شانه های بزرگ را با این روش ها در چشم دیگران کوچک جلوه دهید

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.

عروس خانم هایی که سایز بزرگ هستند و در عین حال شانه های پهنی دارند نمی توانند به راحتی سراغ لباس های شلوغ و طرحدار بروند، مگر این که حواس شان به این نکته اساسی باشد هر قدر خطوط مورب یا عمودی در لباس بیشتر به کار رفته باشد و در عین حال رنگ های تیره به خصوص مشکی در پارچه لباس بیشتر دیده شود به نفع آنها خواهد بود. این طوری هم لاغرتر به نظر می رسند و هم سرشانه هایشان را پنهان می کنند.

یقه را بچسبید

فرم یقه برای کسانی که سرشانه های درشتی دارند نقشی اساسی بازی می کند. یکی از مناسب ترین یقه ها برای این افراد مدل یقه های گرد و عریض است. اگر سرشانه های شما هم بزرگ هستند و این فرم متداول باعث ظریف به نظر رسیدن آنها می شود.
درست مثل این است که کسی که صورت گردی دارد عینک مربعی بزند. این یقه منحنی شکل صاف و عریض بودن شانه ها را متعادل می کند. نکته مهم توجه به رنگ هاست. رنگ این مدل لباس ها را اول با توجه به یقه سلیقه و بعد با توجه به فصل انتخاب کنید اما یادتان نرود که همیشه تیره ها در ظریف سازی موثرتر عمل می کنند.
فرم یقه هایی که پشت گردن می افتند هم برای نوعروس هایی با فرم شانه های درشت و توپر مناسب است به شرطی که بندی که دور گردن می افتد به هیچ وجه نازک نباشد. بهتر است همراه این لباس ها به جای اشارپ از نیم کت های چسبان استفاده کنید که رنگ تیره دارند.

به هفت علاقه داشته باشید

لباس های یقه هفت علاوه بر اینکه همیشه استایل خاص خودشان راحفظ می کنند یک امتیاز مثبت دیگر هم دارند. این یقه ها هرقدر طویل تر باشند به متناسب نشان دادن شانه های پهن و عریض کمک بیشتری می کنند. کاربرد دیگر این یقه ها بلندتر نشان دادن بالا تنه است.
###

 

موهای بسته یا باز؟

با دو فرم یقه ای که معرفی کردیم لازم است بدانید اغلب اوقات موهایی که بالا بسته می شوند جواب بهتری می دهند. اما باز هم به خودتان بستگی دارد. اصولا موهای بلندی که اطراف شانه ها را می پوشانند می توانند عریض بودن شانه ها را پنهان کنند. با این حساب بالا جمع کردن موها و آزاد گذاشتن چند رشته روی شانه ها می تواند نتیجه خوبی داشته باشد.

پلیسه در خدمت شماست

پلیسه های دامن تان را اصلا دست کم نگیرید چون قرار است به کمک شانه هایتان بیاید! می پرسید چه ربطی دارد؟ جوابش این است: وقتی یک دامن پف دار یا چین دار می پوشید تمرکز کلی ظاهرتان دیگر معطوف به سرشانه ها و بالا تنه نخواهد بود. فقط یادتان باشد اگر اضافه وزن دارید لباس های چین دار به سایزتان اضافه کنید.

یکسره آزاد

شلوارهای راسته اما آزاد و پیلسه دار عملکردی شبیه دامن های پفکی دارند. با این تفاوت که این شلوارها قادرند قد شما را هم بلندتر نشان دهند و صد البته به اندام تان حجم اضافه کنند بنابراین اگر از اضافه وزن فراری هستید شاید بهتر است از یقه های پیشنهادی ما استفاده کنید.

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.