8 عکس

آرایش روزانه و ساده |قسمت اول|

آرایش روزانه هر چه ساده تر و ملایم تر باشد جذابیت بیشتری دارد. مدل های آرایش روزانه که در این گالری آمده را ببینید

همه ما آرایش را دوست داریم ولی گاهی آرایش ما را دوست ندارد! همه ما حداقل یک بار کرم پودری نامناسب زده ایم و یا رنگ های نامناسبی از پالت مان را با هم ترکیب کرده ایم و در نتیجه آرایش افتضاحی داشته ایم. ولی نگران نباشید، اگر اطلاعات کاملی از رنگ ها و تناژهایی که با رنگ پوست تان هماهنگی دارد داشته باشید می توانید آرایش روزانه فوق العاده ای داشته باشید. همانطور که می دانید در آرایش روزانه باید از لوازم آرایش سبک استفاده کرد تا پوست آسیب نبیند. آرایش روزانه هر چه ساده تر و ملایم تر باشد جذابیت بیشتری دارد. هر چه باشد از قدیم گفته اند زیبایی در سادگی است.
آرایش روزانه برای چشم آبی ها

رنگ های زیادی هستند که به چشم های آبی می آیند ولی رنگ های هلویی، طلایی، نارنجی، قهوه ای و مخصوصا این صورتی تیره جلوه خاصی به چشم های آبی می بخشند. همانطور که می بینید در این آرایش روزانه از سایه براق برای گوشه چشم استفاده شده تا چشم ها را سر حال تر و شاداب تر نشان دهد.

آرایش روزانه با سایه قهوه ای مات

چشم های تیره بسیار جذاب هستند و با رنگ های زیادی هماهنگی دارند. رنگ های تیره مانند مشکی، قهوه ای، سبز تیره، سرمه ای و خاکستری تیره بیشتر به رنگ چشم های تیره می آیند و برای آرایش روزانه فوق العاده مناسب هستند. در این مدل آرایش روزانه از کات کریس قهوه ای مات استفاده شده است. دقت داشته باشید که تمیز در آوردن این مدل سایه نیاز به مهارت دارد و اگر خوب زده نشود ممکن است تاثیر معکوسی داشته باشد.

آرایش روزانه برای چشم سبزها

برای آرایش روزانه چشم های سبز بهتر است از تناژهای مختلف رنگ های بنفش، یاسی، صورتی و ارغوانی استفاده کرد. سایه براق پشت پلک چشم های سبز را سر حال تر و بشاش تر نشان می دهد. استفاده از کمی سایه برای زیر چشم هم در جذابیت چشم ها تاثیر فوق العاده ای دارد.

آرایش روزانه با پالت سایه

اگر فرصت کافی برای خط چشم کشیدن ندارید می توانید از سایه چشم به جای خط چشم استفاده کنید. در واقع پالت سایه تان برای آرایش روزانه خیلی از آن چیزی که فکر می کنید کاربردی تر است. نگاهی به پالت تان بیاندازید. از رنگ های روشنِ آن می توانید به جای هایلایتر استفاده کنید. از رنگ های تیره آن می توانید به جای خط چشم استفاده کنید و حتی برای طراحی ابروهای تان هم می توانید از آن ها استفاده کنید. هر کدام از رنگ های آن با کمی وازلین می توانند تبدیل به رژ لب براق شوند. و حتی اگر یکی از رنگ های سایه تان شکسته است می توانید آن را با برق ناخن مخلوط کنید و لاک ناخن مخصوص خودتان را بسازید.

آرایش روزانه با مداد چشم سفید

پیشنهاد ما این است که در کیف لوازم آرایش روزانه تان حتما یک مداد چشم سفید داشته باشید. می توانید آن را مانند این عکس داخل چشم تان بکشید تا چشم های تان را سر حال تر نشان دهد. همچنین می توانید کل پشت پلک تان را با مداد، سفید کنید و به عنوان یک پرایمر برای سایه های روشن از آن استفاده کنید. رنگ های دیگر وقتی روی پس زمینه سفید قرار بگیرند جلوه شان خیلی بیشتر می شود.

آرایش روزانه برنز و درخشان

این آرایش روزانه برای فصل تابستان فوق العاده است. کل این آرایش روزانه را فقط با یک پالت کانتورینگ و هایلایتر می توانید انجام دهید، فقط باید بدانید که چطور از آن استفاده کنید. از رنگ های تیره آن برای طراحی ابرو و قسمت های تیره سایه تان می توانید استفاده کنید. از ترکیب رنگ رزگلد پالت با وازلین به جای رژ لب استفاده کنید. کمی هایلایتر روی کل صورت چهره را بشاش تر نشان می دهد. انجام این مدل آرایش روزانه بین 5 تا 10 دقیقه زمان می برد.

آرایش روزانه طبیعی

جالب است که همیشه آرایش های طبیعی وقت گیر تر از آرایش های دیگر هستند. این مدل آرایش بسیار ساده، ملیح و جذاب است. در این آرایش روزانه از هایلایتر استفاده شده تا چهره را سر حال تر نشان دهد. هایلایتر همیشه می تواند چهره را سر حال کند حتی اگر یک هفته نخوابیده باشید. همچنین از مداد چشم سفید داخل چشم استفاده شده تا چشم ها را درشت تر نشان دهد.

آرایش روزانه بدون آرایش

این آرایش روزانه بدون آرایش به خوبی اهمیت داشتن ابروهای مرتب را نشان می دهد. داشتن ابروهای زیبا و مرتب چهره شما را از این رو به آن رو می کند. اگر صبح ها قبل از خارج شدن از منزل فقط برای دو کار وقت دارید پیشنهاد ما این است که ابروهای تان را سایه بزنید و ریمل بزنید.

لطفا کمی صبر کنید...