صداقت در زندگی مشترک مهم است اما بهتر است برخی رازها را به داماد نگویید چون ممکن است زندگی زناشویی تان را به هم بزند. رازهای مگو به داماد کم است.

بهترین تالار های عروسی رو در نوعروس ببین و قیمت بگیر.

صداقت در زندگی حرف اول را می زند. کمتر کسی است که نسبت به این اصل شک داشته باشد، اما گاهی بهتر است از همین مهمترین اصل زندگی چشم پوشی کنید. همیشه موضوع هایی وجود دارد که بهتر است در دل خودتان نگه دارید و شریک زندگی تان را نسبت به آنها آگاه نکنید. ولی این به معنای آن نیست که پنهان کردن برخی موارد را به همه زندگی تان تعمیم دهید. تنها موارد کمی هستند که بهتر است با همسرتان در میان نگذارید و هیچ وقت حرفشان را در زندگی مشترکتان نزنید.

نکات منفی دوستانش

بدگویــی در مــورد دوستهای همسرتان احساس ناخوشایندی در او ایجاد خواهد کرد. شما حق ندارید به دوستان او توهین کنید یا مدام از آنها ایراد بگیرید. حتی اگر رفتارهایی از آنها سر بزند که دوست ندارید یا اینکه نقاطی در زندگی شان وجود داشته باشد که از نظر شما منفی به نظر می رسد، نباید آنها را مدام به همسرتان گوشزد کنید. یادتان باشد دوست های شما و اطرافیانتان هم بی عیب ونقص نیستند و این ایرادگیری ها و بهانه جویی ها می تواند روزی به خودتان برگردد.

نقاط ضعف و کاستی ها

هر کسی در خود نقاط ضعف و کاستی هایی دارد. ممکن است همسر شما هم در وجودش چنین ضعف هایی داشته باشد همانطور که شما دارید. دلیلی ندارد او را در معرض اتفاق هایی قرار دهید که این ضعف ها را برجسته می کند یا اینکه چنین موضوعاتی را به رخش بکشید و به خاطرشان به او سرکوفت بزنید. اگر ضعف های خودتان را بشناسید، خواهید پذیرفت که دیگران هم کامل نیستند و این دلیل خوبی برای حمله به آنها نخواهد بود.

خاطرات خوب‌ با همسر سابق‌

شاید شما سابقه یک ازدواج یا نامزدی قبل از آشنایی با همسرتان را داشته باشید. قطعا در هر رابطه‌ای روزهای خوب و خاطرات خوشی وجود دارد اما این‌ها موضوعاتی نیست که بخواهید با همسرتان در موردشان صحبت کنید. هیچ زن یا شوهری نیست که از شنیدن موضوع‌های مربوط به کسی که با آن احساس رقابت می‌کند، خوشحال شود. حتی اگر این رابطه دیگر تمام شده باشد و اثری از آن هم در زندگی‌تان نباشد، باز هم نمی‌توانید با خیال راحت خاطراتش را به زندگی‌تان بیاورید.

بدگویی از فامیل شوهر

اینکه شما در مورد دوستان شوهرتان بدگویی نکنید، تمام ماجرا نیست. هرگز نباید به خانواده همسرتان و فامیل هایش توهین کنید یا اینکه گناه بدرفتاری کس دیگری را پای شوهرتان بنویسید. اگر شما در این مورد صبور و منطقی باشید، قطعا او هم بیشتر از قبل شما را در این موارد حمایت خواهد کرد.

فکر میکنید راز دیگری هم هست که بهتر است همسرتان از آن باخبر نباشد؟

انتخاب برای آرایش و میکاپ روز عروسی رو میتونی در این لیست ببینی.

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.