زوج های عاشق نشانه هایی دارند. البته مردها این قابلیت را دارند که عاشق بودنشان را پنهان کنند تا مطمئن شوند شما هم دوستشان دارید، ولی شما نشانه ها را تشخیص بدهید

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.

تحریریه نوعروس/مستانه تابش: مردها موجودات زرنگی هستند که وقتی عاشقتان می شوند تا مدت ها می خواهند احساسشان را مخفی نگه دارند یا تا وقتی به اطمینان کامل نرسیده اند نمی گویند دوستتان دارند اما با رفتارشان خیلی چیزها را لو می دهند که اگر دقت کنید می توانید دستشان را بخوانید و از احساس عشق لبریز شوید.


در هر شرایطی حواسش به شماست
حتی اگر بین صد نفر ایستاده باشید یا در یک مهمانی شلوغ شرکت کرده یا توی کلاس و در جمع همکلاسی ها نشسته باشید، باز هم حواسش به طور کامل متوجه شماست و وقتی با او تماس چشمی برقرار می کنید لبخندی روی صورتش می آید و آرام می شود.

از کجا بفهمم عاشقم شده یا نه؟


در هر شرایطی با شما احساس شادی می کند
مهم نیست که چقدر امتحانش را خراب کرده یا کارهایش در هم پیچیده یا با رییسش دعوا کرده است، چون همین که پیشش می روید، لبخند می زند و شادی در صورت خسته اش نمایان می شود. درست است که شما نمی توانید هیچ کمک خاصی به او بکنید یا باری از مشکلاتش بردارید اما همین که نزدش هستید به او اطمینان خاطر می دهد و دیگر نمی تواند مثل قبل ناراحت و افسرده باشد/


در هر شرایطی شما را در اولویت کارهایش قرار می دهد
شادی و سلامتی شما برای مردی که عاشقتان است در اولویت قرار دارد حتی اگر با منافع یا راحتی خودش در تضاد باشد. اگر عاشقتان شده باشد، به هر اتفاقی که در زندگی تان می اقتتد توجه نشان می دهد، حواسش به همه چیز هست و هرگز برای پیشنهاد کمک و همکاری صبر نمی کند.

از کجا بفهمم عاشقم شده یا نه؟همه ابعاد شخصیتی شما را دوست دارد
عاشق واقعی شما کسی است که نقص هایتان را نیز درست به اندازه نقاط قوتتانن ببیند اما آنها را هم پذیرفته و با وجود داشتن این نقاط ضعف دوستتان داشته باشد. البته روی این نقاط تاریک انگشست نمی گذارد و آن ها را بزرگ نمی کند بلکه سعی می کند ویژگی های اخلاقی مناسب شما و ابعاد دوست داشتنی شخصیت شما را پررنگ کرده و کاری کند که خودتان را از دریچه چشم او ببینید.


در هر شرایطی توجه اش به شماست
فرقی نمی کند که کجا هستید یا چه کسی یا کسانی در اطرافتان هستند، چون مرد عاشق همه توجه اش به شماست. به حرفی که یم زنید گوش می دهد و هر بار به چشم هایتان نگاه می کند.


در هیچ شرایطی دروغ نمی گوید
اگر در هیچ شرایطی حتی اگر به ضررش تمام شود، به شما دروغ نمی گوید معنایش این است که خیلی دوستتان دارد و آنقدر برایتان ارزش قائل است که نمی خواهد با دروغ گفتن شخصیت شما را زیر سوال برده یا به شما توهین کند. در چنین رابطه عاشقانه ای هر دو طرف صمیمی و صادق و روراست هستند چون به همدیگر اعتماد داشته و یکدیگر را آن طور که واقعا هستند پذیرفته اند.


بدون دلیل به شما زنگ می زند
اگر تازگی ها بدون دلیل به شما زنگ می زند یا کار خاصی را بهانه می کند تا تماستان طولانی تر شود، احتمالا آنقدر عاشق شده که نمی تواند دوری تان را تحمل کند.


وقتی از او تعریف می کنید ذوق می کند
اگر وقتی از او به خصوص نزد دیگران تعریف می کنید ذوق می کند و واکنش نشان می دهد (واکنش لزوما کلامی نیست و لازم است که به زبان بدنش دقت کنید)، معنایش این است که به نظر شما اهمیت می دهد و برایش مهم هستید.

از کجا بفهمم عاشقم شده یا نه؟

اگر بیشتر از قبل به خودش می رسد
چند وقتی از معاشراتتان گذشته و او شروع به ورزش کرده است؟ باشگاه می رود؟ شنا می کند؟ به تغذیه اش می رسد و سر و لباسش زمین تا آسمان با اوایل آشنایی تان فرق کرده است؟ دوست دارد بداند که از چه عطری خوشتان می آید و همیشه بوی خوبی می دهد؟ شک نکنید که عاشقتان شده و می خواهد با این کار دلتان را ببرد.

 

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.