استایل و لباس

استایل و لباس

همه چیز در مورد بوت های مردانه

بوت ها یکی از کاربردی ترین انواع کفش ها هستند و در فصل زمستان هیچ کفش دیگری نمی تواند جایگزین آن ها باشد. در این مقاله شیوه های مختلف پوشیدن بوت های مردانه را آورده ایم تا بتوانید از آن ها الهام بگیرید و یک استایل فوق العاده داشته باشید.

استایل و لباس

شب یلدا ست بپوشید

شب یلدا، زمان دور هم جمع شدن و مهمانی های خانوادگی و دوستانه است. برای اینکه شما عروس جذاب و متفاوتی باشید می توانید با همسرتان ست بپوشید و با این اصول زیباپوشی در شب یلدا میان میهمانان بدرخشید.

استایل و لباس

لباس عروس مناسب برای اندامی با فرم گلابی

پرسش: 21 ساله هستم خیلی توی سایت ها و پیجهای مختلف دنبال مدل لباس عروس بودم ولی هیچ کدوم رو نمیپسندم. پفی، اروپایی، پوشیده، دکلته، هیچکدوم مورد پسندم نیست. هیکلم گلابی ماننده، البته گلابی لاغر. باسنم خوش فرم نیست و حالت افتاده داره. قد 164 و وزن 53. صورت بیضی و گردن بلند. حالا موندم که چیکار کنم. ممنون میشم که کمی راهنماییم کنید و بگید با این مشخصات چه نوع لباسی واسم مناسبه.

استایل و لباس

لباس عروس برای عروس ریز اندام

پرسش: دختری با قد ۱۵۳ سانتی متر هستم لاغر، باریک اندام و با جسامت خورد چند ماه دیگه عروسیم هست میشه برایم نوع لباس مناسبم را بگین؟ موهایم بلند است و پیشانی کلان و صورت مستطیل شکل دارم. خودم همیشه قسمتی از پیشانی ام را با مو میپوشانم لطفا در مورد نوع آرایش صورت و مدل مو عروسی ام مرا رهنمایی کنید

استایل و لباس

راه های تشخیص دانتل از گیپور

پرسش: می خوام لباس عروسیم دارای دانتل باشه. چگونه می تونم مطمئن شم که دانتلی که توسط مزون ها مورد استفاده قرار می گیره اصله؟ مثلا اصل ترک باشه و چینی و ایرانی نباشه یا حتی گیپور هم نباشه؟

بیشتر

آخرین بحث ها و نظرات

تالار شیان سرخه حصار
خیلی خوشکله تالار تون و عروسیم تابستونه دوست دارم اینجا رو...

2 ساعت قبل

اجاره یا فروش لباس عروس یا نامزدیتون...
سلام .لباس عروس بسیار شیک و تمیز.دوخت مزون.فقط یکبار پوشیده شد...

پریروز

یه دکتر زنان خوب که ترجیحا خانوم باشه لطفا معرفی کنین
عزیزم منم فیبروم داشتم ۳۰ سالمه پیش دکتر مریم کریمی عمل کردم و...

پریروز
لطفا کمی صبر کنید...