اگر می خواهید چشمان زیباتری داشته باشید اصول سایه زدن و خط چشم کشیدن را یاد بگیرید و مانند یک آرایشگر حرفه ای چشم های خود را آرایش کنید

بهترین تالار های عروسی رو در نوعروس ببین و قیمت بگیر.

حرفه ای شوید

این روزها که حسابی سرگرم آماده شدن برای جشن عروسی هستید و البته مدام هم اعضا فامیل شما و نامزدتان به مهمانی دعوت می کنند احتمالا بیشتر نیاز به آرایش کردن پیدا می کنید. شما هم می توانید مانند یک آرایشگر حرفه ای چشمهایتان را آرایش کنید، کافی است برخی تکنیکها و ریزه کاری ها را یاد بگیرید. با ما همراه شوید تا از شما یک آرایشگر حرفه ای بسازیم.


اول مداد و سایه

برای بهتر نشان دادن حالت چشم با مداد مشکی یا خاکستری دورتا دور پلک را خط بکشید. همچنین می توانید یک خط باریک مشکی نیز زیر چشم ها بکشید. با یک برس آرایشی کوچک رنگ مداد را پشت پلک پخش کنید طوری که پشت چشم همانند شکل حالت دودی پیدا کند و مرز رنگ ها مشخص نباشد. حال سراغ سایه طلایی رنگتان بروید و با برس مخصوص سایه روی پلک را رنگ بزنید به طوری که رنگ طلایی در همه جا به یک اندازه پخش شود.

حالا خط چشم

بعد از زدن سایه نوبت به خط چشم است؛ اگر تبحر چندانی در آرایش چشم ندارید پیشنهاد می کنیم خط چشم ماژیکی انتخاب کنید و اگر می خواهید خطی ظریف بکشید سراغ خط چشمهای مویی بروید.
5. اگر جایی برای کشیدن خط چشم دستتان خطا رفته است می توانید با کمی سایه آن را اصلاح کنید.
6. با هر رنگ سایه ای می توانید این روش را تکرار کنید چرا که حتی اگر تبحری در سایه زدن نداشته باشید آن خطوط تیره رنگ زیرین به چشم هایتان حالت می دهد.

رنگ سایه باید ...


هنگامی که صحبت از انتخاب رنگ است قدم اول تست کردن انواع رنگها بر مبنی رنگ پوست و رنگ لباس است:

پوست های گندمی روشن: شما می توانید از اکثر رنگ های سایه استفاده کنید اما از تونالیته های روشن به خصوص اگر برای روز آرایش می کنید. اگر موهای تیره دارید می توانید از رنگهای تیره نیز استفاده کنید. استفاده از رنگ هایی چون ارغوانی، بنفش، سبز یا آبی به همراه خط چشمی به همان رنگ بسیار کارآمد است.

پوستهای سبزه روشن: از رنگهایی که یک درجه از پوست شما تیره تر است، استفاده کنید یا از رنگ طلایی که درخشش خاصی به شما میدهد. از رنگ براق کرمی برای زیر ابرو و بالای استخوان چشم برای برجسته شدن چشمتان استفاده کنید.


پوستهای مایل به زرد: از رنگ های آبی، خاکستری مایل به آبی، ارغوانی روشن یا صورتی در وسط چشم و تونالیته تیرهتر همان رنگها در کنارههای چشم استفاده کنید و بالای استخوان چشم را با رنگ کرمی براق برجسته کنید.


پوستهای قهوه ای روشن: سایه های قهوه ای براق شما را بسیار زیباتر می کند اما در استفاده از رنگ هایی چون سبز، آبی و ارغوانی نترسید، تونالیته های براق آنها به چشمهای شما جذابیت می دهد.


پوستهای تیره: سعی کنید از رنگهایی که یک درجه از پوست شما روشن تر است، استفاده کنید. در سایه هایتان رنگ طلایی یا نقرهای اضافه کنید. اگر مایل به استفاده از سایه های تیره هستید از خط چشم تیره نیز استفاده کنید. پیشنهاد ما این است که سایه چشم خود را با رنگ چشم همرنگ نکنید. به طور مثال برای چشمان سبز سایه های ارغوانی، برنزی یا قهوه ای، برای چشمان آبی، سایه های هلویی و زرد و طلایی و برای چشمان قهوه ای هر رنگی مناسب است. سایه پودری دوام و پوشانندگی بیشتری دارد و اگر به نوع کرم آن علاقه مند هستید می توانید برای افزایش دوام آن، آن را با سایه پودری مخلوط کنید.

برای یه مراسم عروسی شیک می تونی اینجا لیست تشریفات رو ببینی.

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.