قد کوتاه یا بلند بودن در انتخاب مهمترین لباس زندگی تان یعنی لباس عروس بسیار اهمیت دارد. انتخاب لباس براساس قد را جدی بگیرید تا شب عروسی بدرخشید.

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.

متاسفانه خیلی از عروس‌خانم‌ها موقع انتخاب به جای توجه به ظاهر خودشان به ظاهر لباس توجه بیشتری نشان می‌دهند و وقتی لباسی چشمشان را گرفت یادشان می‌رود که اصلا این مدل برای هیکل و اندام آنها مناسب است یا نه. اما بد نیست بر اساس قدتان لباس عروسی مناسب انتخاب کنید.

لباس عروس مناسب قدکوتاه‌ها 

اگر قد شما کمتر از 155 سانتیمتر است، در این دسته قرار می‌گیرید. توجه به سادگی بهترین گزینه برای انتخاب لباس عروس است. پارچه‌های ساده و بدون جزئیات و کارنشده می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. اکثر لباس‌های عروس با آستین، بدون آستین، با دامن شیپوری و... برای هیکل شما مناسب است اما ترجیحا از پوشیدن لباس‌هایی با دامن پف‌دار و لباس‌هایی که خیلی حجیم و لایه دار هستند، خودداری کنید.

لباس عروس مناسب قدبلندها

اگر به شما گفته‌اند که مناسب مانکن شدن هستید یا قدتان بلندتر از170 است در این گروه جای می‌گیرید. عروسهای قدبلند می‌توانند هرنوع لباسی بپوشند . فقط کافی است بهترین لباسی که به هیکلتان می‌آید را انتخاب کنید. البته یادتان باشد از انتخاب لباس‌های تنگ و بلند دوری کنید که شاید شما را خیلی لاغراندام نشان دهد. عروس‌های قدبلند همچنین می‌توانند لباس‌ عروس‌های مدل پرنسسی را انتخاب کنند.

اگر ایده جدیدی برای انتخاب لباس عروس براساس قدتان دارید، حتما با عروس خانمهای دیگری که این صفحه را میخوانند در میان بگذارید. 

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.