25 عکس

آلبوم: مدل های آرایش برای مهمانی های تابستان

هر فصلی مدل آرایش خاص خودش را دارد. مدل آرایش های تابستانی را ببینید

تابستان فصل خوشگذرانی و رفتن به مهمانی های مختلف است. مسلما دل تان نمی خواهد در همه مهمانی ها به یک شکل ظاهر شوید و می خواهید مدل آرایش های مختلفی را امتحان کنید. اگر مدل آرایش صورت تان خوب باشد حس خوبی پیدا می کنید و اعتماد به نفس تان هم بیشتر می شود. این روزها رفتن به آرایشگاه هزینه زیادی دارد و برای مهمانی های زیادی که دعوت می شوید به صرفه نیست که به آرایشگاه بروید. اینجا 25 مدل آرایش ساده آورده ایم که به راحتی می توانید خودتان در منزل انجام دهید و هم در وقت و هم هزینه صرفه جویی کنید.
چشمان طلایی تیره + لب های نارنجی روشن

اگر می خواهید سایه چشم تیره بزنید می توانید از سایه چشم طلایی تیره استفاده کنید که به خوبی با رژ لب نارنجی روشن ست می شود. نارنجی رنگ گرمی است و این مدل آرایش حتی قبل از اینکه پای تان را از در منزل بیرون بگذارید، حس و حال تابستانی به شما می دهد.

چشمان بنفش و نارنجی

اگر می خواهید خاص باشید و حسابی جلب توجه کنید بهترین مدل آرایش برای شما ترکیب رنگ های بنفش و نارنجی است. این مدل آرایش به همه رنگ پوست و رنگ چشمی می آید.

خط چشم طلاییِ براق

با یک خط چشم طلایی براق می توانید زیبایی مدل آرایش تان را دوچندان کنید و در مهمانی ها بدرخشید.

چشمان دودی با سایه قهوه ای و سبز

سایه های قهوه ای و سبز به همه رنگ چشمی می آیند ولی به چشم های سبز بیشتر می آیند. این دو رنگ در مهمانی ها حسابی جلب توجه می کنند. در ضمن می توانید در مهمانی های مختلف جای رنگ ها را عوض کنید مثلا یک بار قهوه ای را روی پلک بزنید و سبز را زیر چشم و در مهمانیِ بعدی برعکس. به این ترتیب می توانید دو مدل آرایش کاملا متفاوت داشته باشید.

چشمان مسی برنز

رنگ های مسی و برنز خیلی به هم نزدیک هستند و برای همین ترکیب شان جالب می شود. رنگ مسی، رنگ برنز تیره را روشن می کند و یک درخشندگی طبیعی ایجاد می کند. این مدل آرایش برای تابستان بی نظیر است.

مدل آرایش تابستانی

به دنبال یک مدل آرایش کاملا تابستانی می گردید؟ دیگر لازم نیست بگردید. این آرایش صورتی کمرنگ و ساده حسابی تابستانی است.

چشمان طلایی براق + لب های نارنجیِ مات

سایه چشم طلایی جذابیت فوق العاده ای به چشم های تان می دهد. در این مدل آرایش چون چشم های تان به اندازه کافی براق است برای لب تان از یک رژ لب نارنجی مات استفاده کنید.

خط چشم آبی

این مدل آرایش با خط چشم آبی خیلی تابستانی است و اگر می خواهید خاص و جذاب باشید حتما از آن استفاده کنید. این خط چشم هم در روز و هم شب همه توجه ها را به سوی شما جلب می کند.

چشمان دودی بنفش

بنفش رنگ زیبا و جذابی است و در تمام فصول سال کاربرد دارد. در این مدل آرایش از سایه بنفش روشن استفاده شده که رنگ تابستانی است. معمولا در فصل تابستان رنگ بنفش روشن مد می شود، و در فصل های سرد رنگ بنفش تیره.

مدل آرایش آسان و ساده

امسال تابستان سایه های روشن خیلی مد هستند. این رنگ ها چشمان شما را درشت تر نشان می دهند. برای پشت پلک و زیر چشم تان از سایه طلایی روشن استفاده کنید. می توانید کمی سایه سفید به گوشه چشم تان هم بزنید. حتی اگر عادت دارید از رنگ های تیره استفاده کنید حتما یک بار این رنگ را امتحان کنید.

