سومین شعبه آموزشگاه و سالن‌های زیبایی شایسته نو، با شکوه فراوان افتتاح شد. گزارش تفضیلی جشن فوق العاده را میتوانید در ادامه بخوانید

اگه می خوای جشن عروسی توی باغ عروسی و خونوادگی برگزار کنی و یه عروسی شیک، کلیک کن.

*شایسته نو، شایسته توست
روز به روز بر تعداد سالن‌ها و آموزشگاه‌های آرایشی، در سطح شهر اضافه می‌شود، همین مسئله کار را برای انتخاب یک سالن یا آموزشگاه خوب سخت می‌کند. اما با کمی جست و جو، می‌توان بهترین سالن و آموزشگاه‌‌ آرایشی را که سومین شعبه آن با نام شعبه رویال وی.آی. پی (Royal VIP ) شایسته نو، در شب یلدا افتتاح شد، پیدا کرد. سالن رویال- VIP شایسته نو، خدماتی فراتر از آن چه در ذهن شما به عنوان بهترین‌ها نقش بسته است، ارائه می‌دهد. سری زدیم به مراسم افتتاحیه این سالن آرایشی، که در فرهنگسرای نیاوران برگزار شد.
هوای سرد، محفل گرم
هوای سرد، حیاط فرهنگسرای نیاوران را احاطه کرده است، در چنین شرایطی، محفل گرم افتتاحیه سومین شعبه سالن آرایشی شایسته نو، بهترین گزینه محسوب می‌شود به ویژه آنکه شب یلدا نیز باشد. جشن گرفتن شب یلدا در محفل یک بانوی موفق مثل «نسرین حسنی»، که مدیریت این سالن‌ها و آموزشگاه‌ها را بر عهده دارد، حال و هوای دیگری می‌تواند داشته باشد.
یک جشن مجلل
گل‌های رنگارنگ جلوی در ورودی و داخل سالن فرهنگسرا، انگار بهار را در زمستان آورده‌اند و نوید یک کار تازه را می‌دهند. افتتاحیه، بسیار با شکوه است و از همان ابتدای امر می‌توان فهمید که هیچ کم و کسری‌ای وجود ندارد. برنامه با صدای دلنشین «مانی رهنما» و نوازندگی زیبای پیانوی او شروع می‌شود و کم کم بر تعداد مهیمانان نیز اضافه می‌شود. «صبا راد» مجری صدا و سیما بعد از اجرای زیبای «مانی رهنما» روی سن می‌آید و به میهمانان خوش‌آمد می‌گوید. بازیگران مطرح سینما و تلویزیون نیز از ابتدای برنامه در سالن حضور دارند و شور و حال خاصی را در سالن به وجود آورده‌اند. مدیر موفق شایسته نو به سن دعوت می‌شود و می‌گوید: « از اینکه در شب یلدا، موفقیت خود را با عزیزانی که در اینجا حضور دارند شریک می‌شوم، بسیار خوشحالم.» او همچنین یکی از دلایل موفقیت خود را خانواده‌اش می‌داند و از آن‌ها هم بابت این موضوع تشکر می‌کند.

               سومین شعبه آموزشگاه و سالن‌های زیبایی شایسته نو، با شکوه فراوان افتتاح شد
وقتی هنرمندان روی صحنه می‌روند
هر چه زمان می‌گذرد، برنامه جذاب‌تر می‌شود. «مهران رجبی» ، «برزو ارجمند» ، «بهاره افشاری» روی سن می‌روند و ضمن تبریک شب یلدا، محفل را حسابی گرم می‌کنند و خاطرات زیبایی را برای میهمانان رقم می‌زنند. بعد از گذشت زمان، «رضا تاج بخش» هنرمند آهنگساز و پیانیست مطرح کشور نیز به این محفل گرم و صمیمی می‌آید تا در کنار «مانی رهنما» اجرای زیبایی را به نمایش بگذارد. اجرای آن‌ها به قدری زیباست که میهمانان را مبهوت خود کرده است و همه با دقت به اجرای زیبایشان گوش نواخته‌اند. پس از این اجرای زیبا، «مهران رجبی» بازیگر محبوب، با کلام دلنشین و زیبایش، دائما خنده روی لب‌های میهمانان می‌آورد.

