اگر می خواهید خبر عروسی تان را در شبکه‌های اجتماعی پخش کنید، بهتر است به برخی نکات توجه کنید.

بهترین تالار های عروسی رو در نوعروس ببین و قیمت بگیر.

پخش کردن خبر عروسی تان آن هم در شبکه‌های اجتماعی ممکن است مشکلاتی را به دنبال داشته باشد. در ادامه بایدها و نبایدهای در میان گذاشتن این احساسات و هیجانات در شبکه های اجتماعی را می‌خوانید.

قبل از انتشار خبر اقوام نزدیک را از نامزدیتان باخبر کنید

ما اسم این کار را قانون شماره 1 آداب شبکه‌ای ازدواج گذاشته‌ایم! اگر این موضوع را به صورت مستقیم یا تلفنی به اقوام نزدیک خبر دهید، دیگر ناراحتی و نگرانی برای گذاشتن عکس حلقه ازدواجتان یا توضیح اینکه همسرتان چطور از شما خواستگاری کرده، نخواهید داشت و البته هیچ کس را هم از خودتان نمی‌رنجانید.

دوستانتان را به شکل فیسبوکی به عروسی دعوت نکنید

فرستادن کارت دعوت برای شرکت در مراسم عروسی نشان دهنده اهمیتی است که شما به مهمانانتان می‌دهید. بهتر است به دوستان نزدیکتان تلفن بزنید و آنها را به جشن خود دعوت کنید. ارتباط رودررو با دوستانتان را هرگز از دست ندهید. گفتن خبر نامزدی‌تان هنگامیکه در چشمان دوستتان نگاه می کنید و می توانید عکس‌العملش را ببینید خیلی لذت بخش تر از همه خنده‌ها و بوسه‌های مجازی است.

استاتوستان را آپدیت کنید و از دوستانتان برای تدارک جشن ایده بگیرید

سوال کردن و الهام گرفتن از دیگران اصلا اشکالی ندارد و حتی ممکن است برنامه ریزی برای مراسم را جالب تر هم بکند. البته باید حواستان به سوالی که مطرح می کنید، باشد. اینکه در یک استاتوس از دوستانتان سوال کنید حلقه‌ای با تک نگین برلیان زیباتر است یا چند نگین ریز، قابل قبول است اما پرسیدن اینکه باید چه شرط و شروطی را در عقدنامه تان لحاظ کنید، اصلا جالب به نظر نمی رسد!

عکس چیزهایی که دوست دارید به عنوان هدیه عروسی بگیرید را به اشتراک نگذارید

قبول داریم که این کار کلی هیجان انگیز است اما از ممکن است نظر دیگران کمی بچه گانه باشد. البته اگر دوستانتان در فیس بوک به صورت خودجوش (بدون اینکه از روش‌های الهامبخش فیسبوکی استفاده کنید) درباره هدیه‌های مورد علاقه‌تان پرسیدند، صادق باشید و هرچه دل تنگتان خواست بگویید. البته هیچ تضمینی وجود ندارد که همان ها را در مراسم عروسی‌تان دریافت کنید ولی به امتحانش می ارزد.

برای روز عروسیتان در شبکه های اجتماعی شمارش معکوس نگذارید

درست است که هیجان زده هستید و برای رسیدن این روز بزرگ روزشماری می کنید اما همه کسانیکه در لیست دوستانتان قرار دارند لزوما چنین احساسی ندارند! اینکار نه تنها آزاردهنده خواهد بود بلکه برای کسانیکه دعوتشان نکردید، کمی ناخوشایند است.

قبل از اینکه با همسرتان درباره ماه عسل به توافق برسید، ایده های خودتان را به اشتراک نگذارید

اگرچه شریک کردن دوستانتان در این تصمیم گیری جالب است چون می‌توانند کلی ایده درخشان دراختیارتان قرار دهند اما کمی هم به فکر حریم خصوصی تان باشید. شما ممکن است 500 نفر را در لیست دوستانتان در یکی از شبکه های اجتماعی خود داشته باشید و پرسیدن این سوال که اولین شب زندگی تان را در دبی بگذرانید یا سواحل یونان، پایه های حریم خصوصی زندگی تان را به شدت می لرزاند. در ضمن تاریخ رفت و برگشتتان را فریاد نزنید! چه لزومی دارد که همه از تاریخ خالی بودن منزل شما اطلاع داشته باشند؟

فکر میکنید کار درستی است بخواهید عکسهای عروسیتان را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید؟

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.