دسته ای از ماسک های زیبایی میتوانند در تمام شب روی پوستتان باقی بمانند؛ در واقع طول شب فرصت مناسبی است تا بتوانید با استفاده از مواد طبیعی پوستتان را احیا کنید.

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.

تحریریه نوعروس:  مواد اولیه این ماسک ها با استفاده از مواد طبیعی تهیه می شود و  در بیشتر خانه ها موجوداست و نیاز چندانی به تهیه مواد اولیه گران ندارید .

1-لیمو +روغن بادام (سفت کننده پوست )
این ترکیب یکی از بهترین ماسک ها برای پوشاندن حلقه های تیره دور چشم است.از ترکیب آب لیمو تازه و چند قطره روغن بادام استفاده کنید و شب،  قبل از خواب به آرامی دور چشمتان ماساژ ضربه ای بدهید.صبح فردا تفاوت را احساس خواهید کرد.

2-گوجه فرنگی+عسل
گوجه فرنگی را ریز قطه قطعه کنید وبا مقدار متناسبی از عسل مخلوط نمایید(این ترکیب باید به غلظت ماست سفت باشد) ماسک آماده شده را پیش از خواب به صورتتان ماساژ دهید. حواستان باشد برای جلوگیری از کثیف شدن بالشتان آن را با حوله ای بپوشانید .
دقت کنید که اگر به مصرف گوجه فرنگی حساسید و یا با تماس آن با پوستتان دچار خارش می شوید به هیچ وجه از این ماسک استفاده نکنید.

          
3-ماسک جو دو سر +عسل
اگر پوست صورتتان خشک است حتما از این ماسک استفاده کنید ترکیب این دو ماده برای انواع پوست ها مناسب است وایجاد حساسیت نخواهد کرد.مقادیر مساوی عسل و جو دوسر خرد شده را باهم مخلوط کنید تا به خوبی باهم ترکیب شوند به آرامی به صورت دوران روی پوستتان ماساژ دهید و فردا آن را بشویید.
صبح فردا پوست نرم و مرطوبتان را تحویل بگیرید.

4-روغن نارگیل+روغن درخت چای
ترکیب این دو روغن، تشکیل دهنده لوسیونی است که ازبین برنده قرمزی و التهاب پوست های جوش زده است. روغن درخت چای حالت ضدعفونی کنندگی دارد و از بین برنده لکه های سطحی پوست نیز هست.

چند قطره از روغن درخت چای رابا یک قاشق غذاخوری روغن نارگیل ترکیب کنید تا سرم شفافی به وجود آید.  پیش از خواب آن را به صورتتان ماساژ دهید و صبح فردا بشویید .

 اگر وقت کافی برای تهیه این ماسک در منزل ندارید ، مشاوران زیبایی فروشگاه اینترنتی خانومی استفاده از ماسک صورت روغن چای اوریفیلم را به شما توصیه می کنند که میتوانید از اینجا آن را تهیه نمائید . 

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.