برنامه گرم‌تر و گرم‌تر می‌شود
برنامه به قدری جذاب است که هیچکسی احساس خستگی نمی‌کند و رضایت‌شان را از اینکه شب یلدا میزبان خانم حسنی بوده‌اند، در صورت‌شان می‌توان دید. بعد از گروه اول بازیگران، گروه دومی نیز از راه می‌رسند و روی سن می‌روند. «بهاره رهنما» ، «لیلا بلوکات» و «بهنوش بختیاری» نیز از راه می‌رسند. «بهنوش بختیاری» با آن انرژی همیشگی، میهمانان را حسابی شاد می‌کند و «مهران رجبی» نیز همچنان در کنار سایر بازیگران، با کلام دلنشین خود، همه را راضی نگه می‌دارد.

وقت مسابقه است
«خانم حسنی» حسابی حواسش به همه چیز هست و برای اینکه برنامه بیش از پیش برای میهمانان جذاب شود، یک مسابقه برای خانم‌ها و یک مسابقه برای آقایان در نظر گرفته است. شرکت کنندگان بخش اول مسابقه خانم‌ها هستند که روی سن می‌روند و داور مسابقه هم «مهران رجبی» است و از هر فردی یک سئوال می‌پرسد و برخی می‌توانند به سئوالات پاسخ بدهند و برخی دیگر نمی‌توانند، ولی میزبان برای همه جایزه در نظر گرفته است چون دلش نمی‌خواهد در شب یلدا کسی با دست خالی  از این محفل بیرون برود. بعد از برگزاری مسابقه بسیار شاد، «فاطمه گودرزی» بازیگر توانمند با سابقه کشورمان، به جمع میهمانان می‌پیوندد و با حضور خود، محفل را شادتر از قبل می‌کند.

              سومین شعبه آموزشگاه و سالن‌های زیبایی شایسته نو، با شکوه فراوان افتتاح شد

جوایز نفیس برای خوش صداها
بعد از برگزاری مسابقه اول، یک مسابقه دیگری هم برای آقایان در نظر گرفته می‌شود و هر کسی که بتواند بخواند، به او جایزه نفیس تعلق می‌گیرد. داور این بخش «مانی رهنما» است. آقایان یکی پس از دیگری روی سن می‌روند و تمام تلاش خود را برای خواندن می‌کنند و شور و هیجان زیادی با خوانندگی آن‌ها به وجود آمده است. برای همه افراد شرکت کننده در این مسابقه نیز، جایزه در نظر گرفته شده تا آقایان هم خوشحال از در سالن بیرون بروند.

وقت خداحافظی است
بعد از اینکه «صبا راد» و سایر میهمانان کمی صحبت می‌کنند، برنامه با شکوه افتتاحیه، به پایان می‌رسد. میهمان‌ها یکی پس از دیگری سالن را ترک می‌کنند و با پذیرایی درخور میهمانان، از این محفل می‌روند. خانم حسنی، برای انتهای مراسم، یک ابتکار جالب به خرج داده است و جلوی در خروجی، به میهمانان، گلدان‌های کوچک طبیعی، به رسم یادبود، اهدا
می‌شود و به این شکل مراسم باشکوه افتتاحیه، به خاطره‌ها می‌پیوندد.

شعب شایسته نو کجاست ؟

 برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص استفاده از خدمات متنوع و حرفه ای سالن های شایسته نو میتوانید به این صفحه سر بزنید و آدرس شعب را ببینید.

اگه دوست داری یه جشن خونوادگی و شیک توی باغ تالار داشته باشی لیست کامل رو اینجا ببین.