9 عکس

بافت مو؛ مدل های متنوع (قسمت دوم)

بافت مو یکی از مدل موهای محبوب بین خانم هاست. انواع بافت مو را می توانید در این گالری ببینید.

سال های زیادی است که بافت مو مد شده است ولی هر سال مدل بافت های جدید اضافه می شوند. مدل بافت هم ساده است و هم نگهداری اش راحت است. بعضی مدل بافت ها تا دو ماه هم می مانند. موهای بافته شده استایل و شخصیت شما را به خوبی به نمایش می گذارند، مختص موهای خودتان هستند و حسابی جلب توجه می کنند. مدل بافت مو خیلی تنوع دارد مدل بافت آفریقایی، مدل بافت تیغ ماهی، مدل بافت فرانسوی و خیلی مدل بافت های دیگر که هم می توانید آن ها را به صورت جداگانه داشته باشید و هم می توانید ترکیبی از آن ها را داشته باشید. تعدادی مدل بافت زیبا اینجا آورده ایم تا بتوانید از آن ها ایده بگیرید. ممکن است بعضی از این مدل بافت ها کمی پیچیده باشد و برای درست کردن شان مجبور شوید از دوستان تان کمک بگیرید.
مدل بافت آفریقایی ساده

این مدل بافت بسیار ساده، شیک و کلاسیک است. خیلی ها فکر می کنند این مدل بافت خیلی ساده و تکراری است ولی به نظر ما واقعا زیباست و هیچوقت از مد نمی افتد. چون در این مدل بافت موها به سمت عقب کشیده شده اند توجه به صورت شما جلب می شود.

مدل بافت هلندی چسبیده به سر

این مدل بافت شاید سخت به نظر برسد ولی در واقع اینطور نیست. بافت هلندی درست برعکس بافت فرانسوی است. فقط به جای اینکه از رو ببافید باید از زیر ببافید. اگر بافت فرانسوی را بلد هستید بافت هلندی را هم حتما امتحان کنید. قطعا خوش تان خواهد آمد.

مدل بافت با اکستنشن

اگر همیشه دل تان می خواست اکستنشن را امتحان کنید الان وقت اش است. تابستان فصلی است که باید در آن استایل تان را به نمایش بگذارید و خلاق باشید. بافتن مو و اضافه کردن اکستنشن به آن ایده فوق العاده ای است. اکستنشن هم طول بافت تان را بیشتر می کند و هم به آن رنگ اضافه می کند. در این تصویر می بینید که بافت با اکستنشن چقدر جذاب می شود.

مدل بافت جمع با موهای طبیعی

اگر موهای طبیعی جذابی دارید و می خواهید آن را به نمایش بگذارید به این مدل بافت نگاهی بیاندازید. این مدل بافت تقریبا شبیه به بافت تاج شکل است ولی عقب تر قرار گرفته و دو بافت انجام شده است. این مدل بسیار شیک و به روز است و همه از آن خوش شان می آید. یک مدل بافت مناسب برای محل کار، دانشگاه، خرید، مهمانی، قدم زدن در ساحل و استراحت در منزل. این مدل فرق وسط را هم به خوبی نشان می دهد ولی بافت تاج شکل آن را می پوشاند. فقط به کمی تمرین نیاز دارید تا در این مدل بافت حرفه ای شوید.

مدل بافت آفریقایی با گیره مو

با اضافه کردن اکسسوری به بافت تان زیبایی آن را دوچندان کنید. گیره های بافت خیلی جذاب هستند و خلاقیت شما را نشان می دهند. این کار را امتحان کنید و خواهید دید که دوستان تان هم از سبک شما پیروی خواهند کرد.

دو بافت هلندی + بافت های آفریقایی کوچک

این مدل خاص و جالب است و در آن مدل بافت های مختلف به کار رفته است. ابتدا توجه به دو بافت هلندی جذب می شود ولی اگر بیشتر دقت کنید بافت های آفریقایی ریز کنار گوش را هم می بینید. کسانی که همیشه موهای شان را دو تایی می بافند می توانند با این کار کمی تنوع ایجاد کنند.

مدل بافت رنگارنگ

اضافه کردن رنگ به مدل بافت تان به آن حال و هوای تابستانی می دهد. این ها فقط بافت نیستند، بلکه بافت های رنگارنگ هستند. خاص باشید و رنگ موهای تان را به نمایش بگذارید.

مدل بافت مخصوص مسافرت

اگر قصد دارید به مسافرت بروید و دنبال مدل مویی هستید که طولانی مدت روی سرتان بماند، این مدل مخصوص شماست. این مدل کمی پیچیده است و بهتر است برای درست کردن آن به آرایشگاه بروید. این مدل بافت برای همه کاری مناسب است از صخره نوردی گرفته تا لم دادن در آفتاب.

مدل بافت هلندی دو تایی

این مدل بافت کلاسیک را حتما امتحان کنید. این مدل مخصوص دخترهای پرمشغله است که می خواهند همیشه موهای مرتب و زیبا داشته باشند. اگر کار تمام وقت دارید یا دانشجو هستید و به دنبال مدل مویی می گردید که نگهداری اش راحت باشد و مناسب محل کار باشد این مدل را امتحان کنید.

لطفا کمی صبر کنید...