نوعروس - تشریفات عروسی - عکس و فیلم عروسی - آرایش عروس - تالار و باغ - لباس عروس - گل و ماشین عروس

آرایش عروس

TOP سالن آرایش وزیبایی خالق

سالن آرایش وزیبایی خالق

 
TOP سالن زیبایی مونا

سالن زیبایی مونا

 
TOP  سالن آرایش و زیبایی چهره

سالن آرایش و زیبایی چهره

 
TOP عروس سرای مائده

عروس سرای مائده

 
TOP سالن زیبایی نسترن

سالن زیبایی نسترن

 
TOP سالن آرایش عروس رایا

سالن آرایش عروس رایا

 
سالن آرایش سرای عروس

سالن آرایش سرای عروس

 
سالن عروس گل سان

سالن عروس گل سان

 
 سالن عروس سمیلار

سالن عروس سمیلار

 
 سالن آریش وزیبایی ربکا

سالن آریش وزیبایی ربکا

 
سالن زیبایی مرضیه محمدی

سالن زیبایی مرضیه محمدی

 
سالن آرایش خانم گل

سالن آرایش خانم گل

 
سالن عروس گل رز

سالن عروس گل رز

 

آرایش عروس

وقتی موضوع آرایش عروس مطرح می شود تنوع زیاد انواع آرایش از کانتورینگ و استروبینگ گرفته تا چشم های دودی و پلک های براق می تواند شما را کاملا گیج کند. برای همین است که به یک آرایشگر حرفه ای نیاز دارید تا با دانشی که در خصوص آرایش و گریم چهره دارد بتواند شما را طوری آرایش کند که در روز عروسی تان مثل یک ستاره بدرخشید.

پیدا کردن یک آرایشگر عروس حرفه ای نیاز به صرف وقت و حوصله دارد. ساده ترین راه این است که از دوستان و اطرافیان تان بخواهید به شما کمک کنند و یک آرایشگر عروس حرفه ای را به شما معرفی کنند. همچنین می توانید در اینترنت به دنبال یک آرایشگاه عروس بگردید. نوعروس آرایشگاه عروس های تهران را به صورت تفکیک شده در مناطق مختلف مثل آتلیه عروس در سعادت آباد ، آتلیه تخصصی عروس سعادت آباد ، سالن آرایش عروس سعادت آباد ، آتلیه تخصصی عروس جردن ، آتلیه تخصصی عروس تهرانپارس ، سالن آرایش عروس تهرانپارس ،آتلیه تخصصی عروس زعفرانیه ، سالن آرایش عروس زعفرانیه  و... همراه با نمونه کارها به شما نشان می دهد. همچنین در نوعروس می توانید نظرات دیگر کسانی که از آن سالن زیبایی عروس استفاده کرده اند را بخوانید و با توجه به آن ها تصمیم گیری کنید.

بعد از اینکه نمونه کارهای یک آرایشگاه عروس نظرتان را جلب کرد باید حضوری به آن آرایشگاه بروید و تمام آلبوم عروس های آن ها را ببینید. یک روز را هم هماهنگ کنید و عروس های آرایشگاه را از نزدیک ببینید زیرا عکس ها روتوش شده اند و ممکن است با واقعیت کاملا متفاوت باشند.

چند ماه قبل از عروسی پیش آرایشگر عروس مد نظرتان بروید و از او بخواهید شما را به عنوان تست آرایش کند. در این روز حتما لباس سفید به تن کنید تا بتوانید ببینید رنگ های آرایش تان به لباس سفید که لباس عروس تان است می آید یا خیر. پس از آرایش، از زوایای مختلف چهره تان عکس بگیرید و ببینید که آیا آن آرایش عروس مورد پسندتان هست یا خیر. می توانید نمونه آرایش عروس هایی که در اینترنت دیده اید را به آرایشگرتان نشان دهید و از او بخواهید شما را آنطور آرایش کند ولی این را هم در نظر بگیرید که یک سبک آرایش عروس که روی صورت یک بازیگر خارجی خیلی زیباست ممکن است به چهره شما نیاید. پس بهتر است اجازه دهید آرایشگر شما که تجربه و دانش بیشتری در زمینه آرایش دارد با توجه به فرم چهره شما، صورت شما را آرایش کند.

زمان بندی رفتن به آرایشگاه عروس هم خیلی مهم است. در روز تست می توانید ببینید درست کردن مو و آرایش صورت شما چقدر طول می کشد و برای روز عروسی با توجه به همان زمان بندی کنید. چون اگر در روز عروسی خیلی زود به آرایشگاه عروس بروید ممکن است آرایش شما پاک شود و طراوت اولیه را نداشته باشد. اگر هم دیر به آرایشگاه بروید باعث می شود استرس دیر رسیدن به مراسم عروسی را داشته باشید و این استرس روز عروسی را برای شما تلخ می کند.

از آرایشگر عروسی تان بخواهید از بهترین برندهای آرایشی روی پوست شما استفاده کند تا هم طراوت و شادابی پوست تان حفظ شود و هم آرایش تان تا پایان عروسی روی صورت تان ماندگار باشد و هم در عکس های عروسی مثل یک ستاره بدرخشید.

آلبوم های آرایش عروس نوعروس را هم اگر ببینید، به شماایده های خوبی درباره آرایش چهره عروس می دهد.

 

otherthinkwhat

سالن آرایش عروس گل گیس
سلام . بنظر من کارشون افتضاحه من نامزدیم رفتم گل گیس شینیون کا...

8 ساعت قبل

سالن عروس گل رز
سلام...من عروس گل رز بودم ماه پیش ...میکاپم با فرزانه جون بود ...

دیروز

راه های فرار از خانه
هرگز فرار نکنی عزیزم، بزرگترین اشتباه زندگی ت میشه. از قدیم گف...

دیروز

به ما بپیوندید

ایمیل
ایمیل شما برای ما ارسال شد، با تشکر از عضویت شما
لطفا ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمایید.
ثبت نام عضو جدید

درصورت عدم دریافت کد فعالسازی، لطفا 30 ثانیه دیگر، صفحه را رفرش و دوباره اقدام کنید.

  دریافت کد فعالسازی
من حساب کاربری دارم
ورود عضو نوعروس  
ورود عضو نوعروس

  ادامه
از نو  
حساب کاربری ندارم ، ثبت‌نام می کنم
  ثبت نام عضو جدید