برند «پرونویا» از مشهورترین برندهای لباس عروس است که زیباترین لباس‌ عروس های دهه 20، 30 و 40 سالگی را معرفی می‌کند.

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.

هر عروسی باید در روز عروسی اش همان لباسی را بر تن داشته باشد که دوستش دارد و در آن احساس خاص بودن می‌کند اما «پرونویا» لباس‌های مختلفی را که برای سنین مختلف مناسب است، معرفی کرده تا دست شما موقع انتخاب بازتر باشد. «پرونویا» این کلکسیون فوق‌العاده زیبا را برای سال 2014 انتخاب کرده است.

در بیست سالگی

بیشتر عروس‌های جوان به دنبال یک لباس عروس پرنسسی هستند به همین دلیل لباس عروس های بدون بند با دامنی بلند و پف دار و چند لایه را انتخاب می‌کنند که انتهای دامن شان روی زمین کشیده می شود. این عروس‌ها احتمالا از طرح‌های قدیمی و اصیل و همان‌طور تورهای قیطانی و حتی پر و گلدوزی‌های توری استقبال می‌کنند. علاوه بر این عروس‌خانم‌هایی که در دهه بیست سالگی هستند، عاشق این هستند که لباس عروس شان پر از جزئیات زیبا و زنانه باشد.

 در سی سالگی

این گروه به عنوان جسورترین و شجاع‌ترین زنان محسوب می‌شوند. آنها همیشه دنبال سبکی خاص و منحصر به فرد برای لباس عروس شان هستند. یک لباس ساده و زیبا که به شکل مخصوصی برش خورده و سبکی متمایز از سایر لباس عروس‌ها دارد، زیبایی خیره‌کننده و نفس‌گیری به زنان 30 تا 40 ساله می‌دهد. لباس‌هایی که برآمدگی‌های بدن را می‌پوشاند یا لباس‌های ساده برای این گروه مناسب است.

 در چهل سالگی

پارچه های کرپ مزین به مروارید و سنگ‌های تزئینی ایده‌آل‌ترین لباس عروس برای خانم‌های 40 سال به بالاست. در واقع این خانم‌ها دوست دارند که در لباس عروس شان سنگین و باوقار جلوه کنند.

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.