دوست دارید لباس عروس پرنسسی بپوشید یا لباسی مجلل؟ما به شما می گوییم چگونه براساس جشن، لباس مناسب انتخاب کنید

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.

در مورد حال و هوایی که می خواهید جشن عروسی تان داشته باشد، تصمیم قطعی گرفته اید اما هنوز لباسی را که با این فضا همخوانی داشته باشد، پیدا نکرده اید؟ نگران نباشید چون می خواهیم 4 مدل از جدیدترین طرح های برند «رومانتیکا» انگلستان را به شما معرفی کنیم که هم برای عروسی در باغ و جنگل مناسب هستند و هم به درد یک جشن عروسی رویایی و افسانه ای می خورند.


طراحی های سال 1920

 

طراحی درخشان با الهام از عروسی فیل کالینز می تواند بهترین گزینه برای جشن عروسی دهه بیستم شما باشد. تور قیطانی که خیلی ماهرانه دوخته شده است و مهره هایی به شکل قطره اشک حال و هوایی کاملا قدیمی را تداعی می کند. شیفون دامن هم کمک می کند تا اندامی شیک و منحصر به فرد پیدا کنید. همچنین یقه هفت این لباس هم حال و هوای فیلم گتسبی بزرگ را در نگاهمان زنده می کند.

لباس عروس برای یک جشن روستایی

 


بیسکای یکی از آخرین طرحهای مجموعه جدید رومانتیکا است که برای عروسیهای خارج شهر و روستایی کاملا مناسب است. این لباس که به شکل حرف T انگلیسی طراحی شده یک حالتی عجیب و غریب و منحصر به فرد دارد که با فضای زنانه و زیبای باغ و روستا و به طور کلی محیط خارج کاملا همخوانی دارد. تورها و قلاب دوزیهای قیطانی این لباس زیبایی اش را چندین برابر کرده است و دامن چند لایه اش کاملا مناسب حال و هوای مراسم عروسیتان خواهد بود.

لباس عروسی شیک و مجلل

 


این لباس که مهر طراح فوق العاده به نامی همچون اولیویا گریس را همراه دارد به مدل دریاچه قوها معروف است. بالاتنه آن با تورهای زیبا و منجوق دوزیهای جذاب تزئین شده است. همچنین مدل تنگ این لباس کاملا تصویری هالیوودی و فرش قرمزی به ان داده است. با چنین ترکیب فوق العاده ای از تور و پر و جواهر شما کاملا شیک و مجلل به نظر خواهید رسید.

مدل لباس عروس پرنسس

 


هر دختری دوست دارد که در روز عروسیش مثل یک پرنسس بدرخشد و این طراحی زیبا بهترین انتخاب برای چنین دخترهایی است. دامن توری و ابریشمی یکی از مهمترین اصل ها برای پرنسس شدن است و لایه های تور این لباس نیز حسی افسانه ای و رویایی رادر شما به وجود می آورد. علاوه بر این کریستالهای کوچکی که روی بالاتنه آن قرار گرفته است نمایی جذاب و چشمگیر را به لباس شما می دهد.

###

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.