چشمان طلایی و سبز

طلایی رنگ فوق العاده ای برای تابستان است. این مدل آرایش با ترکیب طلایی و سبز خارق العاده شده است.

مدل آرایش تابستانی تمام و کمال

فقط کافی است یک بار این مدل آرایش را امتحان کنید تا یار همه مهمانی های تابستانه تان شود. از یک رژ لب مرجانی روشن هم استفاده کنید تا حسابی حال و هوای تابستانی بگیرید.

سایه آبی زیر چشم

رنگ آبی به مدل آرایش تان رنگ و لعاب می دهد. از رژ رنگ لب و طبیعی برای لب های تان استفاده کنید، و زیر چشم تان از رنگ آبی هیجان انگیز استفاده کنید تا توجه ها به سمت چشمان تان جلب شود.

بنفش و برنز

ترکیب رنگ های بنفش و برنز خیلی زیبا می شود. همانطور که می بینید در این مدل آرایش از رنگ برنز برای پشت پلک، و از رنگ بنفش برای زیر چشم استفاده شده است.

چشمان صورتی و شامپاینی

رنگ صورتی و شامپاینی را ترکیب کنید. این مدل آرایش ظاهر طبیعی به شما می دهد و برای مهمانی فوق العاده است.

کمی بنفش

در این مدل آرایش نیازی نیست کل پلک تان را بنفش کنید فقط کافی است یک خط نازک بنفش بالای خط چشم مشکی همیشگی تان بکشید و چهره تان را از این رو به آن رو کنید.

چشمان دودی آبی

چشمان دودی آبی به خوبی شما را از بقیه جدا کرده و جلب توجه می کنند. می توانید در این مدل آرایش برای گوشه چشم ها از رنگ سبز یا آبی روشن استفاده کنید تا چشمان تان درشت تر به نظر برسند.

مدل آرایش براق تابستانی

آرایش براق زیر نور آفتاب فوق العاده می شود. برای گونه ها و پشت پلک تان از هایلایتر استفاده کنید تا درخشندگی طبیعی به چهره تان بدهید.

سایه سبز زیر چشم

به جای رنگ دادن به لب ها یا پشت پلک، به زیر چشم های تان رنگ و لعاب بدهید.

چشمان نارنجی و طلایی براق

نارنجی و طلایی ترکیب تابستانیِ فوق العاده ای هستند. هر دو رنگ هایی گرم هستند و حس تابستان را تداعی می کنند. اگر رنگ لباس تان را هم با آن ست کنید جذاب تر می شود.

چشمان دودی + کمی نقره ای براق

در این مدل آرایش از سه سبک مختلف استفاده شده است: چشمان دودی، خط چشم بالدار و کمی برق نقره ای رنگ. این رنگ نقره ای براق را روی پلک تان استفاده کنید و وسوسه نشوید که آن را زیر چشم تان بکشید.

آرایش چشم رزگلد برای چشمان آبی رنگ

رنگ رزگلد به همه رنگ چشمی می آید ولی بیشتر از همه به چشم های آبی می آید. این مدل آرایش چشم های آبی را شاداب تر نشان میدهد.

چشمان فیروزه ای

از رنگ فیروزه ای روشن استفاده کنید. وقتی چنین رنگ شادی روی چشم های تان دارید دیگر نیازی به رژ لب های جیغ و روشن ندارید، از رژهای رنگ لب استفاده کنید.

چشمان دودی صورتی

چشم های دودی فقط مختص فصل های سرد نیست. دودی برای تمام فصول سال مناسب است. برای اینکه کمی تابستانی اش کنید می توانید از سایه صورتی برای پشت پلک تان استفاده کنید.

چشمان طلایی تیره + لب های مرجانی

این رنگ طلایی براق را زیر نور خورشید تصور کنید. چشم های طلایی تیره با لب های مرجانی حال و هوای تابستان را به خوبی تداعی می کند. رنگ مرجانی یکی از بهترین رنگ ها برای تابستان است. حتما در تابستان این رنگ را در کیف لوازم آرایش تان داشته باشد.

لطفا کمی صبر کنید...