8 عکس

آرایش روزانه و ساده |قسمت دوم|

آرایش روزانه هر چه ساده تر و ملایم تر باشد جذابیت بیشتری دارد. مدل های آرایش روزانه که در این گالری آمده را ببینید

همه ما آرایش را دوست داریم ولی گاهی آرایش ما را دوست ندارد! همه ما حداقل یک بار کرم پودری نامناسب زده ایم و یا رنگ های نامناسبی از پالت مان را با هم ترکیب کرده ایم و در نتیجه آرایش افتضاحی داشته ایم. ولی نگران نباشید، اگر اطلاعات کاملی از رنگ ها و تناژهایی که با رنگ پوست تان هماهنگی دارد داشته باشید می توانید آرایش روزانه فوق العاده ای داشته باشید. همانطور که می دانید در آرایش روزانه باید از لوازم آرایش سبک استفاده کرد تا پوست آسیب نبیند. آرایش روزانه هر چه ساده تر و ملایم تر باشد جذابیت بیشتری دارد. هر چه باشد از قدیم گفته اند زیبایی در سادگی است.
خط چشم بالدار برای آرایش روزانه

اگر به خط چشم عادت دارید ولی فرصت کافی برای کشیدن یک خط چشم تمام و کمال ندارید توصیه ما این مدل خط چشم بالدار است که برای آرایش روزانه مناسب است. کشیدن این مدل خط چشم وقت زیادی نمی گیرد. پیشنهاد می کنیم چند تا از ویدیوهای آموزشی کشیدن خط چشم که در اینستاگرام هست را نگاه کنید.

آرایش روزانه با لب های صورتی

این لب های صورتی روشن برای آرایش روزانه فوق العاده است. برای اینکه لب های زیبا و جذابی داشته باشید باید از یک بیس مناسب استفاده کنید. همیشه در کیف لوازم آرایش تان یک بالم لب داشته باشید مخصوصا وقت هایی که هوا خیلی سرد و یا خیلی گرم است. سعی کنید از محصولات لبی استفاده کنید که حاوی اس پی اف هم هستند تا لب های تان از اشعه خورشید در امان بماند.

آرایش روزانه با هایلایت گوشه چشم

قبلا گفتیم و باز هم می گوییم که مداد چشم سفید گوشه چشم برای آرایش روزانه ایده معرکه ای است. در کوتاه ترین زمان باعث می شود که چهره تان کاملا بشاش و سرزنده شود، حتی اگر شب قبل اصلا نخوابیده باشید. اگر مداد چشم سفید ندارید می توانید از هایلایتر و یا روشن ترین رنگ های پالت سایه تان استفاده کنید.

آرایش روزانه با مژه های طبیعی

توصیه ما این است که مژه مصنوعی را کنار بگذارید و در عوض از یک ریمل باکیفیت برای آرایش روزانه تان استفاده کنید. مژه مصنوعی باعث می شود مژه های تان بریزد و مجبور می شوید بیشتر مژه مصنوعی بگذارید و این چرخه همینطور ادامه پیدا می کند. روزهایی که نمی خواهید خط چشم بکشید یا مژه مصنوعی بگذارید می توانید از یک ریمل عالی که حسابی مژه های تان را پرپشت می کند استفاده کنید. خواهید دید که دیگر نیازی به مژه مصنوعی ندارید و مژه های سالم تر و راضی تری خواهید داشت!

آرایش روزانه با سایه خنثی + خط چشم بالدار

درست کشیدن خط چشم کار دشواری است. اگر شما هم هنگام خط چشم کشیدن با مشکل مواجه می شوید رهایش کنید و به کار دیگری مشغول شوید و بعد دوباره بروید سراغ اش. وقتی خط چشم تان را چند بار می کشید و خراب می شود عصبی می شوید و دست تان شروع به لرزیدن می کند. وقتی این اتفاق می افتد بروید سراغ ابروهای تان یا کرم پودرتان، سراغ کار دیگری بروید. احتمال زیاد بعد که دوباره برگردید سراغ خط چشم به اندازه کافی آرام شده اید و می توانید خودتان را از این مخمصه رها کنید!

آرایش روزانه با سایه خنثی + لب های صورتی

برای اینکه آرایش روزانه تان با سایه خنثی و لب های صورتی فوق العاده شود باید به خوبی از پوست تان مراقبت کنید. مرتب به پوست تان مرطوب کننده بزنید، آب زیاد بنوشید و از لوازم آرایشی استفاده کنید که برای پوست ضرر نداشته باشند.

آرایش روزانه با خط چشم بالدار طوسی

اگر خط چشم طوسی ندارید حتما یکی تهیه کنید. خط چشم طوسی با همه رنگی ست می شود با صورتی، بنفش، قرمز، سبز و هر رنگی که فکرش را بکنید. خط چشم طوسی خیلی شیک و مدرن است.

آرایش روزانه با سایه چشم طلایی

اگر دوست دارید آرایش روزانه تان متفاوت و خاص باشد و خیلی هم ساده نباشد بهترین کار این است که از یک سایه چشم طلایی استفاده کنید.

لطفا کمی صبر کنید...