواد بغلم باشه و خلاصه از راه مجازی یه جور خواست خودش رو ارضا کنه. از اون کار اون شبش خیلی ناراحت شدم تااینکه دیگه بیرون نمیومد و بهونه میکرد که بیرون میگیرنمون و ...منم حرفی نزدم بیرون نمیرفتم. تااینکه یه روز بهم اصرار کرد که اعتماد نداری و از اینحرفا گفت بیا برای یه بارم شده خونمون من که حتی خانوادمم بیخبرن و تا ۴ سال پیش ۱۷سالم بود و اوج احساساتم بود و اینکه تو رویای خودم که یک پسر قول ازدواج داده و دوسم داره و اینا اعتماد کردم و رفتم که خوشبختانه عملی انجام نداد که تو این یک سال چند بار رفتم خونشون و هربار به بهونه ای میگفت دوستت دارم و من وتو که به هم میرسیم چرا نمیذاری بغلت کنم بوست کنم و هی نزدیک و نزدیکتر میشد و بعد میدیدم تو بغلشم میگه دوستت دارم و منم اولا از روی احساس پیام میدادم چون تنها بودم و این برام شده بود عادت که همش بهش پیام بدم وقتی میرفتم خونش بغلم میکرد و بوس و حرفهای عاشقانه. ۶ باری هم برهنه ام کرد و دو یا سه بار رابطه از پشت اونم به زور چون من هیچ علاقه ای به اینکار نداشتم میگفت خودشو نمیتونه کنترل کنه. مدتیه خواهرم فهمیده و تهدیدم میکنه میگه کارتو به دادگاه میکشونم اون پسره هم قبلا بهم گفته بود که میخوامت میایم خواستگاری با پدر و مادرم الان که ۶ ماهی میشه پدرش فوت شده و میگه باید تا سال بابام صبر کنم ولی من اصلا دوسش ندارم و همش دارم توبه میکنم از کاری که کردم خیلی پشیمونم حتی اگر کارم به دادگاه بکشه و پسره منو بخواد من نمیخوامش چون دوسش ندارم و اینو خودم میدونم که یه وابستگیه که وقتی به هم برسیم مشکلاتمون بیشتر میشه بااین وجود که قول ازدواج داده و منم نمیپذیرم دادگاه اجبار به ازدواج میکنه و باز هم حکم صادر میشه میخوام بدونم باوجود خواهرم که میشه شاکی خصوصی و صادر کردن حکم ریکاوری گوشی و پیامها و اینکه من توبه کردم و دیگه با اون پسر نیستم بازهم جرم محسوب میشه؟ خودم میدونم خیلی اشتباه کردم اما نمیخوام کارم به دادگاه بکشه یه خواستگار دارم خیلی دوسش دارم خانوادم میدونن آیا اون رابطه از پشت تو پزششکی قانونی معلوم میکنه؟میخوام بااین پسر ازدواج کنم خواهرم ولم نمیکنه میگه کارتو به دادگاه میکشونم مامان و بابام نمیدونن اگه بفهمن کل حیثیتم به باد میره من نمیدونستم باوجود شاکی خصوصی اجازه ریکاوری پیام و تماس داده بشه آیا بازم با وجود اینکه تو پیامها و تماسها حتی توی رابطه از پشت و رفتن به خونشون اکراه داشتم محکوم هستم؟

زنا

otherthinkwhat

نامزدم با زن‌های دیگر گرم می‌گیرد
اصولا توی ایران ما پدیده‌ای به نام مرد مستقل نداریم. پس اگر اخ...

4 ساعت قبل

سالن آرایش هستی اصغری
محیط خوب. کیفیت خوب . پرسنل خوب. کلا همه چی تکمیله...

پریروز

به ما بپیوندید

ایمیل

ثبت‌نام
فرم را تکمیل و به ما بپیوندید
ثبت نام
من حساب کاربری دارم، ورود
ورود

  ادامه
از نو  
من حساب کاربری ندارم؛ ثبت‌نام