شما اگر عروس خانم امسال هستید میتوانید از رنگ فیلی صورتی برای چیدمان منزل تان استفاده کنید. این دو رنگ ملایم در ترکیبی دلنشین فضای خانه شما را رویایی و دلچسب می کنند.

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.

به سبک 2016 بچین!

چند سال است که دکورهای خانه از کرم و قهوه ای یا مشکی و قرمز به سمت سفید شدن رفته اند و همین سبک و سیاق به شدت روی آرامش خانه ها تاثیر گذاشته است. مدتی است عروس خانم ها برای انتخاب رنگ خانه شان مدت ها فکر می کنند و بعد با یک انتخاب جذاب شروع می کنند به خرید جهیزیه. رنگ پیشنهادی ما به عروس خانم هایی که قرار است سال 2016 وارد خانه بخت شوند، ست کردن پذیرایی شان با رنگ های فیلی و صورتی ملایم است.

دیوارها را دریابید

اگر امکان رنگ کردن دیوارهای خانه تان را داشته باشید قطعا خانه زیباتری خواهید داشت. پیشنهاد ما رنگ صورتی ملایم است که مقدار تن سفید رنگش بیشتر از صورتی است. دیوارهای خانه تان را رنگ کنید و بعد بروید سراغ مابقی ماجرا. البته کاغذ دیواری هم گزینه دوم است. اگر امکان رنگ کردن خانه را ندارید می توانید از کاغذ دیواری هایی استفاده کنید که خیلی راحت و بی دردسر به دیوارها می چسبند. البته اگر نمی توانید هیچ کدام از این کارها را انجام دهید ناراحت نباشید، کلی ترفند دیگر دارید که با به کار بردن آنها می توانید حال خانه خودتان را خوب کنید.

هارمونی مبل ها

این روزها در کمتر خانه عروسی مبل های منبت کاری شده طلایی دیده می شود. چند سالی است که انتخاب ها به سمت مبلمان راحتی یا مبل هایی با چوب های سفید و روکش های رنگی رفته است. اگر دوست دارید سبک خانه تان با رنگ 2016 هماهنگ باشد، بهتر است یک مبلمان فیلی رنگ با کوسن های یکی درمیان فیلی و صورتی سفارش بدهید. جنس پارچه با خودتان است. البته می توانید مبلمان را صورتی سفارش دهید و کوسن هایش را از طیف فیلی انتخاب کنید اما در این صورت باید مدام نگران این باشید که مبل هایتان کثیف نشود! که البته این همه استرس اول زندگی توصیه نمی شود.

لباس زیبای خانه

برای خرید پرده به یک نکته توجه کنید، لازم نیست برای مبلمان اسپرت یک کتیبه بزرگ پر نقش و نگار به عنوان پرده از پنجره آویزان کنید. بهتر است انتخاب هایتان به سمت پرده های ساده با کناره های طرح دار برود. اگر رنگ روشن 2016 را برای زمینه ی اصلی پرده های تان انتخاب کنید قطعا خانه دلبازتری تحویل خواهید گرفت. پرده حکم لباس خانه را دارد و وقتی آویزان می شود تازه قیافه واقعی خانه را نشان می دهد.

گل های زیبای قالی

آخرین نکته در خصوص ست کردن پذیرایی خانه با طیف رنگی 2016 توجه کردن به فرش هاست. با اینکه این روزها سنگ ها، پارکت ها، سرامیک و لمینت زحمت خرید فرش را کم کرده اند اما بهرحال انداختن یک یا دو تخته فرش 6 متری در هر خانه ای الزامی است چون زیبایی خانه را صد چندان می کند. رنگ فرش را با توجه به رفت و آمدتان انتخاب کنید. اگر زمینه فرش صورتی ملایم باشد اما روی آن را طرح های فیلی بزرگ پر کرده باشند، دردسر شما برای شست و شو کمتر می شود. البته این را هم به خاطر داشته باشید که زیبا بودن خانه، یک مقداری زحمت شما را بیشتر می کنند اما باور کنید این زحمت ارزش اش را دارد.

 

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.