یک هفته مانده به عروسی خیلی کارها مانده که انجام دهید. از طرف دیگر کارهای زیادی هست که به هیچ عنوان نباید سراغشان بروید. این کارها چیست؟

بهترین تالار های عروسی رو در نوعروس ببین و قیمت بگیر.

فقط هفت روز دیگر تا روز عروسی‌تان باقی مانده و شما یک لیست از کارهایی دارید که دوست دارید انجامشان دهید تا زیباتر شوید، اما آیا به نباید‌های مهم این هفته فکر کرده‌اید؟

رنگ موی جدید نزنید

حتی اگر آرایشگر شما بهترین هم باشد، سعی کنید یک هفته مانده به مراسم عروسی تغییرات بزرگی به موی خود ندهید. شما هرگز نمی دانید که این رنگ جدید آیا با رنگ پوست شما همخوانی خواهد داشت یا نه. اگر دوست دارید تغییر کوچکی در روز عروسی بکنید بهتر است از آرایشگرتان بخواهید که در میان موهایتان رگه هایی از رنگ را در آورد. اگر پیش از عروسی اینکار را انجام دادید و از رنگ مویتان راضی نبودید، با دوباره رنگ کردن آنها خیلی به موهایتان آسیب نمی رسانید.

موهایتان را کوتاه نکنید

مشاوره های عروسی تقریبا از سه ماه پیش از روز عروسی شروع می شود و شما باید در تمام طول این سه ماه مدل موی ثابتی را داشته باشید. نه تنها زمانیکه موهایتان را کوتاه می کنید، حالت و سبک آن تغییر می کند بلکه به یاد داشته باشید موی خیلی کوتاه شاید به لباس، تور و حتی جواهراتتان نیاید. معمولا پیشنهاد می شود که فقط حدود یک تا دو سانتیمنر از پایین موهای خود را کوتاه کنید تا تازگی و زیباییش را حفظ کند. توجه کنید که هرچقدر هم که برنامه ریزی خوبی داشته باشید باز هم کارهایی برای دقیقه 90 باقی می مانند – اما موها نباید به هیچ عنوان یکی از آنها باشد! هر چقدر که به روز عروسی نزدیکتر شوید بیشتر و بیشتر استرس پیدا می کنید و احساساتی می شوید. بهتر است تمام کارها و برنامه ریزی ها را زمانی انجام دهید که فکری آزاد و آرام دارید.

شب زنده داری نکنید

تمام شب را بیدارید و مشغول برنامه ریزی کارهای عروسیتان هستید؟ از یکی از دوستان و خانواده‌تان کمک بگیرید و سعی کنید شبها خواب کافی داشته باشید. زمانیکه خواب شما منظم و خوب باشد مغرتان هم به شما درست فرمان می دهد و می توانید ریتم زندگی، غذاخوردن و استراحت کردن خود را تنظیم کنید.

کافئین اضافی ممنوع

نوشیدن کافئین اضافی فقط برای اینکه به شما کمک می کند تا شبها بیشتر بیدار بمانید و کارهایتان را انجام دهید فقط عادات بد شما را افزایش می دهد. کافئین می تواند سیستم عصبی بدن شما را نیز تحت تاثیر قرار دهد. شما به اندازه کافی در طول این دوران اضطراب و استرس را تجربه خواهید کرد و نیازی ندارید که به این موارد عصبانیت های لحظه ای را هم اضافه کنید. همچنین کافئین رطوبت بدن را کم می کند و ممکن است سیاهی زیر چشمان شما را افزایش دهد. کارشناسان بر این باورند که نوشیدن کافئین روتین و معمول روزانه ایرادی ندارد اما زیاده روی نداشته باشید!

به نظر شما چه کارهایی را نباید در یک هفته مانده به عروسی انجام داد؟

انتخاب برای آرایش و میکاپ روز عروسی رو میتونی در این لیست ببینی.

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.