پرده بکارت

پرده بکارت

واژینیسموس؛ مشکل شایع دختران ایرانی

پرسش: سلام من 23 سالمه و تیرماه عقد کردم. تو رابطه زناشویی خوشبختانه من و شوهرم هر دو گرمیم و از رابطه راضی هستیم. ولی یه مشکلی که هست. اینکه من می‌ترسم دختری مو از دست بدم. چندین بار سعی کردیم ولی نشد و تصمیم گرفتیم بذاریم واسه بعد از عروسی. الان این موضوع دغدغه فکریم شده و فکر می‌کنم نمی‌تونم اون موقع هم این کارو کنم. از این می‌ترسم که خیلی درد و خونریزی داشته باشم یا اصلاً خونریزی نداشته باشم. چون چندسال پیش رو موتور زیاد سوار می‌شدم و چون پاهامو باز می‌کردم اونجام درد می‌گرفت و یه بارم یه لکه خون دیدم. از اون موقع این ترس تو وجودم هست که نکنه پردم پاره شده باشه. واسه ترس از شنیدن این حرف، دکتر هم جرات نمی‌کنم برم. لطفا راهنماییم کنید.

پرده بکارت

آیا نباید هنگام رابطه برهنه بود؟

پرسش: با عرض سلام و دعای خیر اینجانب تازه ازدواج کردم و به علت یتیم بودن علی رغم اینکه در کتاب های مربوط به روابط زناشویی و اینترنت مطالبی را در مورد روابط زناشویی خواندم گیج تر شده و این چند سوال برام پیش اومده که امیدوارم جواب بدید و از نابود شدن زندگی من جلوگیری کنید. اول اینکه در شب زفاف منظورم اولین رابطه جنسی که پرده بکارت زایل می شود باید از کاندوم استفاده شود و اینکه بعد از خونریزی که آلت تناسلی مرد یا کاندوم خونی می شود آیا باید به رابطه ادامه داد یا کاندوم را عوض کرد یا آلت تناسلی مرد شسته شود؟ دومین سوال اینکه در دوران شیر دهی زن آیا تحریک سینه زن اشکال دارد؟ سومین سوال اینکه با فرزند دار شدن چگونه می شود عمل زناشویی را انجام داد؟ چهارم اینکه در دوران عقد گفتند که بهتره رابطه کامل صورت نگیرد چون دخول صورت نمی گیرد در نتیجه از کاندوم استفاده نمی شود که مایع منی در آن بریزد می خواستم بدانم موقع انزال مرد باید منی خود را کجا بریزد که باعث ناراحتی زن و همچنین نجاست تخت و ... نشود؟ پنجم اینکه گفته شده رابطه زناشویی به صورت کاملا عریان صورت نگیرد یعنی بعد از پیش نوازی و تحریک مرد باید لباس پوشید و بعد عمل دخول را انجام داد این سوال رو بهتره این طور بپرسم در رابطه زناشویی مرد زن رو برهنه کند و زن مرد را این مطلب با این مورد که در مسائل شرعی ذکر شده نباید به صورت کامل برهنه مقاربت و دخول صورت بگیرید چه طوری قابل جمع است؟ با تشکر التماس دعا

پرده بکارت

پرده بکارت نوع خاص یعنی چه؟

پرسش: من دختری مجرد 29 ساله هستم. که چند مرتبه سکس داشتم البته در حد کلاهک آلت وارد واژنم شده. چند روز پیش به دکتر زنان برای معاینه بکارت رفتم که ایشان گفتند بکارتت از نوع خاصه که من نمیتونم تشخیص بدم نوعش را و حالت بکارت ترمیم شده را داره و نه میشه گفت سالمه و نه ناسالم و گفتن خیلی تنگه و حتما خونریزی داره. میخواستم بدونم نظر شما چیه؟ آیا من پرده بکارت دارم ؟ و اینکه نوعش خاصه یعنی چه؟

پرده بکارت

رابطه ناخواسته داشتیم و پرده بکارت آسیب دیده

پرسش: حدود دو سالی است با دختر خانوم 19ساله ای آشنا شدم. هر کدام از یه شهر متفاوت.در این مدت چند بار با هم رابطه داشتیم.که متاسفانه به صورت کاملا ناخواسته و اتفاقی قسمتی از پرده بکارت ایشون طبق نظریه ماما از بین رفته. اما دیگر دخولی بعد از آن صورت نگرفته.حدود 6ماهی از این قضیه گذشته و من برای خواستگاری نیز اقدام کردم اما با مخالفت خانوده ایشان مواجهه شدم. با توجه به قبح قضیه توان گفتن حقیقت را نداریم.حال اگر بعد از مدتی این قضیه برملا شود خانواده ایشان بر چه مبنایی از من شکایت خواهند کرد. با توجه به اینکه رابطه ما نیز به خاطر خانواده ها سرد شده اگر آن دختر ارتباط جنسی با شخصی دیگر برقرارکند چگونه میتوان این قضیه را اثبات کرد؟

پرده بکارت

میتونم به خاطر از بین بردن پرده بکارتم ازش شکایت کنم؟

پرسش : من 6سال با پسری دوست بودم و تو این مدت کم و بیش رابطه داشتیم اما نه درحد زن و شوهری، یک روز اون با دادن قرص روانگردان به من تونست فریبم بده و بکارتم رو برداره، من هنوز پیاماشو دارم که قبول داره کاره خودشه ولی مدتیه ک گم و گور شده و انگار زده زیرش، سوالم اینه که با این شرایط اگه من بخوام شکایت کنم ازش، به نتیجه ای میرسم یانه؟ممنون میشم اگه زود جوابم رو بدین، چون میخواد ازدواج کنه.

