اگر دوست دارید خاطرات جشن عروسی تان را به شیوه ای متفاوت و جالب همیشه جلوی چشمتان داشته باشید، آلبوم درختی درست کنید

اگه می خوای جشن عروسی توی باغ عروسی و خونوادگی برگزار کنی و یه عروسی شیک، کلیک کن.

خیلی از نوعروس‌ها و تازه دامادها دوست دارند که عکس های ازدواج و نامزدی و اولین سفری که با هم رفته‌اند، اولین شام دونفره، اولین تولدی را که همراه هم جشن گرفتند و خیلی از مناسبت‌های دونفره دیگر را همیشه جلوی چشمشان داشته باشند اما از ایده نصب کردن قاب‌های ریز و درشت روی دیوار یا چاپ آن روی بشقاب و لیوان، تی شرت و... خسته شده‌اند. اگر شما هم جزو این دسته هستید بهتر است ایده آلبوم درختی ما را جدی بگیرید.

روزهای برای به خاطر سپردن

همیشه به کارگیری سلیقه‌ شخصی است که یک مراسم معمولی ازدواج را تبدیل به جشنی باشکوه و به یادماندنی می‌کند، خب چرا خلاقیتی که روز ازدواج‌تان داشته‌ای را در اولین خانه مشترکتان استفاده نمی‌کنید؟ اگر تازه از ماه عسل بازگشته‌اید یا دچار افسردگی و رکود پس از ازدواج شده‌اید، درست کردن درختی مملو از عکس‌های یادگاری دوران نامزدی، عقد و روز ازدواجتان می‌تواند تبدیل به سرگرمی جدید شما شود و روحیه از دست رفته‌تان را برگرداند. اختصاص دادن یکی از دیوارهای خانه به این آلبوم درختی به شما کمک می‌کند تا هر روز از دیدن عکس‌های یادگاری و زیبای آن روزهای دلپذیر لذت ببرید.
شما می‌توانید برای اینکار از قاب عکس‌های چوبی، فلزی و حتی نقاشی‌های دیواری استفاده کنید. این نقاشی ها به راحتی از روی دیوار پاک می شوند، بنابراین اگر همان لحظه نتوانستید در مورد انتخاب عکس‌های مورد علاقه‌تان تصمیم بگیرید، بعدا به راحتی می توانید آن‌ها را تغییر دهید.
در ادامه به شما نشان می دهیم چگونه یک آلبوم درختی بسازید.

  • قدم اول:

در ابتدا طرح درخت دیواری را که با سبک طراحی خانه و همچنین رنگ دیوارتان هماهنگی دارد، انتخاب کنید. فضایی را انتخاب کنید که کاملا با اندازه درخت دیواریتان متناسب باشد.

 

 

قدم دوم:

  •  

 

 

پالت رنگهای‌ مورد نیازتان را درست کنید؛ چه رنگی را بیشتر می پسندید و کدامیک از تم های رنگی با دکوراسیون خانه تان هماهنگی بیشتری دارد؟ بر مبنای رنگ دیوار و رنگ اصلی که برای تزئین اتاقتان استفاده کرده‌اید، عکس‌هایی را روی این درخت نصب کنید که رنگ آمیزی تان را تکمیل می کنند. برای این دیوار کرم رنگ که در تصویر می‌بینید و این درخت دیواری، تزئینات و عکس‌هایی با رنگ‌های مشابه انتخاب شده اند. لازم نیست فقط به دنبال یک یا دو رنگ باشید؛ چرا سعی نمی‌کنید از رنگ‌های متنوع در چیدمان درختتان استفاده کنید؟

  • قدم سوم:

 


خب، رسیدیم به قسمت هیجان‌انگیز داستان ! یادگاری های با ارزشتان را انتخاب و به درخت دیوار آویزان کنید. شما می توانید هرچیزی از قبیل قاب عکس، چراغ های کوچک تزیینی و آویزهایی با سبک‌های مختلف را برای این کار استفاده کنید. اجازه دهید خلاقیتتان خودش را نشان دهد. به اندازه و شکل هر قطعه دقت کنید و یک تعادل زیبا در کمپوزیسیون درخت ایجاد کنید.

  • قدم چهارم:

 


قبل از اینکه یادگاری های خود را به درخت آویزان کنید همه چیز را با همان شکلی که دوست دارید بر روی زمین بچینید و تعادل لازم را به وجود آورید. از انتخاب نترسید؛ به یاد داشته باشید که هر زمانی عقیده تان را تغییر دادید به راحتی می توانید آنها را بردارید و با چیز دیگری جایگزین کنید.

  • قدم پنجم:

 


برای آویزان کردن قاب عکس ها، می توانید از قاب های ساده وسبک استفاده کنید. این قفس پرنده کوچک هم خیلی زیبا و دوست داشتنی است؛ شما می توانید به راحتی عکس ها وکارت های تبریک خود را به آن وصل کنید و جایی روی درخت برایش پیدا کنید.

  • قدم ششم:

وقت آویزان کردن همه این یادگاری هاست. حالا یک درخت خاطره انگیز و زیبا دارید که نمای فوق‌العاده‌ای به که اتاق شما داده است، درضمن شما می توانید هر لحظه ای که دلتان خواست نمای کلی آن را عوض کنید.

اگه دوست داری یه جشن خونوادگی و شیک توی باغ تالار داشته باشی لیست کامل رو اینجا ببین.