18 عکس

آلبوم: رنگ مو برای فصل تابستان

در فصل تابستان حتی رنگ مو هم باید حال و هوای تابستانی داشته باشد. این رنگ موهای فوق العاده تابستانی را ببینید

فصل تابستان برای ما تداعی گر آفتاب زیبا و شب های بلند است. البته چیزی که با شنیدن فصل تابستان بیشتر از همه چیز برای ما تداعی می شود رنگ موهای تابستانی است. بهتر است نگاهی به این رنگ موهای تابستانی بیاندازید و از آن ها ایده بگیرید.
بالیاژ بلوند بژ

بالیاژ بلوند بژ: با این مدل بالیاژ بلوند بژ می توانید کمی از رنگ موهای طبیعی خودتان را نگه دارید و در عین حال در رنگ موی تان تغییر هم ایجاد کنید. به علاوه این مدل پیشنهاد خیلی خوبی برای کسانی است که به رنگ مو حساسیت دارند و یا به هر دلیلی نمی خواهند به ریشه موهای شان رنگ بزنند.

کالر ملتینگ رنگ مسی

کالر ملتینگ رنگ مسی: همه رنگ موی مسی را دوست دارند. ولی اگر رنگ موی تان یکدست مسی باشد ممکن است بعد از مدتی دل تان را بزند. پیشنهاد ما این کالر ملتیگ زیبای رنگ مسی است که از ریشه شروع شده و هر چه به سمت ساقه می رود روشن تر می شود.

ترکیب کاراملی

ترکیب کاراملی: این رنگ مو مناسب مومشکی هایی است که می خواهند بلوند شوند ولی نمی خواهند زیادی هم بلوند شوند و یا نمی خواهند کل موهای شان را دکلره کنند. این ترکیب کاراملی ایده خیلی خوبی است، از رنگ های قهوه ای تیره و براق شروع شده و به رنگ های بلوند توت فرنگی ختم می شود.

بالیاژ گلبهی روشن

بالیاژ گلبهی روشن: رنگ موی بالیاژ فوق العاده است چون هم اگر خطایی پیش بیاید کمتر دیده می شود و هم اینکه لازم نیست مرتب برای رنگ ریشه به آرایشگاه مراجعه کنید. این بالیاژ گلبهی، رنگ جذاب و خاصی است.

آمبر بلوند

آمبر بلوند: موهای تان بلوند بوده و حالا می خواهید دوباره رنگ موی طبیعی خودتان را داشته باشید ولی نمی خواهید این کار را یکدفعه انجام دهید؟ آمبر بلوند راه حل شماست.

بالیاژ بلوند عسلی

بالیاژ بلوند عسلی: می خواهید رنگ موی تان را روشن کنید ولی نمی دانید که رنگ روشن به شما می آید یا خیر؟ با این کار می توانید پایین موهای تان را روشن کنید و دور صورت تان را تیره نگه دارید. تغییر رنگ در این مدل بسیار نامحسوس است.

بژ تیره و روشن

بژ تیره و روشن: این هم یک بالیاژ بسیار زیبا با رنگ های بژ تیره و روشن که برای فصل تابستان عالی است.

رنگ موی آتشین

رنگ موی آتشین: اگر به تناژهای رنگی قرمز علاقه دارید این رنگ موی زیبا پیشنهاد خیلی خوبی است.

هایلایت شکلاتی و کاراملی برای موهای تیره

هایلایت شکلاتی و کاراملی برای موهای تیره: خیلی از سلبریتی ها در چند سال اخیر این رنگ مو را امتحان کرده اند و این رنگ روز به روز هم محبوب تر می شود.

هایلایت بلوند روشن

هایلایت بلوند روشن: با اضافه کردن هایلایت های بلوند روشن به موهای تان می توانید ظاهری تابستانی و شاد به آن بدهید. اگر حجم موهای تان کم است و موهای نازکی دارید موهای تان را هایلایت کنید تا آن را پرحجم نشان دهد.

صورتی

صورتی: می خواهید موهای تان را یک رنگ موی کاملا جدید کنید که تا به حال نکرده اید؟ اگر رنگ های قهوه ای، کاراملی، عسلی و بلوند را قبلا امتحان کرده اید و نمی خواهید دوباره موهای تان را قرمز کنید چطور است که صورتی را انتخاب کنید؟ در این مدل صورتی آنقدر خوب ترکیب شده است که طبیعی به نظر می رسد.

آمبر بلوند طلایی

آمبر بلوند طلایی: اگر می خواهید رنگی نامحسوس تر از آمبر داشته باشید بهتر است سامبر را امتحان کنید. سامبر خیلی به آمبر شباهت دارد ولی تغییر رنگ مو در آن نامحسوس تر اتفاق می افتد.

قهوه ای تیره و بلوند خاکستری

قهوه ای تیره و بلوند خاکستری: بلوند خاکستری برای خلاصی از موهای مسی و روشن راه حل مناسبی است. اگر می خواهید این رنگ مو را داشته باشید از آرایشگرتان بخواهید با بلوند عسلی، بلوند توت فرنگی و بلوند خاکستری این ظاهر جذاب را به شما بدهد.

بژ و کاراملی

بژ و کاراملی: اگر موهای تان تیره است به جای اینکه یکدفعه آن را بلوند کنید با استفاده از رنگ های کاراملی و بژ این بالیاژ زیبا را داشته باشید. خوشبختانه امسال ریشه های تیره حسابی مد شده است.

از بلوند تیره تا بلوند روشن

از بلوند تیره تا بلوند روشن: این مو به زیبایی و هنرمندانه رنگ شده طوری که از بلوند تیره شروع و به بلوند روشن ختم شده است. این کار به قدری حرفه ای انجام شده که تفاوت بلوند پلاتینه ساقه با بلوند تیره ریشه تقریبا غیر قابل تشخیص است.

هایلایت قهوه ای شکلاتی روشن

هایلایت قهوه ای شکلاتی روشن: اگر اهل رنگ موهای متفاوت و خاص نیستید و فقط می خواهید با رنگ مو کمی تغییر کنید هایلایت قهوه ای شکلاتی روشن مناسب شماست.

هایلایت کاراملی مسی برای موهای تیره

هایلایت کاراملی مسی برای موهای تیره: اگر موهای تان تیره است حتما این رنگ را امتحان کنید چون ترکیب رنگ کاراملی مسی با موهای تیره خیلی زیبا می شود.

هایلایت طلایی روشن روی موهای تیره

هایلایت طلایی روشن روی موهای تیره: اینکه موهای تان تیره است دلیل نمی شود که نتوانید موهای بلوند را هم تجربه کنید. این هایلایت طلایی روشن روی موهای تیره بیشتر آمبر هستند تا بالیاژ، بیشترِ نیمه پایینی مو را در برگرفته اند. مدل موی دم اسبی با این رنگ مو خیره کننده می شود.

لطفا کمی صبر کنید...