10 عکس

بافت مو؛ مدل های متنوع (قسمت اول)

بافت مو یکی از مدل موهای محبوب بین خانم هاست. انواع بافت مو را می توانید در این گالری ببینید.

سال های زیادی است که بافت مو مد شده است ولی هر سال مدل بافت های جدید اضافه می شوند. مدل بافت هم ساده است و هم نگهداری اش راحت است. بعضی مدل بافت ها تا دو ماه هم می مانند. موهای بافته شده استایل و شخصیت شما را به خوبی به نمایش می گذارند، مختص موهای خودتان هستند و حسابی جلب توجه می کنند. مدل بافت مو خیلی تنوع دارد مدل بافت آفریقایی، مدل بافت تیغ ماهی، مدل بافت فرانسوی و خیلی مدل بافت های دیگر که هم می توانید آن ها را به صورت جداگانه داشته باشید و هم می توانید ترکیبی از آن ها را داشته باشید. تعدادی مدل بافت زیبا اینجا آورده ایم تا بتوانید از آن ها ایده بگیرید. ممکن است بعضی از این مدل بافت ها کمی پیچیده باشد و برای درست کردن شان مجبور شوید از دوستان تان کمک بگیرید.
مدل بافت آفریقایی با اکستنشن رنگی

به مدل بافت تان کمی رنگ و لعاب بدهید. با اضافه کردن چند تکه اکستنشن رنگی می توانید مدل بافت تان را از این رو به آن رو کنید. این کار بسیار راحت است، فقط کافی است هنگام بافت آن اکستنشن ها را هم اضافه کنید و با بقیه موهای تان ببافید.

مدل بافت جمع تیغ ماهی به هم ریخته

همه عاشق مدل بافت تیغ ماهی هستند. مدل بافت تیغ ماهی منحصر به فرد و زیباست. در این مدل مو، بافت تیغ ماهی به صورت جمع و به هم ریخته انجام شده است.

مدل بافت بلند آفریقایی دوتایی برای سفیدپوست ها

کیم کارداشیان این مدل بافت بلند آفریقایی زیبا را مد کرده است. این مدل بافت را امتحان کنید تا حسادت همه دوستان تان را برانگیزید.

مدل بافت آفریقایی بلوند

بافت آفریقایی بلوند جذاب و خیره کننده است. اگر می خواهید حسابی جلب توجه کنید حتما این مدل بافت را امتحان کنید.

مدل بافت آفریقایی بزرگ و کاراملی

به طرز نامحسوسی به بافت تان رنگ اضافه کنید. اگر دل تان می خواهد موهای تان را هایلایت کنید ولی از رنگ بلوند خوش تان نمی آید بهتر است هایلایت کاراملی را امتحان کنید. این مدل بافت آفریقایی با ترکیب رنگ کاراملی فوق العاده شده است.

مدل بافت تیغ ماهی به هم ریخته

این مدل بافت مخصوص ساحل است. همه دوست داریم تابستان را کنار ساحل بگذرانیم و این مدل بافت برای ساحل ساخته شده است. در این مدل مو از دو سبک مختلف استفاده شده است: موهای به هم ریخته و بافت تیغ ماهی.

مدل بافت به شکل تاج

داشتن تاجی از موهای بافته شده بسیار جذاب است. با داشتن بافت تاج شکل نیازی به هیچ اکسسوری ای برای موهای تان ندارید. این مدل بافت کاملا چهره تان را تغییر می دهد و برای هر نوع مراسمی مناسب است.

مدل بافت آفریقایی فوق العاده بلند!

وقتی می خواهید از بافت آفریقایی بلند فراتر بروید این مدل را امتحان کنید. با این مدل مو هر جا بروید توجه همه را جلب می کنید و همه دوستان تان در مورد استایل از شما نظرخواهی می کنند.

مدل بافت کیم کارداشیانی

همانطور که اشاره کردیم کارداشیان یکی از طرفدارهای پر و پا قرص مدل بافت است. نگهداری این مدل بافت راحت است و تا دو ماه هم می توان آن را نگه داشت. این مدل بافت هم برای روز و هم شب بسیار مناسب است.

مدل بافت آفریقایی بزرگ و کوچک

بافت های کوچک و بزرگ را ترکیب کنید تا یک مدل بافت خاص و متفاوت داشته باشید. اگر از مدل بافت های قرینه و یکنواخت خسته شده اید حتما این مدل را امتحان کنید.

لطفا کمی صبر کنید...