10 عکس

آرایش چشم مخصوص چشم های قهوه ای (قسمت اول)

اگر رنگ چشم های تان قهوه ای است خیلی خوش شانس هستید چون انواع و اقسام رنگ ها و مدل های آرایش به شما می آید.

اینجا تعدادی از جذاب ترین مدل های آرایش چشم مخصوص چشم های قهوه ای به همراه نکات آرایشی را آورده ایم تا بتوانید از آن ها ایده بگیرید.
آرایش چشم طلایی براق

سعی کنید در آرایش چشم تان خلاقیت به خرج دهید، رنگ های مختلف پالت تان را ترکیب کنید و ببینید کدام رنگ ها زیباتر می شوند. به هر حال همه ایده های آرایش چشم از یک جایی آمده اند، احتمالا یک روز که یک آرایشگر رنگ های مختلف را ترکیب می کرده آن ها را پیدا کرده است. از کجا معلوم که کسی که آرایش چشم بی نظیر بعدی را مد می کند شما نباشید؟ باید خلاق باشید.

آرایش چشم بنفش با کمی طلایی تیره

یادتان باشد قبل از اینکه برای آرایش چشم تان از رنگ های مختلف استفاده کنید حتما از یک پرایمر سایه چشم استفاده کنید. پرایمر باعث می شود که رنگ ها سر جای شان باقی بمانند و آرایش چشم تان تثبیت شود. قطعا دل تان نمی خواهد هنوز مهمانی تمام نشده آرایش چشم تان که کلی برایش زحمت کشیده اید پاک شود.

آرایش چشم دودی + سبز زیتونی

اگر چشمان قهوه ای تیره دارید بهتر است برای آرایش چشم تان از رنگ های تیره و دودی استفاده کنید. اگر چشمان قهوه ای متوسط دارید بهتر است بیشتر از تناژهای مختلف رنگ سبز استفاده کنید. تناژهای مختلف رنگ زرد و طلایی برای آرایش چشم های قهوه ای روشن فوق العاده می شوند.

آرایش چشم بنفش براق

اگر چشم های قهوه ای دارید حتما باید سایه های مختلف متالیک را برای آرایش چشم تان امتحان کنید. ترکیب سایه های متالیک و بژ فوق العاده می شود. علاوه بر تناژهای متالیک بژ، طلایی و برنز، تناژهای رزگلد و همچنین قهوه ای و بنفش تیره را هم حتما امتحان کنید. همه این رنگ ها به شما می آیند فقط باید بدانید کدام را کی و کجا استفاده کنید.

آرایش چشم مشکی براق

یادتان باشد اگر اولین باری است که می خواهید آرایش چشم خلاقانه داشته باشید آرایش بقیه قسمت های صورت تان را خیلی ملایم انجام دهید، مخصوصا لب های تان. ترکیب چشم های بزرگ، تیره و دراماتیک با لب های بزرگ، تیره و دراماتیک ممکن است شما را شبیه شخصیت های فیلم های ترسناک کند، و قطعا شما به دنبال همچین چیزی نیستید.

آرایش چشم کات کریس

آرایش چشم کات کریس به دشوار بودن معروف است. برای اینکه بتوانید آن را خوب دربیاورید باید بلد باشید خوب رنگ ها را ترکیب کنید. همچنین باید دست ثابت و بدون لرزشی داشته باشید. خیلی باید تمرین کنید تا بتوانید آرایش چشم کات کریس بی نقصی داشته باشید.

طلایی براق زیر چشم

اگر بعد از محل کار به مهمانی دعوت هستید و به دنبال راه ساده ای هستید تا آرایش چشم تان را از این رو به آن رو کنید فقط به یک خط چشم طلایی براق نیاز دارید. به جای اینکه طبق عادت آن را روی پلک تان بکشید، این بار آن را زیر چشم تان بکشید. این آرایش چشم فوق العاده است و اصلا هم وقت گیر نیست. یک حقه آرایشی ساده که هر دختر خانمی لازم دارد.

آرایش چشم خیره کننده

بدون داشتن ابروهایی زیبا نمی توانید چشمان خیره کننده داشته باشید. ابروها از آن چیزی که فکر می کنید خیلی مهم تر هستند و فرم کلی چهره شما را می سازند. برای فرم دادن به ابروهای تان حتما پیش یک آرایشگر حرفه ای بروید.

آرایش چشم کات کریس نقره ای براق

شاید تعجب کنید ولی آرایش چشم نقره ای هم به چشم های قهوه ای می آید. همینطور که در عکس مشاهده می کنید این مدل آرایش خیلی زیبا شده است. اگر می خواهید آرایش چشم نقره ای تان جذاب تر شود حتما از یک سایه سفید زیر آن استفاده کنید، قبل از آن هم پرایمر فراموش نشود. آن سایه سفید مانند یک بوم نقاشی سفید عمل می کند و روی آن رنگ ها جلوه بیشتری دارند.

آرایش چشم دودی-شرابی مات

این مدل آرایش چشم برای چشم های قهوه ای فوق العاده می شود. فقط قبل از آن حتما از پرایمر استفاده کنید و بعد از یک سایه سفید به عنوان بیس استفاده کنید تا جلوه آرایش تان بیشتر شود.

لطفا کمی صبر کنید...