چند قضاوت اشتباه در ارتباط با همسرتان می تواند عواقب جبران ناپذیری داشته باشد؛ آنوقت است که ناگهان به خودتان می آیید و می بینید که زندگی تان را باخته اید ...

بهترین تالار های عروسی رو در نوعروس ببین و قیمت بگیر.

مراقب خشت اول باشید و نگذارید زندگی مشترکتان از همان روز اول، به سراشیبی مشکلات و منازعات بیفتد. شاید فکر کنید هر زمانی که بخواهید، می توانید اشتباهات گذشته تان را جبران کنید؛ اما این بار ماجرا فرق می کند. حتی یک تصمیم اشتباه و یک قضاوت نادرست، می تواند آینده مشترک شما را زیرورو کند. اگر می خواهید انتخاب بهتری داشته باشید و موفق تر شروع کنید، از این 3 راه نروید. این نکات اشتباهاتی است که خیلی از زن ها مرتکب میشوند و دانستن شان به شما کمک میکند تا با خیال راحت تری شروع کنید و بهتر و موفقتر ادامه دهید.

لجبازی نکنید

وقتی می خواهید در مورد یک تصمیم بزرگ مثل انتخاب شریک زندگی تان اقدام کنید، یک کلام نباشید و با چشم و گوش بسته قدم برندارید. واقعیت این است که هیچ راهی مطلقا درست یا غلط نیست و تنها تجربه است که می تواند خوبی و بدی یک تصمیم را ثابت کند. شما می توانید بخشی از این راه را، بدون رفتن بشناسید. تجربیات مشابه دیگران و اصول کلی ای که بر اساس همین تجربیات مکرر در جامعه دهان به دهان می گردند می تواند به شما تا حدودی کمک کند. درست است که شما زندگی خودتان را می سازید و قرار نیست نسخه کپی شده دیگران باشید، اما نباید فراموش کنید اتفاقی که بارها و بارها تکرار می شود، احتمال دارد در کمین شما هم نشسته باشد. نمی گوییم برای ساختن زندگیتان از دیگران تقلید کنید، اما می گوییم بدون جانب داری، حرفهای همه را بشنوید و به آنها فکر کنید. شاید در میان صدها جمله ای که می شنوید، چند راهکار خوب برای بهتر ساختن این زندگی جدید پیش رویتان قرار گیرد. اما در نهایت، آنچه که باید مبنای تصمیم گیری شما شود، گفته های دیگران نیست. نتایجی است که خودتان به آنها رسیده اید و احتمالا از یک مشاور خانواده برای اطمینان پیدا کردن در موردشان کمک گرفته اید.

دستور ندهید

دوست دارید بر همه چیز سلطه داشته باشید و تمام روزتان را بر یک نفر ریاست کنید یا دنبال یک زندگی مشترک و حمایت مردی هستید که شما را دوست دارد و نه به خاطر ترس از واکنش هایتان، بلکه به خاطر احترام به ارتباطتان حد و مرزهای زندگی مشترکتان را رعایت می کند؟
یادتان نرود که هیچ کسی دوست ندارد زندگی اش را با امر و نهی قرار گرفتن بگذراند.حق همسر شماست که بعد از ازدواج هم علایق شخصی خود را داشته باشد و به خاطر آنها مورد احترام قرار گیرد. اگر قصد ازدواج دارید و فکر می کنید که یکسری از رفتارها و ویژگی های همسرتان برایتان قابل تحمل نیست در کمال آرامش با او صحبت کنید و بگویید اگر این رفتارها در آینده هم ادامه پیدا کنند برای زندگی تان دردسرساز خواهند شد اما اگر با آگاهی از تمام ویژگی های شخصیتی او را پذیرفته اید، دلیلی ندارد که به خاطر هر کدامشان تحقیرش کنید. یکی از بزرگترین اشتباهاتی که می توانید مرتکب شوید این است که شخصیت پیشین همسرتان را از او بگیرید و بخواهید او را به نمونه کپی شده خود تبدیل کرده یا خواسته هایتان را به او تحمیل کنید. فراموش نکنید که چه کسی را انتخاب کرده اید و سعی نکنید که زمام زندگی را با امر و نهی و واکنش های تند به دست بگیرید. یادتان نرود، زندگی خیابانی دوطرفه است و هر دوی شما حق گذشت از آن را (آن هم در کنار هم نه در مقابل هم) دارید.

زور نگویید و اصرار بیجا نکنید

«هر طور که باشم مرا دوست خواهد داشت.» این تصور اشتباه گریبان خیلی از زن ها را می گیرد. گاهی مردها عشق را با احساسات دیگر اشتباه می گیرند. عادت، وابستگی، ترس از تنهایی، هوس و... همگی می توانند در ذهن افراد به عنوان عشق مجسم شوند و حتی با گذشت زمان در وجودمان ریشه بگیرند و ماندگار شوند. همین اشتباه ها کافی است تا یک مرد با هر بهانه گیری همسرش کوتاه بیاید و برای از دست ندادن او، همه خواسته هایش را اجرا کند. اما نباید فراموش کرد که شاید روزی مردی که با چنین دلایلی خود را به همسرش پایبند میدانسته هم از خواب بیدار شود، یک دور دلایل دوست داشتن را در ذهنش مرور کند و نتواند هیچ انگیزهای برای عاشق ماندن پیدا کند. اگر می خواهید به جای این راهکارهای موقتی، راهی برای همیشه خوشبخت بودن پیدا کنید، سعی کنید ویژگیهایی را در خود تقویت کنید که می توانند دلایلی برای دوست داشتنی بودنتان تلقی شود. اگر می خواهید یک زندگی موفق داشته باشید، هیچ وقت از ضعف های همسرتان برای خود پله ترقی نسازید. بلکه سعی کنید این ضعف ها را به نقات قوت تلقی کنید. یادتان نرود که شما ارزش زندگی کردن با یک مرد همه چیز تمام را دارید، پس روی موج ضعفهای او سوار نشوید و خود خواسته با یک فرد ضعیف و وابسته عمرتان را سپری نکنید.

انتخاب برای آرایش و میکاپ روز عروسی رو میتونی در این لیست ببینی.

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.