نوعروس - تشریفات عروسی - عکس و فیلم عروسی - آرایش عروس - تالار و باغ - لباس عروس - گل و ماشین عروس

ایده کارت عروسی

تشریفات عروسی

کارت عروسی چوبی؛ مدل های متنوع

کارت عروسی چوبی علاوه بر اینکه یک کارت عروسی خاص و ویژه است می تواند یک یادگاری خیلی خوب از مراسم عروسی شما برای مهمان هایتان باشد که سالیان سال ماندگار است. به این مدل کارت عروسی های چوبی نگاه کنید و برای مراسم عروسی تان از آن ها ایده بگیرید.

تشریفات عروسی

کارت عروسی با متن انگلیسی

امروزه خیلی از زوج های جوان ترجیح می دهند کارت عروسی شان متن انگلیسی داشته باشد. اگر شما هم به دنبال متن انگلیسی برای کارت عروسی تان می گردید این نمونه ها را ببینید.

تشریفات عروسی

کارت عروسی خنده دار

اگر دوست دارید کارت عروسی خنده دار داشته باشید و لبخند را روی لب تک تک مهمان های مراسم عروسی تان بیاورید نگاهی به این کارت عروسی های خنده دار و جالب بیندازید و از آن ها ایده بگیرید.

تشریفات عروسی

شعر کارت عروسی

انتخاب شعر کارت عروسی هر چند در نگاه اول کار ساده ای به نظر می رسد اما پیچ و خم های خودش را دارد. پیشنهادهای ما را ببینید.

تشریفات عروسی

کارت عروسی با تم لباس عروس و داماد

کارت های دعوت عروسی بسیار متنوع هستند. شما هر سلیقه ای داشته باشید نوعی از کارت عروسی را مطابق با میل و سلیقه خودتان پیدا خواهید کرد . این آلبوم نمونه کارت دعوت عروسی با تم عروس و داماد است. بعضی از این مدل های کارت را حتی خودتان به سادگی میتوانید بسازید یا برای کارت دعوت مراسم خودتان از این مدل ها ایده بگیرید. مثلا این تم را به عنوان تم عروسی انتخاب کنید و کارت و کیک و یا اگر میپسندید کاپ کیک های عروسیتان را با تم عروس و داماد متفاوت کنید.

تشریفات عروسی

آلبوم: کارت عروسی دست ساز

کارت عروسی نشان دهنده حسن سلیقه عروس و داماد و در بعضی موارد مد سال عروسی است. با داشتن ایده های خلاقانه کارت دعوت عروسی را خودتان درست کنید و برای همیشه این یادگاری ارزنده از مراسم ازدواجتان را داشته باشید.

تشریفات عروسی

آلبوم: جایگاه عروس و داماد

جایگاه عروس و داماد در جشن عروسی از اهمیت زیادی برخوردار است. نحوه تزیین جایگاه عروس و داماد و دکوراسیون این مکان تنوع پایان ناپذیری دارد؛ از نورپردازی ساده و رنگی گرفته تا گل آرایی متنوع و متفاوت. این آلبوم را ببینید و جایگاه عروس و داماد خاص خودتان را بسازید.

تشریفات عروسی

آلبوم: ورودی عروس و داماد

ورودی ای که عروس و داماد از آن عبور می کنند تا به جایگاه شان برسند پر از زیبایی و استرس است، وقتی با گام های آرام و لبخند، دست در دست وارد جشن می شوند و تمامی چشم ها آن ها را نگاه می کنند تنها چیزی که می تواند این زیبایی را 1000 برابر کند، تزیین خاص این ورودی است تا عروس و داماد از بین گل های پرپر شده و شمع های روشن عبور کنند و از بهترین شب زندگی شان لذت ببرند.

تشریفات عروسی

آلبوم: ساقدوش های کوچک

دختربچه هایی که عاشق پوشیدن لباس عروس هستند و پسربچه هایی که با پوشیدن کت و شلوار به شیکی آقای داماد می شوند، دست به دست هم می دهند تا ساقدوش های دوست داشتنیِ جشن ازدواج شما باشند.

تم جشن عروسی

آلبوم: تم عروسی بنفش

بنفش رنگ دل فریبی است و از دیرباز رنگ ملکه‌ها بوده است. تم عروسی بنفش-ارغوانی یک تم محبوب و خواستنی، تم عروسی ای است که هیچ گاه استفاده از آن ابهت خود را در دنیای مد از دست نمی دهد.

تم جشن عروسی

آلبوم عروس پرتقالی!

پرتقال؛ ترش، شیرین، ملس...طعم اش را حس کرده اید. با آن بوی فوق العاده که حس جنگل های شمال را به آدم می دهد. فکرش را بکنید شما بشوید عروس پرتقالی فصل پاییز! اسمش هم زیباست چه برسد به عملی کردن این تم پر از زندگی. همراه ما در این آلبوم باشید. نارنجی طعم خوبی از زندگی با مزه مزه کردن چیزی مثل پرتقال!

تم جشن عروسی

آلبوم: تم عروسی زرد رنگ هماهنگ با پاییز

چقدر با رنگ زرد ارتباط برقرار می کنید؟ دوست دارید یک تم خاص انتخاب کنید که کمتر عروسی آن را برای مراسم خود انتخاب می کند؟ زرد، رنگ پاییز است.رنگی که صدای خش خش برگ های پاییزی را برای ما تداعی می کند. اگر عاشق پاییز هستید این آلبوم برای شماست.

کارت عروسی

مسابقه زیباترین کارت عروسی

آیا برای یافتن کارت عروسی مورد علاقه تان، همه جا را زیر پا گذاشتید؟ آیا فکر می کنید کارت عروسیتان خیلی خاص و زیبا بوده؟ اگر کارت عروسیتان را خودتان ساختید تا کاملاً جدید باشد، اگر متفاوت ترین کارت عروسی بازار را خریدید تا خاص و تک باشید و خلاصه اگر فکر می کنید کارت عروسیتان، زیبا و رؤیایی بوده، درنگ نکنید، عکس کارت عروسیتان را برای ما به آدرس info@noarous.com بفرستید و در مسابقه زیباترین کارت عروسی شرکت کنید. جایزه مسابقه دو شب اقامت در هتل 5 ستاره نارنجستان مازندران است که توسط آرایشگاه میراکل سعادت آباد (شماره تماس: 22146122) اهدا می شود.

ایده کارت عروسی

متفاوتترین کارت عروسی با استفاده از ایده کارت عروسی با طرح های خلاقانه برای ایده کارت عروسی به صورت خاص و شخصی.

otherthinkwhat

سالن آرایش عروس گل گیس
من مشتری رنگ و مش سالن گل گیس بودم خانم فرح خیلی از کارشون راض...

دیروز

فوت فتیش یا مازوخیسم جنسی؟
سلام من پسری 28 ساله هستم من سادیسم دارم مشاوره ام پیشنهاد داد...

دیروز

نکات روزهای اول خانه داری
نکات خانه داری رو از بر هستیم ولی شاغلیم و سخته نظافت برامون و...

دیروز

به ما بپیوندید

ایمیل
ایمیل شما برای ما ارسال شد، با تشکر از عضویت شما
لطفا ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمایید.
ثبت نام عضو جدید

درصورت عدم دریافت کد فعالسازی، لطفا 30 ثانیه دیگر، صفحه را رفرش و دوباره اقدام کنید.

  دریافت کد فعالسازی
من حساب کاربری دارم
ورود عضو نوعروس  
ورود عضو نوعروس

  ادامه
از نو  
حساب کاربری ندارم ، ثبت‌نام می کنم
  ثبت نام عضو جدید