اپلیکیشن ها و برنامه هایی که روی گوشی همراه نصب میشوند بخش جدایی ناپذیر دنیای امروز هستند. با معرفی چند اپ کاربردی زیبایی و تناسب همراه باشید .

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.

 تحریریه نوعروس / میترا شکری: مدتها قبل برای اطلاع پیدا کردن از جزئیات آرایشی و مد باید برنامه های تلویزیون را مشاهده می کردیم یا می رفتیم سر وقت خواندن مجلات خارجی و ایرانی. مدتی بعد پای سایت ها به میان آمد اما در حال حاضر اپلیکیشن هایی وجود دارد که برای مد و زیبایی و البته تناسب اندام می توانید از آن استفاده کنید. تعدادی از این اپلیکیشن ها را با هم مرور می کنیم. شما با نصب این اپلیکیشن ها در گوشی موبایل تان می توانید اطلاعات کاملی به دست بیاورید.

اپلیکیشن بنگ استایلBangstyle
مدل موهایی که این روزها روی مد هستند معمولا ساده اند و پشت سر جمع می شوند. خیلی در آنها خبری از نظم نیست و هر چقدر موها بی نظم تر باشند جذابیت بیشتری دارند. شینیون هایی که معمولا با بافت ها همراه می شوند و خیلی آرام و شل پشت سر بسته می شوند.
برنامه ی بنگ استایل مجموعه ایست از مدل های مو که این امکان را به آرایشگران و اهالی مد می دهد تا بتوانند کلی عکس و فیلم از مدل های موی شان در آن قرار بدهند. امکانات این اپلیکیشن فقط به عکس و فیلم محدود نمی شود. در این برنامه نکاتی در خصوص سلامت مو و نکات آرایشی در اختیار شما قرار می گیرد و می توانید بهترین برندهای آرایشی را با توجه به نکاتی که کارشناسان در اختیارتان قرار می دهند، انتخاب کنید.

راهنمای استفاده از اپلیکیشن های زیبایی و تناسب اندام

Makeup Premium
چند بار دل تان خواسته ظاهر خودتان را عوض کنید اما از عواقبش ترسیدید و کلا بی خیال ماجرا شدید؟ اگر جواب تان به این سوال «خیلی» است می توانید برنامه ی Makeup Premium را روی گوشی تلفن همراه تان نصب کنید و با کمک آن هر تغییری که دوست دارید را به ظاهرتان بدهید و هر جور که دوست دارید خودتان را تغییر بدهید و اگر از نتیجه ی کار راضی بودید، در دنیای واقعی همان تغییرات را روی صورت تان اجرا کنید.
این برنامه به شما این اجازه را یم دهد که 40 مدل مو و آرایش را روی خودتان پیاده کنید. برای استفاده از این اپلیکیشن کافیست یکی از عکس های خودتان را از گالری انتخاب کنید و بعد تغییراتی که دوست دارید را به وسیله ی امکاناتی که این اپلیکیشن دارد روی خودتان اعمال کنید و درباره ی تغییر چهره تان به نتیجه برسید. در این اپلیکیشن محصولات آرایشی هم معرفی می شوند و شما می توانید در دنیای واقعی هر محصولی را با هر شماره ای که استفاده کرده اید را تهیه کرده و استفاده کنید. از این دست اپلیکیشن ها تعداد زیادی ساخته شده اند که Makeup Premium جزو بهترین آنهاست به همان دلیلی که گفتیم، اینکه محصولات مورد استفاده ی شما در آن اپلیکیشن در دنیای واقعی وجود دارد.

راهنمای استفاده از اپلیکیشن های زیبایی و تناسب اندام

Pacer Health
این روزها تناسب اندام در صدر ایده آل های خانم ها و حتی آقایان قرار گرفته است و همه به دنبال این هستند که حواس شان به تناسب اندام شان باشد. در دنیایی که ما در آن زندگی می کنیم تکنولوژی پیشرفت زیادی داشته و به همین دلیل زندگی ما به اپلیکیشن ها گره خورده است.
یکی از اپلیکیشن های تناسب که در کشور ما هم بسیار استفاده می شود Pacer Health نام دارد. برنامه ای که به شما این اجازه را می دهد تا قدم های خودتان را بشمارید، حساب کنید چند کالری سوزانده اید و چند کیلومتر پیاده روی کرده اید. با نصب کردن این اپلیکیشن تناسب اندام خودتان را در دست بگیرید و آن را اداره کنید.

C25K Couch to 5K
این برنامه کمی شبیه peacer است با این تفاوت که می تواند برای شما هنگام دویدن و قدم زدن آهنگ های مناسب ورزش پخش کند و علاوه بر آن به شما تمرینات ورزشی بدهد تا بتواند بدون داشتن مربی به خوبی ورزش کنید و سلامت باشید.

Challenges by Nexercise
بازی کنید و لاغر شوید یکی از شعارهایی است که برنامه ی Challenges by Nexercise دارد و لاغری را از یک کار سخت برای شما به یک چالش جذاب تبدیل می کند. در این بازی شما باید یکسری تمرینام ورزشی را انجام بدهید و در ازای انجام دادن آن سطح امتیازها ی خودتان را بالا ببرید. با این کار شما تشویق می شوید با ورزش بیشتر امتیاز بیشتر کسب کنید و این به تناسب اندام شما در زمان کوتاه حسابی کمک می کند.

Daily Yoga
شاید رفتن به کلاس یوگا برای شما کار سختی باشد و در برنامه ریزی زندگی تان جایی نداشته باشد. اما این ورزش که علاوه بر سلامت جسم، روح شما را هم به دشت آرام می کند این روزها در قالب یک اپلیکیشن کاملا قابل دسترسی است. کافیست شما برنامه ی Daily Yoga را روی گوشی تان نصب کنید و قدم به قدم یوگا را یاد بگیرید و با آن تمرین کنید. این برنامه دارای تالار گفت و گو است و اگر مشکلی داشته باشید به راحتی می توانید از دوستانی که در آن عضو هستند کمک بگیرد. فیلم های آموزشی آن و موسیقی هایی که دارد هم جزو مواردی است که باعث شده این اپلیکیشن، جزو برنامه های اول در بخش سلامت و بهداشت باشد و در سایت های معتبر به افراد پیشنهاد داده شود.
این اپلیکیشن 30 جلسه یوگا دارد و تمام 30 روز ماه شما را پر می کند و بیش از 250 حرکتی که در آن آموزش داده می شود توسط بهترین مربیان این فن است. با آپدیت کردن این برنامه هر با تعدادی جلسه ی تمرینی به آن اضافه می شود تا شما بتوانید متنوع تر ورزش کنید.

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.