11 عکس

آرایش عروس؛ 21 مدل زیبا (قسمت دوم)

انتخاب مدل آرایش عروس برای عروس خانم ها کار دشواری است. باید آرایش عروسی را انتخاب کنید که متناسب با فرم چهره تان باشد

قرار است به زودی عروس شوید و هنوز مدل آرایش عروسی تان را انتخاب نکرده اید؟ بیشتر عروس خانم ها نزدیک عروسی آنقدر سرشان شلوغ است که مدل مو و آرایش عروسی را به کلی فراموش می کنند. ولی اگر شما از آن دسته عروس های خیلی منظمی هستید که همه چیز را از قبل برنامه ریزی می کنند درست آمده اید! اینجا بیست و یک مورد از بهترین مدل های آرایش عروس را می بینید. چه خودتان در روز عروسی آرایشگر خودتان باشید و چه بخواهید پیش آرایشگر حرفه ای بروید، این ایده ها می توانند به شما کمک کنند. آرایشگرتان از اینکه شما گشته اید و مدل آرایش عروس مورد نظرتان را پیدا کرده اید خوشحال می شود. نگاهی به مجموعه زیبای ما بیندازید و ببینید کدام یکی نظر شما را جلب می کند.
سایه براق زیر چشم

به جای اینکه پشت پلک تان سایه براق بزنید، آن را زیر چشم تان امتحان کنید. این کار چشم های شما را درشت تر نشان می دهد و چهره تان را سرزنده می کند. پلک های تان را ساده آرایش کنید که مژه های پایینی تان به خوبی جلب توجه کنند.

آرایش عروس چشم آبی ها

این مدل آرایش عروسی مخصوص عروس هایی است که چشمان آبی دارند. سایه با رنگ های ساده و ملایم به همراه رژ رنگ لب خیلی شیک می شود. از مداد چشم سفید داخل چشم تان استفاده کنید، این کار چشم های تان را بزرگ تر نشان می دهد. این سبک آرایش هیچوقت از مد نمی افتد. سال ها بعد که به آلبوم عروسی تان نگاه کنید خوشحال می شوید که این مدل آرایش عروسی را انتخاب کرده اید.

لب های قرمز

این روزها عروس های بیشتری به دنبال لب های قرمز جذاب هستند. پیدا کردن رژ لب با رنگ قرمز دلخواه همیشه کار سختی است. باید حواس تان باشد رژ لب آرایش عروسی را از برندی انتخاب کنید که تمام طول مراسم روی لب های تان بماند و پاک نشود. زدن رژ لب قرمز کار آسانی نیست پس اگر خودتان می خواهید آرایش عروسی تان را انجام دهید حتما از قبل تمرین کنید. برای اینکه دوام رژ لب تان بیشتر شود حتما قبل از آن از پرایمر استفاده کنید، و در طول مراسم با نی نوشیدنی بخورید. قبل از اینکه وارد سالن شوید حتما چک کنید که دندان های تان رژی نشده باشد! از سایه های ساده و بدون اکلیل برای چشم های تان استفاده کنید. توجه باید به لب های قرمز و جذاب تان جلب شود. از یک مداد لب قرمز برای بزرگ تر نشان دادن لب های تان استفاده کنید.

چشمان براق با مژه های بلند و حجیم

در آرایش عروسی، چشم ها خیلی مهم هستند. وقتی داماد به چشمان شما نگاه می کند، احساس می کند که خوشبخت ترین مرد روی کره زمین است. با داشتن چشمان براق و مژه های پرحجم و بلند توجه او را را به چشمان تان جلب کنید. اگر با مژه مصنوعی راحت نیستید می توانید چند روز قبل از عروسی اکستنشن مژه انجام دهید.

آرایش مخصوص چشم های قهوه ای رنگ

چشم های قهوه ای با سایه چشم قهوه ای براق فوق العاده می شود. حتما برای زیر چشم های تان هم از سایه قهوه ای استفاده کنید و کمی پخش اش کنید که جذاب تر شود.

چشمان رمانتیک و براق

انتخاب سایه های براق برای جشن ها و مهمانی ها ساده است، ولی انتخاب سایه براق برای آرایش عروسی کاملا فرق می کند. باید حواس تان به رنگ و جنس باشد و اینکه آیا به لباس عروس تان، تم عروسی تان و حتی رنگ لب تان می آید یا خیر. این آرایش چشم رمانتیک و براق به هر نوع لباسی می آید و تنها چیزی که باید بهش فکر کنید رنگ لب تان است. پیشنهاد ما استفاده از یک برق لب بی رنگ یا رژ مات رنگ لب است.

آرایش عروسی برای چشم و مو مشکی ها

در آرایش عروسی استفاده از رنگ هایی که به رنگ مو می آید بسیار مهم است. این سبک آرایش عروس برای مو مشکی ها خیلی مناسب است. این رنگ سایه براق خیلی به رنگ موی مشکی می آید.

کات کریس + زیر چشم براق

این مدل آرایش عروس کات کریس چشمان تان را درشت تر و بشاش تر نشان می دهد.

آرایش هلویی ملایم برای چشم آبی ها

رنگ هلویی خیلی به چشم های آبی می آید. رنگ هلویی-خاکی جذابیت چشم های آبی تان را دوچندان می کند و به شما حس شاهزاده بودن می دهد. با دیدن مدل های آرایش عروس مختلف و رنگ های زیاد گیج نشوید، صاف بروید سراغ آن چیزی که به رنگ چشم های تان می آید.

چشمان شامپاینی

با چشم های شامپاینی عروسی تان را جشن بگیرید. سایه چشم شامپاینی یکی از واجبات آرایش عروس است. این رنگ شیک است، هیچوقت از مد نمی افتد و با همه چیز ست می شود. این سایه چشم شامپاینی چشم های مشکی شما را جذاب تر می کند. پشت پلک تان و گوشه داخلی چشم تان از آن استفاده کنید تا چشم های تان درشت تر به نظر برسند.

چشمان نقره ای براق

اگر رنگ نقره ای را به رنگ شامپاینی یا برنز ترجیح می دهید این مدل آرایش عروس را امتحان کنید. این آرایش اعتماد به نفس شما را بالا می برد، و رنگ نقره ای خیلی به لباس عروس تان می آید.

لطفا کمی صبر کنید...