در دوران نامزدی باید در میزان معاشرت با خانواده همسر محتاط باشید تا تصویر بدی از خودتان به جا نگذارید. در صمیمی شدن با خانواده جدیدتان عجله نکنید.

برای بهترین شب زندگی یه آتلیه عکاسی خوب انتخاب کن.

اگر تازه نامزد شده اید باید بدانید وارد شدن به خانواده همسرتان یکی از مسایل مهمی است که باید بتوانید خوب و درست از عهده آن برآیید. اگر در این دوران نسجیده رفتار کنید ممکن است برای همیشه تصویر نامطلوبی از شما در ذهن خانواده همسرتان برجای بماند.

کم حرف باشید

وقتی وارد خانواده جدید می‏ شوید، کم‏ حرف باشید. البته سکوت زیادی هم ممکن است کارتان را خراب کند و یک وقت خدایی نکرده فکر کنند «از دماغ فیل افتاده ‏اید» و خودتان را می‏گیرید.

خوب گوش کنید

گوش دادن فعال را یاد بگیرید؛ وقتی یکی از اعضا فامیل جدید برای‌تان ماجرای هیجان‏ انگیزی تعریف می‏کند، همین طوری در چشمانش زل نزنید. حداقل کمی چشم‏هایتان را گرد کنید تا هیجان حرف‏هایش را در صورت شما ببیند.

کمک کنید

اگر قرار است ناهار و شام را خانه نامزدتان باشید، به نسبت نقش آقا و خانم‏ های فامیل، به آشپزخانه کمک کنید. فقط زیادی گرم کار نشوید چون ممکن است در بهترین حالت یک آدم خود‏شیرین به نظر بیایید.

زیادی صمیمی نشوید

در صمیمیت با اعضای فامیل جدید، از نامزدتان جلو نزنید. به اندازه یک عمر ، برای نشان دادن خودتان وقت دارید. پس خیلی تند نروید! بهترین کار این است که پشت ‏سر نامزدتان حرکت کنید.

زیاد ذوق نکنید

ممکن است بستگان جدید شروع به تعریف کردن از شما کنند، در این مواقع مواظب باشید زیادی خوش ‏به ­حالتان نشود. در ضمن لازم نیست با تعارف‏های خودکم‏ بینانه عذاب‏ وجدان خودتان را کم‏ کنید. سکوت، لبخند و تشکر بهترین عکس ‏العمل است.

پخمه نباشید!

اگر با شما شوخی کردند، الکی خودتان را به کوچه علی‏ چپ نزنید؛ فکر نکنید زیادی مثبت بودن خوب است. البته زیادی هم قاطی شوخی‏ها نشوید چون اینکه در برخورد اول جلف به نظر برسید، خیلی بهتر از پخمه بودن نیست.

برای آداب دانی و معاشرت با خانواده همسر در دوران نامزدی شما چه پیشنهادی دارید؟

برای یه مراسم عروسی شیک می تونی اینجا لیست تشریفات رو ببینی.

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.