آرایش عروس

وقتی موضوع آرایش عروس مطرح می شود تنوع زیاد انواع آرایش از کانتورینگ و استروبینگ گرفته تا چشم های دودی و پلک های براق می تواند شما را کاملا گیج کند. برای همین است که به یک آرایشگر حرفه ای نیاز دارید تا با دانشی که در خصوص آرایش و گریم چهره دارد بتواند شما را طوری آرایش کند که در روز عروسی تان مثل یک ستاره بدرخشید.

پیدا کردن یک آرایشگر عروس حرفه ای نیاز به صرف وقت و حوصله دارد. ساده ترین راه این است که از دوستان و اطرافیان تان بخواهید به شما کمک کنند و یک آرایشگر عروس حرفه ای را به شما معرفی کنند. همچنین می توانید در اینترنت به دنبال یک آرایشگاه عروس بگردید. سایت نوعروس، آرایشگاه عروس های تهران را به صورت تفکیک شده بر اساس منطقه، قیمت آرایشگاه و همراه با نمونه کارها به شما نشان می دهد. همچنین در نوعروس می توانید نظرات دیگر کسانی که از آن سالن زیبایی عروس استفاده کرده اند را بخوانید و با توجه به آن ها تصمیم گیری کنید.

بعد از اینکه نمونه کارهای یک آرایشگاه عروس نظرتان را جلب کرد باید حضوری به آن آرایشگاه بروید و تمام آلبوم عروس های آن ها را ببینید. یک روز را هم هماهنگ کنید و عروس های آرایشگاه را از نزدیک ببینید زیرا عکس ها روتوش شده اند و ممکن است با واقعیت کاملا متفاوت باشند.

چند ماه قبل از عروسی پیش آرایشگر عروس مد نظرتان بروید و از او بخواهید شما را به عنوان تست آرایش کند. در این روز حتما لباس سفید به تن کنید تا بتوانید ببینید رنگ های آرایش تان به لباس سفید که لباس عروس تان است می آید یا خیر. پس از آرایش، از زوایای مختلف چهره تان عکس بگیرید و ببینید که آیا آن آرایش عروس مورد پسندتان هست یا خیر. می توانید نمونه آرایش عروس هایی که در اینترنت دیده اید را به آرایشگرتان نشان دهید و از او بخواهید شما را آنطور آرایش کند ولی این را هم در نظر بگیرید که یک سبک آرایش عروس که روی صورت یک بازیگر خارجی خیلی زیباست ممکن است به چهره شما نیاید. پس بهتر است اجازه دهید آرایشگر شما که تجربه و دانش بیشتری در زمینه آرایش دارد با توجه به فرم چهره شما، صورت شما را آرایش کند.

زمان بندی رفتن به آرایشگاه عروس هم خیلی مهم است. در روز تست می توانید ببینید درست کردن مو و آرایش صورت شما چقدر طول می کشد و برای روز عروسی با توجه به همان زمان بندی کنید. چون اگر در روز عروسی خیلی زود به آرایشگاه عروس بروید ممکن است آرایش شما پاک شود و طراوت اولیه را نداشته باشد. اگر هم دیر به آرایشگاه بروید باعث می شود استرس دیر رسیدن به مراسم عروسی را داشته باشید و این استرس روز عروسی را برای شما تلخ می کند.

از آرایشگر عروسی تان بخواهید از بهترین برندهای آرایشی روی پوست شما استفاده کند تا هم طراوت و شادابی پوست تان حفظ شود و هم آرایش تان تا پایان عروسی روی صورت تان ماندگار باشد و هم در عکس های عروسی مثل یک ستاره بدرخشید.

کلیک کنید و لیست بهترین آرایشگاه عروس تهران را از دست ندهید.

 

آرایش عروس

آرایش عروس و 15 نکته طلایی

حالا که مردِ رویاها، لباس عروس، و حتی لاک تان را انتخاب کرده اید فقط یک چیز باقی مانده و آن هم مدل آرایش عروسی تان است. این مقاله به شما کمک می کند تا به بهترین شکل در روز عروسی تان ظاهر شوید.

آرایش عروس

آرایشگر عروس؛ چطور انتخاب کنیم؟

مدل موی زیبا برای عروس خانم ها به اندازه مدل لباس عروس اهمیت دارد. در مراسم عروسی باید بهترین مدل موی زندگی تان را داشته باشید. برای انتخاب آرایشگر عروس مورد نظرتان این نکات را در نظر بگیرید.

آرایش عروس

مدل موی عروسی متناسب با نوع موهای شما

برای خیلی از عروس خانم ها انتخاب مدل موی عروسی به اندازه پیدا کردن لباس عروس مهم است. اگر شما هم جزو آن دسته هستید این مطلب می تواند به شما کمک کند که بهترین مدل مو را برای عروسی تان پیدا کنید.

آرایش عروس

آرایشگاه روز عروسی؛ 4 نکته مهم

یکی از مهم ترین بخش های آماده شدن عروس خانم برای روز عروسی ، آن چیزی است که در آرایشگاه عروس میگذرد . چون شما برای همیشه در خاطر میهمانان جشن و عکس هایتان ثبت میشوید.

آرایش عروس

نحوه آرایش چشمهای مختلف

برای اینکه بدانید کدام آرایش برای چشمان شما مناسب است باید به شکل چشم ها توجه کنید و اول فرم شان را تشخیص دهید، بعد می توانید آرایش مخصوص چشمهای خودتان را آغاز کنید

آرایش عروس

خرید لوازم آرایش عروس

لوازم آرایش عروس را چطور انتخاب می کنید؟ برای خرید ست لوازم آرایش عروس به چه نکاتی توجه می کنید؟ لیست لوازم آرایش شما شامل چه اقلامی است؟

بیشتر

آخرین بحث ها و نظرات

شناخت بهتر همسر آینده
مشاوره قبلدازدواج خیلی مهمه.ایکاش منم گوش کرده بودم حرف مشاورم...

4 روز قبل

مرد پنهان کار را چطور بشناسید؟
به نظر من فقط یک مشاور با تجربه و داری دانش می تونه به ما کمک ...

4 روز قبل

ازدواج با مرد مطلقه؛ بله یا نه؟
دوستان به نظر من با مراجعه به یک مرکز مشاوره روانشناسی مجوز دا...

4 روز قبل

سالن عقد تهران

لطفا کمی صبر کنید...