مرد عاشق چند نشانه مهم دارد از جمله اینکه از شما نظرخواهی میکند. اگر میخواهید بدانید مرد عاشق و دلباخته را چطور باید بشناسید، نشانه ها را دنبال کنید.

برای بهترین شب زندگی یه آتلیه عکاسی خوب انتخاب کن.

احساسات حتی از نوع عاشقانه‌اش برای مردها مثل موسیقی است که موقع حرکت آسانسور پخش می‌شود؛ در پس زمینه جریان دارد اما شاید کسی توجهی به آن نکند.

پیامک‌های احمقانه می‌فرستد

هر چه قدر که پیامکی که برای شما رسیده پیش پا افتاده‌تر و ساده‌تر باشد، معنایش این است که او عاشق‌تر شده. مثلا اگر برایتان نوشت که رفته ساندویچ همبرگر بخورد و یک گربه دیده که چشم‌هایش شبیه شما بوده! بهتر است خودتان را آماده خواستگاری کنید چون معنای پنهانی این پیام این است که او یادش هست که شما عاشق همبرگر هستید.

به شما زنگ می‌زند

مردها فقط به سه دلیل تلفن دست می‌گیرند و به کسی زنگ می‌زنند: یک، به خاطر کار. دو، به خاطر یک مورد اورژانس و سه، وقتی می‌خواهند صدای کسی را بشنوند. پس اگر شما همکارشان نیستید و در اورژانس کار نمی‌کنید حتما صدایتان برای او جذابیت خاصی داشته است. در این مورد شک نکنید.

برای بهتر شدن تیپش نظرخواهی می‌کند

به نظرت این شلوار که پوشیدم به من می‌آید؟ فکر می‌کنی اگر موهایم را کوتاه کنم بهتر می‌شوم؟ چه عینکی بخرم که به صورتم بیاید و... این سوالات همه نشانه این است که او عاشق شما شده و دوست دارد برای شما جذاب و خواستنی باشد.

دوستهایش او را دست می‌اندازند

دوست‌های طرف مربوطه خیلی بهتر از شما او را می‌شناسند و سریعتر از شما نشانه‌های پنهان عشقش را دریافت می‌کنند پس اگر می‌بینید که دستش می‌اندازند یا کنایه می‌زنند معنی‌اش این نیست که بی‌تربیت هستند بلکه دوست دارند شما دو نفر زودتر بفهمید که چقدر همدیگر را دوست دارید.

شاید شما در مرد زندگی تان نشانه هایی از عاشقی او را پیدا کرده اید که در این موارد بالا ذکر نشده است. آنها را به هم بگویید.

انتخاب برای آرایش و میکاپ روز عروسی رو میتونی در این لیست ببینی.

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.