تابستان فصل عروسی است. شما هم می توانید با ایده گرفتن از رنگ های گرم تابستانی مراسمی خوشرنگ و متفاوت داشته باشید. بخش از این ایده ها را با تم رنگی تابستانی دسته بندی کرده ایم. ببینید می پسندید؟

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.

چه بخواهیم چه نخواهیم تابستان گره خورده به یک عالمه رنگ شاد و روشن و زیبا. حتی میوه های این فصل هم میوه های شادی هستند. پس بهترین انتخاب برای تم عروسی این است که شما به سمت رنگ های شادی بروید که شاید قبلا خیلی از آن استفاده نکرده اید. البته منظورمان فقط عروس و داماد نیست، اتفاقا زمانی که پای تم عروسی در میان است، مهمان ها باید همکاری داشته باشند.

تم عروسی را اعلام کنید


قبل از اینکه بخواهیم چند تم منحصر به تابستان را برای جشن عروسی شما مرور کنیم، بهتر است ماجرای رنگی بودن مراسم عروسی تان و تم عروسی ای که در نظر گرفتید را با مهمان های تان در میان بگذارید. شاید آنها هم دوست داشته باشند با شما همسو شوند و هیچ چیز بهتر از این نیست که شما یک عروسی هماهنگ داشته باشید و برای همیشه این لحظات را ثبت کنید و از آن لذت ببرید.

فیلی و صورتی


همان طور که خودتان خبر دارید، رنگ مد سال 2016 به فیلی و صورتی اختصاص پیدا کرده بود و یکی از بهترین تم هایی که برای تابستان امسال می شود پیشنهاد داد، همین رنگی است که کارشناسان مد امسال زحمت کشیدند و اعلام اش کردند. برای تلفیق رنگ صورتی و فیلی هزار راه پیش روی تان است که ما به چند تا از آن ها بسنده می کنیم.

دسته گل


اول اینکه برای دسته گل عروسی تان از گل های صورتی کم رنگ استفاده کنید و از آقا داماد بخواهید کت و شلوار فیلی رنگ اش را را با رنگ گل شما ست کند. برای انتخاب کت و شلوار فیلی دست آقا داماد باز است و سه طیف روشن، تیره و معمولی را می تواند انتخاب کند. خصوصا اینکه این رنگ حسابی تازه و جدید است و به جذابیت آقا داماد کمک زیادی می کند.

لباس تان را تزئین کنید


درست است که لباس عروس خانم معمولا با رنگ سفید عجین می شود، اما برای اینکه کمی متفاوت باشید و تم عروسی در شما رعایت شود، می توانید برای تزئین لباس و تاج تان از سنگ های خیلی کمرنگ صورتی یا فیلی استفاده کنید. ماجرا فقط به لباس هم ختم نمی شود. کیک، کاپ کیک، رومیزی ها و هر آنچه برای پذیرایی در نظر گرفته اید را می توانید به همین رنگ سفارش بدهید. برای ظروف بلوری یا شمعدان ها اگر دسترسی به رنگ صورتی ندارید، از تور و ربان هایی استفاده کنید که به وفور در بازار یافت می شوند و به مراسم شما جلا می دهند. مطمئن باشید زیبایی و جذابیت عروسی که شما در نظر گرفته اید تا همیشه به یاد دوستان می ماند.

ساقدوش ها


ساقدوش ها به مراسم شما رسمیت و رنگ و لعاب می دهند. اگر از دختر و پسرهای جوان یا حتی بچه های کوچک به عنوان ساقدوش استفاده می کنید، بهتر است برای شان از لباس هایی همرنگ با تم عروسی ای که در نظر گرفته اید استفاده کنید. مثلا پسرها کت و شلوار رنگ آقای داماد به تن کنند با پاپیون های صورتی و دختر خانم ها با لباس های صورتی و کفش های فیلی خودشان را همرنگ مراسم شما کنند.