پرده بکارت

اولویتهای خود در انتخاب همسر را مشخص کنید

پرسش : با خانومی نامزد کردم و قراره به زودی عروسی کنیم، اما مشکل من اینه که ایشون بکارت خودشون رو از دست دادن و ادعا میکنن که در بچگی هنگام انجام ژیمناستیک دچار این مشکل شده‌اند. چطوری می‌تونم بهشون اعتماد کنم ؟ خیلی دوستش دارم ولی این قضیه آزارم میده.

پرده بکارت

برای معاینه پرده بکارت به متخصص زنان مراجعه کنید

پرسش: من تقریبا 6 سال پیش که دوره راهنمایی بودم خود ارضایی میکردم اما خب اطلاعی درباره پرده بکارت نداشتم. حالا نامزد کردم و ما با هم رابطه داشتیم. ایشون به من گفت که پرده ندارم اما خب من با کسی رابطه نداشتم که بخواد مشکلی واسم به وجود اومده باشه فکر میکنم به خاطر خود ارضایی های بچه گیم بوده. حالا میخوام بدونم من با مراجعه به پزشکی قانونی میتونم ثابت کنم که نزدیکی نداشتم؟

پرده بکارت

عاشق مردی هستم که خانواده ام نمی پسندند

پرسش: من یک سال پیش با یکی از خواستگارام که همکارم بود آشناشدم. وی فردی از لحاظ مذهبی میانه رو بود. با اینکه از نظر کار وتحصیل وظاهری و محل زندگی وسطح خانوادگی پایین تر ازمن بود به دلیل دل ساده و روح ومهربونش به وی علاقه مند شدم. باخانواده ام موضوع رو مطرح کردم که شدیدا مخالفت کردند. سعی در فراموش کردن وی کردم اما با بی تابی وی روبرو شدم وبه دلیل مهربونی بیش ازاندازه ام به رابطه خود ادامه دادم. کم کم وابستگی عاطفی پیدا کردم و بااینکه وی صادقانه به من اظهارداشت قبل از دیدن من ، دوسال پیش متاسفانه دوست دختر داشته با روابط نامشروع ولی من به وی فرصت دادم وقسم خورد که فقط زندگی می خواهد و... وتا امروز هم سر قولش مانده است. اتفاق ناخوشایند و خجالت آوری که در این مدت رخ داده و اینجانب از بیان آن خجل هستم این است که به دلیل هیجانات ناشی از اولین ارتباط من با جنس مخالف اتفاقی که نمی بایست رخ دهد اتفاق افتاد. خانواده من فوق العاده مذهبی وخشک هستند وهنوز چیزی ازرابطه ما نمیدونن. اگر بلایی که برسر خود آورده ام فاش شود توسط آنها طرد خواهم شد. عاشق من تا قبل ازآشنایی با من نماز هم مرتب نمیخواند اما الان کلاس‌های مداحی هم می‌رود و نمازجماعتش فراموش نمی‌شود. البته مطمئن باشید اینها تظاهر نیست. من یک دختر کاملا محجبه ام وهیچ رابطه دیگری نداشته ام و نمیدونم چرا خداوند ساعتی مرا به حال خود واگذار کرد. عاشقم رو بسیار دوس دارم و دراین اتفاق خودم رو مقصر میدونم و وی بسیار ازاتفاق رخ داده ناراحت است. شرایط کار، تحصیل ومحل زندگی خود را به من رسانده تا نظر خانواده‌ام راجلب نماید. صیغه موقت خوندیم تا رابطه مان که واقعا قادر به قطع آن نیستیم مشروع باشد. حال روحی بدی دارم. برای دیدنش باید دروغ بگویم. میترسم اگر به خاطر خانواده ام رابطه ام را قطع کنم به دلیل ندیدن ، مرا از یاد ببرد و به دلیل مشکلی که پیش آمده برایم تا آخر عمرم مجرد بمانم. به دروغ‌ها ادامه میدم... امیدوارم شرایطش حداقل تا یک سال دیگر مورد رضایت خانواده ام بشود. در محل کارمان به ما شک کرده‌اند. آبروی خانواده هایمان در خطر است. هر دوی ما فوق لیسانس و کارمند رسمی هستیم اما...

پرده بکارت

از رابطه زناشویی می ترسم

پرسش: من 23 سالمه و تیرماه عقد کردم. تو رابطه زناشویی خوشبختانه منو شوهرم هردو گرمیم ولی یه مشکلی که هست اینه که من میترسم دختری مو از دست بدم. چندین بار سعی کردیم ولی نشد و تصمیم گرفتیم بذاریم واسه بعد از عروسی که الان دغدغه فکری این قضیه رو نداشته باشیم.ولی من بازم فکر میکنم نمیتونم اون موقع هم این کارو کنم. ازین میترسم که خیلی درد داشته باشه و خونریزی زیاد داشته باشم و یا اصلا خونریزی نداشته باشم. چون چندسال پیش رو موتور زیاد سوار میشدم و یه بارم یه لکه خون دیدم.ازون موقع این ترس تو وجودم هست که نکنه پردم پاره شده باشه. واسه ترس از شنیدن این حرف دکترم جرات نمیکنم برم. لطفا راهنماییم کنید.خیلی فکرم مشغوله.

بیشتر

آخرین بحث ها و نظرات

همه حواس جاری‌ام به شوهرم است!
البته شوهر من با همه زنا صمیمی مخصوصا اگه یکم بر و رو داشته با...

3 روز قبل

یه دکتر زنان خوب که ترجیحا خانوم باشه لطفا معرفی کنین
بدترین دکتر زنان که دوسال وقت منو گرفت دکتر اشرف معینی ولیعصر ...

3 روز قبل
4 روز قبل
لطفا کمی صبر کنید...