10 عکس

آرایش عروس؛ 21 مدل زیبا (قسمت اول)

انتخاب مدل آرایش عروس برای عروس خانم ها کار دشواری است. باید آرایش عروسی را انتخاب کنید که متناسب با فرم چهره تان باشد

قرار است به زودی عروس شوید و هنوز مدل آرایش عروسی تان را انتخاب نکرده اید؟ بیشتر عروس خانم ها نزدیک عروسی آنقدر سرشان شلوغ است که مدل مو و آرایش عروسی را به کلی فراموش می کنند. ولی اگر شما از آن دسته عروس های خیلی منظمی هستید که همه چیز را از قبل برنامه ریزی می کنند درست آمده اید! اینجا بیست و یک مورد از بهترین مدل های آرایش عروس را می بینید. چه خودتان در روز عروسی آرایشگر خودتان باشید و چه بخواهید پیش آرایشگر حرفه ای بروید، این ایده ها می توانند به شما کمک کنند. آرایشگرتان از اینکه شما گشته اید و مدل آرایش عروس مورد نظرتان را پیدا کرده اید خوشحال می شود. نگاهی به مجموعه زیبای ما بیندازید و ببینید کدام یکی نظر شما را جلب می کند.
سبک کلاسیک هالیوودی

عروسی و هالیوود دو یار جدانشدنی هستند. این سبک آرایش عروس کلاسیک هالیوودی خیلی متین، جذاب و آراسته است. کمی سایه براق در گوشه چشم، جذابیت آن را دوچندان می کند. این آرایش چشم زیبا را با رژ لب ملایم و رژگونه برنز تکمیل کنید.

آرایش چشم نقره ای + لب های صورتی ملایم

در آرایش عروسی کانتورینگ را فراموش نکنید. با کانتورینگ می توانید جذابیت های چهره تان را به نمایش بگذارید، گونه های تان را برجسته کنید، و نواقص صورت تان را بپوشانید. اگر می خواهید آرایش چشم سنگینی داشته باشید، رنگ رژ لب تان را ملایم انتخاب کنید. چشمان نقره ای برای آرایش عروسی بسیار جذاب است و حسابی جلب توجه می کند. برای رژ لب تان رنگ صورتی ملایم را انتخاب کنید که مکمل رنگ نقره ای است. همچنین دقت کنید که ابروهای تان کاملا آراسته و بی نقص باشند.

چشم های صورتی و مسی

ترکیب رنگ های صورتی و مسی برای آرایش عروس فوق العاده می شود. می خواهید آرایش عروسی تان منحصر به فرد باشد؟ با سایه چشم مسی قطعا به هدف تان می رسید. رنگ مسی چشمان تان را درخشان می کند، و رنگ صورتی که با آن ترکیب شده به رنگ لب های تان می آید.

خط چشم دودی دنباله دار

چشم های دودی خیلی جذاب هستند. خیلی ها برای آرایش روزمره از آرایش چشم دودی استفاده می کنند، وقتی عروس می شوید دل تان نمی خواهد آرایش عروسی تان خیلی ساده و مثل روزهای قبل باشد. برای اینکه اینطور نباشد از آرایش چشم دودیِ دنباله دار استفاده کنید. می توانید از مژه مصنوعی هم استفاده کنید که جذابیت آرایش عروسی تان بیشتر شود. یک کمی اکلیل هم به آن اضافه کنید. کمی هم سایه چشم تیره به طرز نامحسوسی زیر چشم تان بمالید.

آرایش چشم دودی و براق

اگر می خواهید آرایش عروسی تان حسابی بدرخشد این مدل آرایش چشم را امتحان کنید. در این آرایش چشم از رنگ های ملایم استفاده شده ولی فوق العاده جذاب است.

چشمان طلایی

زیورآلات؟ وقتی آرایش چشم طلایی دارید دیگر نیازی به زیورآلات نیست! اگر هم بخواهید زیورآلات طلای تان را بیاندازید حسابی با آرایش عروسی تان ست می شود. درخشندگی به ما حس جذابیت و ملکه بودن می دهد، و این دقیقا همان حسی است که برای روز عروسی لازم داریم. آرایش عروسی تان را با این سایه چشم طلایی براق درخشان کنید.

آرایش ملیح و ساده

این سبک آرایش عروسی برای فصل های بهار و تابستان بسیار مناسب است. خیلی از عروس ها دل شان می خواهد آرایش طبیعی داشته باشند. رنگ های ملایم با تناژهای معمولی برای عروس خانم ها مناسب اند. لب های سرخ و گونه های براق این آرایش را جذاب تر می کنند.

کات کریس

این روزها آرایش چشم کات کریس روز به روز محبوب تر می شود. کیم کارداشیان این سبک آرایش را از همیشه محبوب تر کرده است. قرن هاست که از این روش استفاده می شود ولی به تازگی مد شده است. بعد از کشیدن خط چشم کمی سایه شامپاینی بزنید، و بعد رنگ های هلویی و بنفش تیره را اضافه کنید.

چشمان قهوه ای ملایم + لب های ساده

در آرایش عروسی زیبایی طبیعی تان را به نمایش بگذارید. رنگ قهوه ای از مشکی ملایم تر است. رنگ مشکی خیلی تیره است پس اگر می خواهید آرایش عروسی ملایم تری داشته باشید رنگ قهوه ای را انتخاب کنید و کمی روی پلک های تان بمالید. رژ لبی که رنگ لب است را با آن ست کنید.

چشمان صورتی براق + لب های صورتی

آرایش عروسی براق حسابی جلب توجه می کند. چشم های براق به همراه لب های براق توجه همه را جلب می کند. این سبک آرایش عروسی خیلی ملایم و دخترانه است.

لطفا کمی صبر کنید...