گیفت های هم رنگ


اگر برای مراسم تان گیفت تهیه می کنید، حتما به ترکیب رنگی که قرار است در آن استفاده کنید دقت داشته باشید. همخوانی گیفت های عروسی حسابی مهمان های شما را شگفت زده می کند.

سفید، لیمویی


یکی دیگر از تم های تابستان که واقعا نمی شود از خیر آن گذشت ترکیب رنگ سفید و لیمویی است. واقعا به نظرتان می شود از این تم رنگی گذشت؟ اگر پاسخ شما هم مانند ما منفی است بهتر است به ترکیب هایی که می شود با این رنگ ساخت دقت کنید.

لباس عروس


بعضی از عروس خانم ها به جای لباس سفید، لباس نباتی سفارش می دهند، لباسی که در آن رگه خیلی کمرنگی از لیمویی وجود دارد. اگر برای تم عروسی تان قرار است از لیمویی سفید استفاده کنید، بهتر است رنگ لباس تان را نباتی سفارش بدهید. برای اینکه آقای داماد با شما همراه شود، کافیست زیر کت و شلوار سفیدی که به تن کرده است، یک بلوز لیمویی بپوشد و حسابی تابستانی شود.

لیلیوم و نرگس


انتخاب رنگ زرد برای تم عروسی این امکان را به شما می دهد که دسته گل عروسی تان را با فراغ بال انتخاب کنید. گل های نرگس، لیلیوم، رز و ... همگی گل هایی هستند که ممکن است شما بخواهید در دسته گل عروس تان از آنها استفاده کنید. البته گلدان های روی میز هم نیاز به گل دارند، بهترین انتخاب گل داوودی زرد رنگ است که هم ماندگاری زیادی دارد و هم با تم عروسی شما کاملا همخوان است.
برای کیک عروسی تان می توانید از فوندانت یا خامه زرد استفاده کنید و برای روی آن گل های سفید سفارش بدهید، یا برعکس! بدنه را سفید کنید و گل های زرد و لیمویی روی آن بگذارید.

کارت های عروسی


از آنجایی که رنگ لیمویی، طیف گسترده ای دارد، برای اینکه مهمان ها را با رنگ مورد نظرتان آشنا کنید، بهتر است یک ترفند ساده برای خودتان در نظر بگیرید. کارت های عروسی را با رنگ لیمویی مورد نظرتان سفارش بدهید و موقع تحویل کارت ها به مهمان های تان بگویید که منظورتان از لیمویی کدام رنگ است.

سبز و سفید


حیف است در گرمای تابستان، خنکی رنگ سبز و سفید را از خودمان دریغ کنیم. خصوصا که توی عکس می بینید چقدر حال و هوای این تم با تابستان گرم و سوزانی که در پیش داریم، حال آدم را خوب می کند. اگر قرار است عروسی تان را در باغ بگیرید، حتما از این تم استفاده کنید چون نیمی از کار شما با درختان و چمن سبزی که روی زمین قرار دارد کم می شود.

تاج سبز


با اینکه ممکن است ریسک اش خیلی بالا به نظر برسد، اما اگر شما هم مانند ما اعتقاد دارید عروس خانم با تاج سبز حسابی ساده و زیبا می شود، بهتر است شما هم از آن استفاده کنید. اما اگر دل تان راضی نمی شود، بهتر است قید آن را نزنید و به جای آن از دختر خانم هایی که ساقدوش شما هستند بخواهید تا از این تاج ها روی سرشان بگذارند، پسرها هم بهتر است با یک گل کوچک سفید در جیب روی کت شان با شما همخوانی پیدا کنند.

سبز سبز باشید


از آنجایی که خرید برگ های تزئینی از گل ها به صرفه تر است، سعی کنید میزها و صندلی های تان را با برگ هایی که خریده اید تزئین کنید و روی میز هم شمع های سفید بگذارید تا رنگ تم عروسی ای که در نظر گرفته اید، روی میزها و برای مهمان ها هم اجرا شود.

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.