15 عکس

عروسی باکلاس؛ 15 نکته برای اینکه عروسی تان را خاص کنید

اگر می خواهید در روز عروسی تان از ایده های خاص استفاده کنید این گالری را ببینید

برای خیلی از ما پیش آمده است که عکس عروسی ای را در اینستاگرام یا پینترست دیده ایم و گفته ایم کاش ما هم این کار را در عروسی مان کرده بودیم. اگر قرار است به زودی عروسی بگیرید و نمی خواهید بعدا حسرت بخورید این مقاله را بخوانید. کلی ایده برای سورپرایز داماد، مهمان ها و حتی خودتان اینجا جمع کرده ایم. قطعا دل تان می خواهد که این ایده ها را در مراسم عروسی تان اجرا کنید.
ایده عروسی

یک ایده خیلی خوب این است که برای مراسم عروسی تان یک نقاش استخدام کنید تا در طول مراسم به طور زنده نقاشی هایی از محیط مراسم و همچنین مهمان ها بکشد. با این کار هم یادگاری های خیلی خوبی از مراسم عروسی تان خواهید داشت و هم مهمان ها را حسابی سورپرایز می کنید.

ایده عروسی2

می توانید برای مهمان های تان جعبه های کوچکی آماده کنید که بتوانند با خودشان کیک به منزل ببرند.

ایده عروسی3

می توانید روی هر میز عکسی از خودتان در سنی که مطابق با شماره میز هست بگذارید تا مهمان ها از دیدن آن ها لذت ببرند.

ایده عروسی4

می توانید از رنگ مورد علاقه تان برای تور زیر لباس عروس تان استفاده کنید. با این کار هر وقت که دامن تان را بالا بگیرید توجه همه مهمان ها را جلب می کنید.

ایده عروسی 5

می توانید حقایقی در مورد خودتان را بنویسید و روی میز مهمان ها بگذارید تا مهمان ها با خواندن آن ها هم سرگرم شوند و هم بیشتر با خصوصیات تان آشنا شوند.

ایده عروسی6

یک چیز رمانتیک را به دسته گل تان وصل کنید. این چیز می تواند یک یادگاری از یک شخص مهم در زندگی تان باشد یا عکس عروسی عزیزترین های تان.

ایده عروسی7

یک هشتگ اینستاگرام برای روز عروسی تان داشته باشید و آن را به مهمان ها بدهید. این کار هم برای مهمان ها سرگرم کننده است و هم باعث می شود به راحتی بتوانید تمام عکس هایی که از مراسم عروسی تان گرفته شده است را ببینید.

ایده عروسی8

در روز عروسی تان برای یکدیگر نامه های عاشقانه بنویسید و آن ها را در یک جعبه بگذارید و درش را قفل کنید. روز سالگرد ازدواج تان جعبه را باز کنید و از خواندن آن نامه های عاشقانه لذت ببرید.

ایده عروسی9

ایده خیلی خوبی است که آقای داماد صبح روز عروسی کف کفش عروس خانم یک پیغام برایش بنویسد. عروس با دیدن پیغام خیلی خوشحال می شود و استرس اش کمتر می شود.

ایده عروسی10

ساقدوش ها هم می توانند همین کار را بکنند و کف کفش عروس پیغام بنویسند. گفته می شود که هر کسی که اسم اش تا پایان مراسم از کف کفش پاک نشود نفر بعدی ای است که عروس می شود.

ایده عروسی11

روی هر میزی نام یک آهنگ یا بخشی از یک آهنگ را بنویسید. هر وقت آن آهنگ پخش شد همه افراد آن میز باید بلند شوند و برقصند.

ایده عروسی12

تقویمی تهیه کنید و از مهمان ها بخواهید که تاریخ تولد، سالگرد ازدواج و ... شان را امضا کنند. این کار باعث می شود که هم یک یادگاری خیلی خوب داشته باشید و هم اینکه تاریخ های مهم اطرافیان تان را فراموش نکنید.

ایده عروسی13

یک بوم نقاشی را بردارید و روی آن بادکنک های پر از رنگ بچسبانید. در آخر مراسم از مهمان ها بخواهید که به سمت بادکنک ها دارت پرتاپ کنند. این کار خیلی جذاب و سرگرم کننده است و خدا را چه دیدی؟ شاید یک اثر هنری خارق العاده هم خلق شود که آن را به دیوار منزل جدیدتان نصب کنید.

ایده عروسی14

از حلقه های تان در کنار یک روزنامه ای که در روز عروسی تان چاپ شده است عکس بگیرید. با این روش دیگر امکان ندارد تاریخ عروسی تان را فراموش کنید.

ایده عروسی15

می توانید از تکه های قلبی شکلی که از کتاب مورد علاقه تان جدا شده به عنوان کاغذرنگی های ریزی که روی سر عروس و داماد می ریزند استفاده کنید.

لطفا کمی صبر کنید...