آرایشگر باید زیباترین بخش‌های صورت یک عروس را با چنان هنرمندی جلوه گر کند که حتی برای خود عروس هم باورکردنی نیست.

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.

لینزی واچالتر، از سرشناس‌ترین متخصصان زیبایی و آرایشگران در دنیاست که با یک گروه حرفه‌ای به شکل تخصصی در زمینه آرایش عروس فعالیت می‌کنند. ویژگی فوق‌العاده لینزی در استفاده از رنگ‌های تند و آرایش‌های عجیب و غریب نیست بلکه نکته اینجاست که او زیباترین بخش‌های صورت یک عروس را با چنان هنرمندی جلوه گر می کند که حتی برای خود عروس هم باورکردنی نیست.

سایه چشم مد روز بزنید

گذشت آن زمانی که داشتن سایه براق و درخشان بر روی استخوان ابرو خیلی طرفدار داشت! امروزه برای داشتن چشمهایی زیباتر بهتر است روی استخوان ابرو، سایه‌هایی به رنگ مات بزنید و روی پلکهایتان را با سایه‌هایی در رنگ‌های روشن و درخشان بپوشانید. علاوه‌بر این با کمک ریمل مشکی مژه‌هایتان را پرپشت‌تر و بلند‌تر از آن چیزی که واقعا هست، نشان دهید. کمی هم از این سایه پودری درخشان را وسط پلک‌تان پخش کنید تا چهره‌ای شفاف‌تر داشته باشید و چشمهایتان بازتر و درشت‌تر نشان داده شود.

موها را زیور ببندید

موهایتان را خیلی با سلیقه به وسیله زیورآلات مخصوص جمع کنید. این کار خود به خود به زیبایی و آراستگی هر مدل مویی کمک می کند.

رژ لب دوتا بزنید

از کشیدن خط لب که این روزها قدیمی شده و از مد افتاده پرهیز کنید! در عوض از دو تا رژ لب استفاده کنید. با استفاده از نوک انگشتتان سعی کنید رژلبی که تیره تر است را به سمت خطوط لبتان پخش کنید و رژلب روشن تر را برای وسط لبهایتان بمالید. این کار به لبها زیبایی ظریفی می دهد. برای این کار یکی از بهترین انتخاب ها می تواند رژلب هایی به رنگ های قرمز و صورتی باشد.

رژگونه زیاد نزنید

در استفاده از رژگونه نباید زیاد زیاده‌روی کنید چراکه این کار، آرایش صورتتان را خراب می کند. با توجه به رنگ پوست صورت از رژگونه که رنگ طلایی یا صورتی دارد برای زیبایی و گرما بخشیدن به گونه‌ها استفاده کنید و کمی هم پودر براق بر روی قسمت برجسته استخوان گونه بزنید. اگر احساس کردید که رنگ مورد نظر را به چهره ‌تان نداده کمی هم پودر برنزه اضافه کنید. البته در صورت تمایل می‌توانید پیش از آرایش کردن، مقداری از کرم برنزه را زیر کرم پودر یا حتی همراه آن، روی پوست صورتتان بمالید تا جلوه درخشنده و زیبایی به چهره شما بدهد.

به نظر شما چه چیزی عروس خانم را شیک و مدرن نشان میدهد؟

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.