نوعروس - تشریفات عروسی - عکس و فیلم عروسی - آرایش عروس - تالار و باغ - لباس عروس - گل و ماشین عروس
برای تدارک جشن عروسی ت کمک میخای؟
 آره
 نه،ممنون

ممنون عزیزم. نوعروس رو به عروس خانومهای

خوشگل دور و برت معرفی کن.

افتادگی پوست پس از کاهش وزن

خودم را از 120 به 95 رسانده ام

من اضافه وزن دارم و در یک سال گذشته از120 کیلو خودم را رسانده ام به 95. 24 سال دارم و هیچ بیماری دیگری هم ندارم. نقاط مختلف پوستم افتادگی دارد و هرکاری میکنم با ورزش هم خوب نمیشود. آیا با جراحی می توانم اینها را بردارم؟ هزینه اش چقدر می شود؟
پاسخ

ابتدا بابت موفقیت در کاهش وزن، به شما تبریک می گویم. البته در مورد اینکه آیا وزن فعلی شما برای شما مناسب است و یا همچنان اضافه وزن دارید، باید نسبت وزن به قد شما را بدانیم. اما در پاسخ به سوال شما باید بگویم که همه افرادی که به کاهش وزن قابل توجه دست پیدا می کنند (حالا یا با تغییر الگوی زندگی و یا با انجام جراحی چاقی)، به دنبال کاهش چربی های تجمع یافته در زیر پوست، دچار شلی و افتادگی پوست در نواحی مختلف بدن می شوند. در موارد افتادگی مختصر پوست، معمولا با گذشت زمان و بهره گرفتن از اقدامات غیر جراحی، وضعیت پوست مقداری بهتر می شود ولی در نواحی ای که افتادگی پوست قابل توجه است، چاره ای جز جراحی نیست. برای این منظور، انواع جراحی برای نقاط مختلف بدن وجود دارد؛ مثلا جراحی برای افتادگی پوست شکم، افتادگی پوست بازوها، افتادگی سینه ها و..... هزینه جراحی بستگی دارد به اینکه شما در کدام نواحی نیاز به جراحی دارید و میزان افتادگی پوست در چه حد است. البته تفاوت قیمت بین جراحان مختلف هم وجود دارد و ما توصیه اکید می کنیم که برای انجام این جراحی ها حتما با تحقیق کامل، به جراح آموزش دیده و متبحر در زمینه جراحی پلاستیک مراجعه کنید.

در موارد افتادگی مختصر پوست، معمولا با گذشت زمان و بهره گرفتن از اقدامات غیر جراحی، وضعیت پوست مقداری بهتر می شود ولی در نواحی ای که افتادگی پوست قابل توجه است، چاره ای جز جراحی نیست. برای این منظور، انواع جراحی برای نقاط مختلف بدن وجود دارد؛ مثلا جراحی برای افتادگی پوست شکم، افتادگی پوست بازوها، افتادگی سینه ها و..... هزینه جراحی بستگی دارد به اینکه شما در کدام نواحی نیاز به جراحی دارید و میزان افتادگی پوست در چه حد است. البته تفاوت قیمت بین جراحان مختلف هم وجود دارد و ما توصیه اکید می کنیم که برای انجام این جراحی ها حتما با تحقیق کامل، به جراح آموزش دیده و متبحر در زمینه جراحی پلاستیک مراجعه کنید.

ثبت نام عضو جدید

چند لحظه صبر کنید تا کد فعال سازی برای شما پیامک شود... درصورت عدم دریافت کد فعالسازی، بعد از 30 ثانیه، می توانید با تلگرام ثبت نام کنید، در این صورت دیگر نیازی به کدفعالسازی نیست. کلیک کنید:

  ثبت موبایل و ادامه
من حساب کاربری دارم
عضویت دارم، وارد می شوم  
ورود عضو نوعروس
بازیابی کلمه عبور  

  ادامه
از نو  
حساب کاربری ندارم ، ثبت‌نام می کنم
  ثبت نام عضو جدید
مرا به خاطر بسپار