دوست داری عروس های واقعی رو از نزدیک ببینی و مدل میکاپ روز عروسیت رو انتخاب کنی؟

حضور زوج های هالیوودی

یکی از آرایشگرهای سلبریتی ها گفته است که زوج های مشهور هالیوود به مراسم عروسی پرنس هری و مگان مارکل در اواخر این ماه، دعوت خواهند شد.

جورج و آمال کلونی به عروسی سلطنتی دعوت شده اند؟

جورج کلونی و همسرش برای جشن عروسی سلطنتی دعوت شدند

میگوئل پرز، آرایشگر موی ستارگان، به این مطلب که جورج و آمال کلونی در عروسی سلطنتی 19 مه 2018 در ویندزور انگلستان حضور خواهند داشت، اشاره کرده و برای اجتناب از مورد سوال قرار گرفتن راجع به اینکه برای روز بزرگ موی دوشیزه مارکل را او آرایش خواهد کرد یا خیر، گفت: "چیزی که میتونم تأیید کنم اینه که برای اون روز موهای آمال کلونی را من درست خواهم کرد."

آرایش موی مگان مارکل

مگان مارکل و پرنس هری

مدتی بود که شایعه شده بود که آرایش موی خانم مارکل، عروس جدید خاندان سلطنتی و بازیگر مشهور هالیوود، را برای روز عروسی پرز انجام خواهد داد. با این حال او این موضوع را تأیید یا انکار نکرده و میگوید: "مگان باید برای جشن رسمی موهایش را باز بگذارد و برای مراسم بعد جشن آنها را جمع کند."

پرز گفته است که ایمیلی مبنی بر اینکه به پیشنهاد آمال کلونی او برای آرایش موی عروس انتخاب شده، دریافت کرده است. او گفت: "من رنگ و مرتب سازی موی ایشان را انجام خواهم داد"، و تأیید کرد که او و مگان برای روز عروسی برنامه ای دارند.

سرنا ویلیامز، ویکتوریا بکهام و دیوید بکهام در عروسی سلطنتی

دیوید بکهام، ویکتوریا بکهام و سرنا ویلیامز

رابطه دوستی خانم مارکل یا پرنس هری با خانواده کلونی، که در زنجیره افراد مشهوری مانند ویکتوریا بکهام و دیوید بکهام و نیز سِرِنا ویلیامز که به عروسی خواهند آمد قرار می گیرند، هنوز به طور واضح مشخص نشده است.

ویکتوریا بکهام در جشن عروسی مگان و هری حضور خواهد داشت

به نظر می رسد خانم بکهام پیش تر در برنامه شوی جیمز کوردن حضور خود در جشن عروسی را تأیید کرده است.

اگه دوست داری یه جشن خونوادگی و شیک توی باغ تالار داشته باشی لیست کامل رو اینجا ببین.