زندگی کردن زیر یک سقف با همسر حسود آنقدر سخت است که ممکن است اصلا کار به جدایی برسد و دیگر ادامه زندگی ممکن نباشد.

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.

 اگر می خواهید توی چنین تله ای نیفتید در دوران نامزدی چشم تان را حسابی برای پیدا کردن این نشانه ها باز کنید:

۱. نامزدتان حسود است اگر همه رفتارهای شما را به دقت زیر نظر دارد و هر روز و هر ساعت و هر دقیقه شما را کنترل می کند. سراغ تلفن همراهتان می رود، پیامک های وارده را می خواند و می خواهد رمز ورود به صفحه شما در صفحه های مجازی را داشته باشید.

۲. نامزدتان حسود است اگر به خاطر وقتی که برای دوستان یا خانواده تان می گذارید شما را مورد بازخواست قرار می دهد.


۳. نامزدتان حسود است اگر هر حرفی که به او بزنید آن را نشانه ای برای بی وفایی شما به خودش می داند و مدام می خواهد مچ تان را بگیرد.


۴. نامزدتان حسود است اگر شما را فقط و فقط مال خودش می داند و از هر تعریف و تمجیدی که دیگران از شما بکنند به خشم می آید یا استرس می گیرد.


۵. نامزدتان حسود است که اگر وقتی ظاهر آراسته شما را برای رفتن به محل کار یا دیدن دوستان تان می بیند واکنش نشان می دهد.


۶. نامزدتان حسود است اگر به روابطی که شما با همکارانتان دارید شک می کند.


۷. نامزدتان حسود است اگر شما را تهدید می کند یا موقع دعوا کردن می خواهد با شکستن لیوان، مشت کوبیدن توی در و دیوار و... شما را بترساند تا جوری که او می خواهد رفتار کنید.

     

۸. نامزدتان حسود است اگر تحمل حرف زدن عادی شما با هیچ مرد دیگری را ندارد حتی اگر آن مرد برادر یا پدرتان باشد!

۹. نامزدتان حسود است اگر حاضر نیست تنهایی قدم از قدم بردارید و می خواهد همه جا همراه شما باشد و اصلا فرصت تنها ماندن به شما نمی دهد و به بهانه اینکه دلش تنگ شده یا نگران شماست یا می خواهد مراقب تان باشد، حضور دائمی شما را می خواهد.

۱۰. نامزد شما حسود است اگر مدام از اینکه شما را از دست بدهد و اینکه در این صورت چه بلایی سرش می آید حرف می زند. مرد حسود ممکن است خودش را بیش از حد خوب نشان دهد و با علاقه اش شما را کلافه کند.


۱۱. نامزدتان حسود است اگر روزی ده بار از شما می پرسد که دوستش دارید یا نه و حتی این کار را با عصبانیت انجام می دهد یا با خشونت از شما می خواهد که علاقه خودتان را به او ابراز کنید.


۱۲. نامزدتان حسود است اگر روزی ده بار به شما زنگ می زند و می خواهد جزییات کارهایی را که در طول روز کرده اید بداند. در ضمن مرد حسود اگر یکی دو بار به تلفن هایش به هر دلیل جواب ندهید واکنش نشان می دهد و حتی ممکن است سرتان داد بزند.


۱۳. نامزدتان حسود است اگر پیش شما از دیگران بدگویی و غیبت می کند و سعی می کند آنها را در ذهن شما خراب کند تا برای همیشه پیشش بمانید و دوستش داشته باشید.

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.