رویا و سینا زوج جوان و خوش ذوقی هستند که با چاشنی خلاقیت و سلیقه جشن عقد رویایی خود را برگزار کردند

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.

بهاره جلالوند/ چند سالی است که برگزاری جشن عروسی به یک دغدغه تبدیل شده و این دغدغه به جشن عقد هم سرایت کرده است. بسیاری از جشن های عقد بسیار پر زرق و برق برگزار می شوند و از نظر هزینه ها بی شباهت به عروسی نیستند ولی رویا و سینا تصمیم گرفتند برای برگزاری جشن عقدشان کمی خلاقیت به خرج بدهند و تا حدود زیادی هزینه های اضافی را کاهش دهند. رویا و سینا در دانشگاه با یکدیگر آشنا شدند و بعد از اینکه زیر نظر خانواده چند ماهی با یکدیگر رفت و آمد داشتند تصمیم به نامزدی و عقد گرفتند.

 


رویا متولد گلپایگان است و به همراه خانواده اش در تهران زندگی می کند ، سینا اهل اراک است و خانواده اش در اراک زندگی می کنند برای همین جشن عقد در تهران برگزار نشد تا خانواده و بستگان داماد بتوانند به راحتی در آن شرکت کنند. جشن عقد در یکی از باغ های گلپایگان با حضور فامیل های درجه یک برگزار شد.

 


رویا، تمام کارهای عقد را خودش با کمک مادرش انجام داد.سفره عقد به شیوه سنتی – مدرن تزئین شد. رویا برای سفره عقد یک ترمه ساده را انتخاب کرد و با استفاده از چند کاسه سفالی آبی رنگ و انواع شمع با مدل های مختلف آن را تزئین کرد.مروارید و یکسری آویزهای کریستالی که برای لوستر بودند به عنوان وسیله تزئینی سفره عقد انتخاب شدند. رویا از گل های خشک و انار هم برای سفره عقد استفاده کرد تا سفره زیبا شود.

 

 

دفتر بله برون هم کار خود عروس خانم است چون از مدل هایی که در بازار وجود داشتند خوشش نیامد و تصمیم گرفت با کمی مقوا، روبان و چند صفحه تایپ شده این دفتر را درست کند. برای اینکه صفحات دفتر بله برون از سادگی در بیاید مادر رویا داخل آن، نقاشی های زیبایی کشید.

 

 

رویا که نمی خواست هزینه زیادی برای خرید آینه و شمعدان بپردازد یک آینه و شمعدان ساده و کوچک را انتخاب کرد که جای زیادی را در خانه نگیرد و بعدها بتواند در سفره هفت سین از آن استفاده کند .

 

 

یادبود مهمان ها یکی از دغدغه های اصلی رویا بود و به گفته خودش برای انتخاب یادبود خیلی فکر کرد. برای یک یادبود متفاوت و خاص رویا و مادرش تصمیم گرفتند ماهی های سفالی کوچکی را که با چند عدد مهره، روبان و یک کارت که تاریخ عقد و اسم خودش و همسرش بر روی آن نوشته شده بود را به مهمان ها بدهند. یادبودی که حاصل زحمت رویا ، مادرش و برخی از افراد فامیل است. یکی از ماهی ها را با زرق و برق درست کردند تا ببینند این ماهی دست کدام یک از اعضای فامیل می افتد.

 

 

یکی دیگر از کارهای خلاقانه رویا درست کردن گلدان برای میزهای مهمانان بود.صاحب باغ گلدانی نداشت که برای روی میزها در اختیار رویا و سینا قرار بدهد و اگر هم می خواست برای میزها گلدان تهیه کند هزینه آن را از رویا و سینا می گرفت برای همین یک ایده جالب به ذهن رویا رسید و با کمک شیشه نوشابه ، مقوا و روبان ، حدود 25 عدد گلدان درست کرد.

 

 

دسته گل رویا هم توسط خودش درست شد و گل ها همگی از بازار گل محلاتی خریداری شدند. برای تزئین دسته گل از یک تور و یک دکمه تزئینی کمک گرفت.

 


کیک 2 طبقه خیلی ساده بود و برای اینکه از سادگی در بیاید و بامزه به نظر برسد، خواهر رویا یک عروسک فانتزی بر روی آن قرار داد.
گفتنی است برای این جشن عقد عکاس یا فیلمبردار از آتلیه نیامد و خواهر و دختر خاله رویا کار عکاسی و فیلمبرداری را به عهده گرفتند تا همه عکس ها و فیلم کاملا طبیعی باشند.

 

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.