در دوران نامزدی و عقد با الهام از چهره ستاره‌های هالوودی، بهترین آرایش را داشته باشید

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.

دی‌ماه سال جاری هفتاد و یکمین مراسم سالانه گلدن گلوب در آمریکا برگزار و مشهورترین ستاره‌های هالوودی و غیرهالیوودی در این مراسم حاضر شدند. از اهمیت این مراسم در دنیای سینما که بگذریم، گلدن گلوب فرصتی استثنایی برای دیدن آرایش سر و صورت ستاره‌ها و جدید‌ترین مدل‌های لباس از مشهورترین برندهای دنیاست. دوست دارید بدانید کدام 10 هنرپیشه گوی سبقت را در آرایش از دیگران ربودند؟

 


مارگوت رابی
آرایش مرطوب و براق و همچنین موهای جمع شده وی که در یک طرف سرش جمع شده بود، برای نوعروس هایی که طرفدار چهره و آرایشی طبیعی هستند و دوست دارند خوش عکس باشند، کاملا مناسب است. به علاوه آرایشگر او برای زیباتر شدنش از موس برونزی استفاده کرده تا رنگ پوستش طبیعی‌تر هم به نظر برسد.

 


آمبر هرد
همه بینندگان محو تماشای آرایش فوق العاده زیبای موهای امبر هرد شده بودند اما از نظر ما چشمهای اسموکی او نیز بینظیر بود. مدل موهای این ستاره برای مراسم عروسی شما هم مناسب است.

 


ریز ویترسپون
ویترسپون هم به سراغ آرایش چشمهایش با سایه طلایی رفته بود، اما چهره و نوع آرایش اش در کل خیلی شبیه آمبر هرد بود. این جایگزینی با رنگ های مشکی و نقره ای برای عروسهایی که رنگ پوست تیره تری دارند هم مناسب است.

 


اولیویا وایلد
موهای مواج یکی از پرطرفدارترین مدل های امسال مراسم گلدن گلوبز بود و به اولیویا وایلدز هم بسیار می آمد. این هنرپیشه زیبا سایه ای را برای آرایش چشمانش انتخاب کرده بود که با رنگ چشمهایش در تضاد باشد و این مساله جذابیت فوق العاده ای را به او داده بود.

###

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.